Sa ei ole sisse loginud.

#1 02-05-2005 00:49:54

Tarmo Mikussaar
Kasutaja
Asukoht: Järvamaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 115
Veebileht

tahaks pikemat...

õnnestus saada soodsalt eos 300v.Ise ma suurt fotomees pole olnud,küll,aga pikaajaline metsas liikumise kogemus (10 a metsnik ja muidu huviline)Ja nüüd
hakkasin mõtlema,et miks ma pole pildistanud,ehk asi raha tahagi jäänud.Mõned pildid ma siiski üritasin sõbralt laenatud zenidi fotopüssiga aga see jäi teinekord aeglaseks ja lõpuks kiilus katik kah kinni.nüüd uus "püss" ja huvi olemas.Aegagi ehk jaguks,aga raha ikka vähem kui tahaks.
  Kusimus järgmine: Kuna ma nagunii ei jaksa püsiobjet osta siis on mul valida odavamate zoomide vahel.Kas siis sigma 70-300f4-5.6 või tamroni sama asi (mis on uueva kõige soodsam) või siis canoni enda ef 90-300f4,5-5,6 (seda on usm`iga ja ilma ja kas sellisele üldse sellel usm`il mõte on jne?)
Peened on nad ju kõik (eriti kui veel konverterite peale hakata mõtlema)
Aga loodame päikesepaistelisi ilmu ja pildistagem päeval paigalseisvaid asju kui raha ei ole.Ühesõnaga:andke head nõu ja kui kellelgi peaks kuskil fotokoti põhjas mõni eelpoolmainitud "klaassilmadest" tolmuma siis võiks ju kauplema hakata.smile

juba ette tänades :silm

Eemal

 

#2 02-05-2005 03:54:02

Tarmo Mikussaar
Kasutaja
Asukoht: Järvamaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 115
Veebileht

Re: tahaks pikemat...

...ja veel
äkki on kellelgi kogemusi kuidas vene optika eos`i ees käitub
näiteks mto 1000. Kaotan küll af`i kuid võidan rahas ja roomamises.
mingid üleminekud canoni kinnitusele ju ikka leiaks.
Iseküsimus kuidas ühtivad canoni ja mto avaarvutused ja kuis see mto üldse joonistab.Asi selles,et ma olen seda riista ainult pildi pealt näinud ja seega asi uus ja võõras

Eemal

 

#3 02-05-2005 23:55:59

archie
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 123
Veebileht

Re: tahaks pikemat...

Tokina 80-400 on äkki lahendus...
<http://www.looduspilt.ee/foorum/viewtopic.php?id=61>

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB