Sa ei ole sisse loginud.

#51 18-08-2005 00:06:20

Sven Z.
Tigekull
Asukoht: Kõrveküla
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 1273
Veebileht

Re: Kehvad pildid maha?

Ma olen tommyga täpselt sama meelt. Miks peavad teised kellegi meelemuutuste järgi tantsima? Rohkem otsustuskindlust!

Eemal

 

#52 18-08-2005 02:27:30

aavo13
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 303
Veebileht

Re: Kehvad pildid maha?

See teema juba kolm lehekülge pikk, ärgem siis unustagem meie Esimesel Suurkogul teemat üles võtmast. Eks lihakärsatamise ajal õlutit mekkides jookseb jutt ju paremini ja mõtted kah na helgemad.

Eemal

 

#53 18-08-2005 10:04:46

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Kehvad pildid maha?

vtl kirjutas:

äkki siis üritaks jonnimise asemel keskkonda kõikidele meelepärasemaks teha. inimesi on erinevaid, katsu sellega leppida.

Ma ei saa aru, mida sa jorised? Milleks seda kehvade piltide kustutamise asja sinuarvates siis tehakse? Et midagi halvemaks muuta? Kui siin keegi jonnib praegu, siis mitte mina või meie. Meie pakume variandi, rahvas arutab, kui variant on OK, on ju kõik korras eks? Pole minu elupõhimõte esiteks juba olla KÕIKIDE meelepärast, kui sellele ise järgi mõtled, saad isegi aru, et see pole võimalik. Antud teema puhul pealegi, nagu arutatud sai, jääb igale kasutajale õigus oma pildid alles jätta, kui ta leiab sellel väärtust ja vajadust olema. Peaks olema piisavalt selge ja sedapuhku tõesti KÕIKIDELE vastuvõetav.

Eemal

 

#54 18-08-2005 14:36:02

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Kehvad pildid maha?

Marko: vtl point vist ei olegi niiväga, et kasutajate pilte maha võetakse vastu nende tahtmist vaid selles, et kasutaja ei saa oma pilte ise maha võtta kui soov on ning Vootele alustas lihtsalt diskussiooni viitega seadusele mille järgi peab andma õiguse kasutajale seda teha (kuigi selle eest võib siis mingit tasu küsida ka sama seaduse järgi).

Saan aru nii Sveni/Marko kui Vootele argumentidest ning minumeelest on põhipoint nagu pigem selles, et kui hetkel peaksid kasutajad pilte saates teadma, et eemaldatakse ainult kord paar aastas halvemad pildid ja muud jäävad üles, siis varem saatnutele (enne 18.juuli) ei kehtinud sellist reeglit. Siis sai pilte maha võtta. Seega tollal saates võis mõni tõesti mõelda, et panen üles ja kui näiteks parema pildi teen siis võtan maha, mis nüüd osutub võimatuks.

Et pigem võiks siis teha nagu selliselt, et need pildid mis on lisatud enne 18.07 oleksid ka avatud maha võtmisele esimeses eemalduse ringis ning kui kasutajad neid maha ei võta, siis edaspidi nõustuvad tingimusega, et pildid jäävad üles. Siis peaks olema lambad terved ja hundid söönud. Ehk siis kes tahab mõnda pilti maha võtta ja oli seda plaaninud saab selle nüüd ühekordselt ära teha (eeldusel, et pilt on saadetud enne seda teadet, et enam ei saa maha võtta) ning edaspidi kõik kes saadavad teavad, et pildid jäävad üles ning saavad vastavalt otsustada, et kas saata või mitte.

Nõus?

Viimati muutnud toruonu (18-08-2005 14:36:23)


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#55 18-08-2005 15:42:42

Sven Z.
Tigekull
Asukoht: Kõrveküla
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 1273
Veebileht

Re: Kehvad pildid maha?

Ei, ma ei ole piltide igavesti säilitamise poolt. Ma olen selle poolt, et kasutajad ei saaks ükskõik millisel ajal oma pilte kustutada (a la nupuke kasutaja profiilis), vaid et see toimuks avalikult ning läbi galerii. Ma ei saa aru miks ma pean seda nii mitu korda korrutama?

Eemal

 

#56 18-08-2005 15:52:54

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Kehvad pildid maha?

ok, peace smile

Eemal

 

#57 18-08-2005 16:01:27

Kuusk
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 222

Re: Kehvad pildid maha?

Saan nüüd õigesti aru et hetkel on võimalik vastavalt soovile eemaldada pilte mis lisatud enne 18.07 olenematta pildi hindast. Samas suur puhastus toimub septembris kus lähevad maha kõik pildid mille hinne on 2,5 ja alla selle

Eemal

 

#58 18-08-2005 17:28:17

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Kehvad pildid maha?

Kuusk kirjutas:

Samas suur puhastus toimub septembris kus lähevad maha kõik pildid
mille hinne on 2,5 ja alla selle

EI lähe kui Sa ei taha.

Eemal

 

#59 23-08-2005 21:17:35

selena
Kasutaja
Asukoht: Põlva
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 151

Re: Kehvad pildid maha?

MarkoH kirjutas:



Veel.....
Teine asi mida me nüüd peagi regulaarselt igaöiselt tegema hakkame, on registreerunute kustutamine, kelle kontod ei vasta kehtestatud reeglitele. Kahe või enama pildiga kasutajaid see ei puuduta.

Kas kasutaja tuulehiili nime all võime nüüdsest leida endiste looduspilt.ee kasutajate kommentaare? Nagu näiteks aihtare? Mis sellise uuenduse õigupoolest tingis?


In sole solum solamen

Eemal

 

#60 23-08-2005 21:28:41

Sven Z.
Tigekull
Asukoht: Kõrveküla
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 1273
Veebileht

Re: Kehvad pildid maha?

Selle uuenduse tingis inimese enda otsustusõvimetus ja solvumine. Nimelt kui sa juhtusid eile vaatama ühte sirelase pilti, mille alla tekkis pikk-pikk diskusioon, siis said aru, et pildi autor (aihtare) oli solvunud ning selle solvumise algfaasis (millest ta präast teiste toel üle sai) saatis ta meile kirja, et tahab looduspilt.ee'st lahkuda ning palun kustutada tema konto. Täna on ta juba uue nimega platsis. Lapsed.

Eemal

 

#61 23-08-2005 21:39:53

selena
Kasutaja
Asukoht: Põlva
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 151

Re: Kehvad pildid maha?

Jah, lugesin kommentaare sirelase pildi all. Veronikale oleksin öelnud, et suppi ei sööda nii kuumalt, nagu seda keedetakse... Või et hommik on õhtust targem... Kahju, sest nii esimene pilt kui üks hilisem foto mesilasest olid hästi nähtud.

Ja kui ta kirja saatis kohe, siis oleks tahtnud ehk hiljem ümber mõelda.

Viimati muutnud selena (23-08-2005 21:45:32)


In sole solum solamen

Eemal

 

#62 23-08-2005 22:00:18

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Kehvad pildid maha?

nonii, kapo on platsis big_smile tegelt ma tahaks kunagi isiklikult sellise looduspildi fänniga, nagu selena, suisa kohtuda...tõesti, tähelepanuväärne.

Aga Sven, sa vist ei saanud selena küsimuse mõttest aru...nimelt ma teostasin täna hommikul sellise kaua mõttes mõlkunud muudatuse, et kui kasutaja kontot eemaldatakse, siis kommentaare ei eemaldata, vaid asendatakse lihtsalt üldise nimega, milleks hetkel "tuulehiil"...mis just praegu selline nimi, mõelge ise tongue Aga selline featuur on tingitud sellest, et kommentaarid kaotsi ei läheks, sest kasutaja, kelle pilte on kommitud ja hinnatud, pole nagu milleski süüdi ja muidu võiks tekkida teoreetiliselt segadusi kasvõi nt edetabelites ning minna jämedamaks kisaks tongue St siis, et kui on asjalikke kommentaare, siis võidakse need alles jätta, kui pläma, siis mitte.

Ahsoo...konto juures tegelikult ka kirjas, mis on asja otstarve....

Eemal

 

#63 23-08-2005 22:06:00

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Kehvad pildid maha?

ma nagu liigitaks ka Veronika lahkumise pigem hetkeemotsiooniks ning küsiks ta käest üle, et kas ta endiselt soovib lahkuda? Eile peale seda juttu oli ta veel tükk aega liikvel ning kommenteeris ka teisi pilte, ei näinud küll välja nagu keegi kes on saidi pikalt saatnud.

Eks 1 saamine uuel kasutajal ikka põhjusta emotsioone või kui ei põhjustaks, siis pole tegemist hingega tehtud pildiga. Niiet mina soovitaks, et saatke talle mail ja küsige üle...


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#64 23-08-2005 22:29:26

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Kehvad pildid maha?

konto on juba hommikul eemaldatud...mina sellest madinast ei teadnud midagi tongue aga kui ta mingil hetkel tahab, siis loomulikult on ta teretulnud meie seltsi tagasi.

Eemal

 

#65 23-08-2005 23:08:59

Sven Z.
Tigekull
Asukoht: Kõrveküla
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 1273
Veebileht

Re: Kehvad pildid maha?

Ei, ma sain täpselt aru, mida Selena mõtles, lihtsalt seletasin seda asjandust, mida ma oskasin. Featuuri tagamaid ei teadnud smile

Eemal

 

#66 25-08-2005 14:37:17

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Kehvad pildid maha?

puht huvi pärast küsimus, et mis saab neist kasutajatest kellel peale piltide eemaldamist (2.5 või alla keskmisega ja kes ei lukusta) ei jää alles ühtegi pilti nagu näiteks XeoX?


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#67 25-08-2005 14:39:58

Sven Z.
Tigekull
Asukoht: Kõrveküla
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 1273
Veebileht

Re: Kehvad pildid maha?

Väga asjalik küsimus. Peab välja mõtlema, kas talle jätta hindamisõigus või mitte. Mis teised arvavad?

Eemal

 

#68 25-08-2005 14:52:49

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Kehvad pildid maha?

variant on kõikidel kasutajatel jätta vähemalt kaks kõrgeima keskhindega pilti alles...  siis kaob probleem ka smile


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#69 25-08-2005 15:04:46

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Kehvad pildid maha?

see asi läheb lõpuks nii keerluliseks, et ise ka ei saa aru...pmst oma viga kui meili ei loe ma arvan tongue

Eemal

 

#70 25-08-2005 15:14:50

selena
Kasutaja
Asukoht: Põlva
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 151

Re: Kehvad pildid maha?

MarkoH kirjutas:

... oma viga kui meili ei loe ma arvan tongue

Võib olla inimesi, kes meiliaadressi kasutasidki vaid registreerimiseks. Mail.ee-l näiteks on kombeks kustutada kontod, mida teatud aja jooksul ei külastata. Ja kui keegi mulle nagunii ei kirjuta, siis pole ka põhjust sinna vaadata...tongue

Tähendab, pildigalerii all ja/või avalehel peaks ka sellekohane teade leiduma. Suurelt ja punaselt smile


In sole solum solamen

Eemal

 

#71 25-08-2005 16:21:24

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Kehvad pildid maha?

reeglites on selgelt kirjas

6.1 Registeerimine ja oma konto haldamine.
Kasutaja hoolitseb ja vastutab ainuisikuliselt oma andmete ajakohasuse (eriti e-maili aadress) ja korrektsuse ning parooli turvalise käitlemise eest

Eemal

 

#72 25-08-2005 16:26:32

selena
Kasutaja
Asukoht: Põlva
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 151

Re: Kehvad pildid maha?

MarkoH kirjutas:

reeglites on selgelt kirjas


Kasutaja hoolitseb ja vastutab ainuisikuliselt oma andmete ajakohasuse (eriti e-maili aadress) ja korrektsuse  eest

Nii repliigi korras, ajakohasus ei tähenda postkasti tsekkamist, kui sealt midagi leida ei eeldata....) Aga see pole minu probleem tegelt.


In sole solum solamen

Eemal

 

#73 25-08-2005 17:43:08

Tõnu Ling
Kasutaja
Asukoht: Kuressaare
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 172
Veebileht

Re: Kehvad pildid maha?

Õpitakse ikka headest piltidest, mitte viletsatest. Mis on vilets pilt, seda õpetab hindamissüssteemi ise, kui pildid välja langevad. Viletsate välja langemine jätab ka autori galerii ja ka terve looduspildi puhtamaks, mida iga edenev piltnik loomulikult sooviks - teistele näitamiseks parimad pildid.

Ega keegi ju hakka teisi külla kutsudes oma prügikasti näitama, et mis sodi tal seal on ja ütlema, et vaata, et sa sellist enda kodus ei hoia. Ikka kraamitakse tuba puhtaks.

Ja õppeprotsess toimub ikka, kui madalama hindega pilt kasvõi 1 kuu üleval on.

Ja lõppeks võib seda "kehva" pilti mõne aja pärast jälle hindamisse sokutada. Näiteks aasta pärast või 6 kuu pärast, kui soovi on ning hing rahutu, et äkki on paremat hinnet väärt.

Viimati muutnud Tõnu Ling (25-08-2005 17:44:31)

Eemal

 

#74 25-08-2005 17:47:00

prt
Uus kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 22
Veebileht

Re: Kehvad pildid maha?

toruonu kirjutas:

puht huvi pärast küsimus, et mis saab neist kasutajatest kellel peale piltide eemaldamist (2.5 või alla keskmisega ja kes ei lukusta) ei jää alles ühtegi pilti nagu näiteks XeoX?

+ piltide arvu muutumisega peaks tehniliselt nagu muutuma ka auaste/staatus... (kui ületatakse need paika pandud piltide arvu piirid)

Viimati muutnud prt (25-08-2005 17:48:33)

Eemal

 

#75 25-08-2005 18:20:12

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Kehvad pildid maha?

no see on ammu paika pandud, et auaste ei lange. Kes on vanasokk jääb selleks kuni saab reinuvaderiks jne


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB