Sa ei ole sisse loginud.

#26 24-01-2005 22:39:34

mari
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 206
Veebileht

Re: Parendused

markoh kirjutas:


Mida sa seal siis isiklikult veel näha tahaksid?

Mina tahaks võimalust kasutaja pandud hindeid ja/või kirjutatud kommentaare näha.

Nii, nagu siin Foorumis näidatakse kasutaja foorumisse saadetud postituste arvu ja saab tema postitusi vaadata. Sama tahaks ka piltide juures. See läheb küll kindlasti mahukaks, aga siis ehk abiks võimalus täpsustavalt valida, millise hindega kaasnevaid komme näha tahaks.

Oleks IMHO mitmes mõttes abiks:
- kellegi 2 või 3 või 5 omandaks hinnatava jaoks suurema kaalu, kui saab vaadata, millistele piltidele seesama hindaja on sama hinde pannud? Kõrgema/madalama hinde pannud? Ja kuidas oma hinnet neil juhtudel põhjendanud?
- väldiks ehk standardtekstide tekkimist. Juba praegu võib mõne kommija puhul arvestatava tõenäosusega mõnd ta standardfraasidest ette ennustada smile. Mis ehk konkreetse pildi puhul päriselt paika ei peagi ...
- ehk ennetaks võimalike lahmijate teket ...

Eemal

 

#27 25-01-2005 22:45:44

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Parendused

ma siin vaikselt ikka arendan uusi võimalusi, esialgu admini poole peale, siis kui seal saab asi küpseks, siis toome ehk osa asju ka kõigile vaatamiseks vaikselt....teatud üllatusi ikka jagub, mis avalduvad mingil hetkel uute featuuridena wink Aga idee on oodatud, sest kui mul on igav, siis ma  vaatan ettepanekuid ja kui mõni tundub mõistlik, siis teen vaikselt ära .

Eemal

 

#28 26-01-2005 01:25:47

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: Parendused

Üks asi, mis mulle nt photosigi juures meeldib (ehk siis ise ei hakka leiutama), on 'neglected photos' ehk fotod, mille juures vähem kui 3 kommi (ja paistab, et on seal kategoorias kuni 3 kommi täis saab). Päris mitu pärlit sealt leidnud, järsku leiaks siit ka, kui selline koht oleks...

Viimati muutnud draa (26-01-2005 01:43:03)

Eemal

 

#29 26-01-2005 12:18:40

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Parendused

miks ka mitte, see oleks üsna lihtne teha, nt iga kategooria alla selline link juurde. tänud idee eest, kui aega, siis pusin võimalusi juurde.

Eemal

 

#30 26-01-2005 15:36:33

Sven Z.
Tigekull
Asukoht: Kõrveküla
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 1273
Veebileht

Re: Parendused

Ma ka pooldaks seda ideed. Ma ise küll photosigis ei käi, kuid siin tuhlan ikka ringi avastamaks pilte, mis mul kommimata.

Eemal

 

#31 27-01-2005 17:23:32

janograf
Kasutaja
Asukoht: Uderna-Tartu-Põlva-metsas
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 367
Veebileht

Re: Parendused

Parendused pildi ülesse laadimisel---
Selline mõte või idee, et kas oleks võimalik pildi ülesse laadimisel kategooriat kohe mitte näidata, mis praegu on vaikimisi /Inimtegevus looduses/ Kui jääbki kategooria lisamata siis annaks mingi teate, et vali kategooria vms. Ma arvan, et nii jääb ka teil hiljem see ümbertõstmise vaev ära. Olen viimaselajal päris mitmeid pilte näinud ja ka ise oma tähelepanematuse tõttu sinna kati pilte saatnud mis sinna väga hästi ei sobi just sel samal põhjusel.

Eemal

 

#32 31-01-2005 23:47:46

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Parendused

RV kirjutas:

Mozilla Tulirebasega on selline ebamugav asi (mulle vähemalt):
Kui kerid Galerii lõppu või keskele (alla) ja avad sealt mõne pildi siis back nuppu kasutades oled jälle alguses (üleval) - tuleb jälle alla kerida et sealt pilte vaadata.
IE-ga toimib korralikult

Seda viga on siin paljud kurtnud ja mis selgus...see on Tulirebase oma kala, mille pärast me siin pead murrame ja kerime. Versiooniga 1.1 LOODETAKSE see viga ära parandada.

Eemal

 

#33 01-02-2005 21:47:39

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Parendused

draa kirjutas:

Üks asi, mis mulle nt photosigi juures meeldib (ehk siis ise ei hakka leiutama), on 'neglected photos' ehk fotod, mille juures vähem kui 3 kommi (ja paistab, et on seal kategoorias kuni 3 kommi täis saab). Päris mitu pärlit sealt leidnud, järsku leiaks siit ka, kui selline koht oleks...

Sellise featuuri tegin ära, realiseerisin selle küll veidi teisiti ja omanäolisemalt, aga loodetavasti mitte halvasti. Nimelt siis kategooriate all on nüüdsest lisaks paremusjärjestusele  "Kommimisjärjestus 0...9" ja teisel juhul " Kommimisjärjestus 9...0" Asi teeb siis seda et pildid sorteeritakse kommide arvu järjekorras kahanevalt ja kasvavalt. Vbla kedagi huvitab just see, milliseid pilte on enim kommitud, seega on siis oobilt ka selline võimalus naksti olemas.

Eemal

 

#34 01-02-2005 22:15:33

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Parendused

Erki kirjutas:


Ma mõtlesin seda, et kui keegi kena pildi teinud on, siis tihti tahaks kohe galeriist info juurde minna ja vaada mis aparaat näiteks fotograafil on. Praegu peab tükk aega Kasutajate all surfama, et sinnani jõuda. Tegelt ega see vist nii suur probleem olegi... pildid ikka tähtsamad

Tundus hea mõte, tegin selle ära. Sisseloginutele näitatakse kasutaja galerii all linki "Kasutaja info", sealtkaudu saab suht kiirelt kasutaja info juurde smile

Eemal

 

#35 01-02-2005 22:20:05

Sven Z.
Tigekull
Asukoht: Kõrveküla
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 1273
Veebileht

Re: Parendused

markoh kirjutas:


Sellise featuuri tegin ära, realiseerisin selle küll veidi teisiti ja omanäolisemalt, aga loodetavasti mitte halvasti. Nimelt siis kategooriate all on nüüdsest lisaks paremusjärjestusele  "Kommimisjärjestus 0...9" ja teisel juhul " Kommimisjärjestus 9...0" Asi teeb siis seda et pildid sorteeritakse kommide arvu järjekorras kahanevalt ja kasvavalt. Vbla kedagi huvitab just see, milliseid pilte on enim kommitud, seega on siis oobilt ka selline võimalus naksti olemas.

Ülimalt tänuväärne asi. Juba kasutasin. Soovitan teistelegi big_smile Anname kasutajatele ikka tagasisidet, ainult nii saame fotode taset parandada ja loodusfotot edasi viia.

Eemal

 

#36 01-02-2005 22:57:13

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Parendused

janograf kirjutas:

Parendused pildi ülesse laadimisel---
Selline mõte või idee, et kas oleks võimalik pildi ülesse laadimisel kategooriat kohe mitte näidata, mis praegu on vaikimisi /Inimtegevus looduses/ Kui jääbki kategooria lisamata siis annaks mingi teate, et vali kategooria vms. Ma arvan, et nii jääb ka teil hiljem see ümbertõstmise vaev ära. Olen viimaselajal päris mitmeid pilte näinud ja ka ise oma tähelepanematuse tõttu sinna kati pilte saatnud mis sinna väga hästi ei sobi just sel samal põhjusel.

Selle realiseerisin ka ära sellisel leebemal moel, vaatame mis saab. Hetkel on asi sedapsi, et kategooria koht on siis tühi, ehk tõmbab tähelepanu veits rohkem. Kui kasutaja otsustab selle tühjaks jättagi, siis noo ega me ei sunni ka hetkel. Pilt läheb sellisel juhul automaagiliselt Muu loodus kategooriasse, mis on parem, kui see maastikute möll...

Eemal

 

#37 02-02-2005 00:12:46

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Parendused

Edendasin täna kasutajate nimekirjaga seonduvat veidi. Nimelt kui kasutajate nimekirjast valida otsing, siis ei kuvata esimese hooga enam kasutajate nimekirja otsingukastide alla mõttetult, vaid ikka nii nagu peab - st ainult tagasi link.

Testida saab siit:
http://www.looduspilt.ee/?page=kasutaja … n=otsinime

Endiselt ootame siis ettepanekuid, mille tegemist võiks kaaluda, kui mul jälle hirmus isu tuleb midagi teha big_smile

Eemal

 

#38 02-02-2005 23:59:23

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Parendused

Avastasime piltide otsingus mõned kalad

1) otsiti ka tagasilükatud ja passiivsete piltide hulgast (Sven)
2) leiti kuni 16 tulemust (mina ise)

Mõlemad kalad fiksisin ära.

Eemal

 

#39 02-03-2005 00:40:07

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Parendused

See teema suletud, kuna kõik pädevad ettepanekud on realiseeritud, kui vaja (ja ilmselt on) avame uue teema uute soovide ja parenduste arutusega. Tänud kõigile, kes ideid on genereerinud. Jätkake samas vaimus smile

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB