Sa ei ole sisse loginud.

  • Avaleht
  •  » Fotojutud
  •  » Vaja kompaktset, kvaliteetset lainurgaga reisiseebikat

#1 24-05-2007 02:27:26

Jyrka
Foorumi Guru
Asukoht: München
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 956

Vaja kompaktset, kvaliteetset lainurgaga reisiseebikat

Mitmetel Panasonicutel nende näitajatega pole samas optilist pildiotsijat, mis oleks minu arvates üks mõttekas asi. Need LCD-d on ikka rohkem mänguasjad, eriti okulaari sees olev LCD. Aga ega ma miskit tarka ei oskagi rohkem öelda...

Eemal

 

#2 24-05-2007 12:51:31

Marko Kivimäe
Vana Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 523
Veebileht

Re: Vaja kompaktset, kvaliteetset lainurgaga reisiseebikat

Fuji F31fd on täitsa huvipakkuv isend muidu, http://www.dpreview.com/reviews/fujifilmf31fd/. Just kõrged ISOd on muljetavaldavad, samas laia nurka tal pole.

Ise valiks ilmselt Pana reisile kuna tal on hea lai nurk ning suurepärane optika. Ning arvestaks, et kaamera on sisuliselt ISO100 filmiga, kõrgemad ISOd pole kasutatavad. Stabikas võib teatud juhtudel aidata, staatiliste objektidega siis.

Eemal

 

#3 24-05-2007 13:19:58

Garfield
Kasutaja
Asukoht: Rakvere
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 131

Re: Vaja kompaktset, kvaliteetset lainurgaga reisiseebikat

Mina soovitaks Canon G7.  Parajalt kompaktne, väga hea pildikvaliteediga, stabilisaator on peal, 6x optiline zoom,korralikud manuaalreziimid koos käsitsi määratava ISOga.
Väga kiire reageerimisega tänu Digig3 prozele.Filmiklipi tegemine on hea suure rezoga ja hea kvaliteediga.
Rohkem infot: http://www.overall.ee/tooted/toode.aspx … mp;pid=176

Eemal

 

#4 27-05-2007 12:37:13

MuumiTroll
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 90

Re: Vaja kompaktset, kvaliteetset lainurgaga reisiseebikat

Ilmselt siin enam mitte saadav (või siis mitte soodne), aga soovitan uurida ka Kodak P880 (omab 8 MP). Sellel on 24 mm ja nii palju kui mina lugenud olen, siis üks parimaid oma klassis (ta on isegi liigagi palju SLR-tüüpi + Kodaki väga head värvid), vajalik Firmware lisamine (nii nagu kõikidel P-seeria mudelitel). Samuti omab ta RAW võimalust (tõsi, RAW on aeglane sellise kaamera jaoks). Ise küll oman P850, mis on zoom kaamera ja pildi kvaliteedi poolest nõrgem.

Kodaki ainsaks miinuseks on minu meelest ISO väga nõrk toetus. Õnneks P880 on lainurk ja müra pole nii suur probleem kui P850 zoom omal.

Muideks Kodak on selle mudeli tootmise maha võtnud ja läinud odavate seepide peale üle, aga kui kuskil peaks leiduma, siis see kaamera on siiski kõrgemast kategooriast (aga ostjaid vähe, sest kui ta välja tuli, siis Eestis maksis see 9500, hiljem mingi 5000, Ameerikas on tema hind u 3500 v isegi alla. Samas kui juba nii kallis, siis peegli peale üleminek tundub mõistlikum ... seega sõltub mis hinnaga ta saadaval oleks ja ... kui peaks silma hakkama).

Eemal

 

#5 28-05-2007 03:00:10

janograf
Kasutaja
Asukoht: Uderna-Tartu-Põlva-metsas
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 367
Veebileht

Re: Vaja kompaktset, kvaliteetset lainurgaga reisiseebikat

vtl nagu ma praegu aru saan tahad sa sellel reisil tegema hakata niiöelda möödaminnes_suvaklõpse, milleks sulle siis mingit super-hüper kaamerat vaja? Minu väike soovitus oleks mine poodi ja osta suvaline digikompakt ära ja asi vask. Näiteks selline

Eemal

 

#6 28-05-2007 04:33:16

mari
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 206
Veebileht

Re: Vaja kompaktset, kvaliteetset lainurgaga reisiseebikat

vtl kirjutas:

Kui sa kunagi rattaga sõitnud oled, siis kujutad ehk ette, et fotokat sõidu ajal paelaga kaela rippuma ei jäta

Jätab küll. Pead ainult välja mõtlema, kuidas. Endal metsateedel, kus loomi-linde võib oodata, peegeldigi koos Tamron 70-300 objektiiviga (+ varjuk, mis teeb selle suht pikaks) kaelas nii, et objektiivi ots toetub vöökotti. Mugavaks sõiduks küll veel mingi täiendav rihm või pael vajalik. Ilmselt võimalikud  muud samalaadsed konstruktsioonid, pead ise vaatama, mis kõige paremini sobiks.

Kompakt sellegipoolest peeglile täienduseks hea asi smile

mari@panasonix.LX2

Eemal

 

#7 05-06-2007 14:23:56

Jyrka
Foorumi Guru
Asukoht: München
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 956

Re: Vaja kompaktset, kvaliteetset lainurgaga reisiseebikat

Esialgselt eesmärgina püstitatud lainurgast pole siin paraku küll lõhnagi?

Eemal

 
  • Avaleht
  •  » Fotojutud
  •  » Vaja kompaktset, kvaliteetset lainurgaga reisiseebikat

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB