Sa ei ole sisse loginud.

#101 13-09-2005 17:39:44

VeeHaa
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 49
Veebileht

Re: Looduspildi särgid

Tahtsin omalt poolt pakkuda paar slogani varianti, juhuks, kui veel midagi kindlat leitud ei ole. Põhinevad eesti keele mõnusal kahemõttelisusel. Esimene oleks: OMADEGA RABAS ja teine veidi aktiivsema alatooniga: OMADEGA RAPPA! Ma arvan, et looduspiltnikele ju meeldib koos omadega rabas olla või koos omadega rappa minna?! Ilusat sügist soovides, Viiu.

Eemal

#102 13-09-2005 18:16:09

Külaline
Külaline

No ma ei tea mis himu on kõiki rappa, metsa ja-ei-tea-kuhu saata võil muul agresiivsel viisil oma olemasolust kellata. Kas tõesti tahetakse särki ainult seepärast, et  näidata kui kõva looduspiltnik ollakse. Lausa nii kõva, et võib teistele ülalt alla vaadata.
Mina olen ikka looduspildistamisest aru saanud kui märkamatust jälgimisest mille tulemusel hea õnne korral mõni tore hetk jäädvustatakse. Ja reeglina head tulemust ülalt alla vaadates ei saa vaid ikka pildistatava tasandilt lähenedes. Ja üksi mitte kambakesi metsas ragistades.

#103 13-09-2005 18:21:38

poolveeline
Kasutaja
Postitus: 238

Mina olen ikka looduspildistamisest aru saanud kui märkamatust jälgimisest mille tulemusel hea õnne korral mõni tore hetk jäädvustatakse. Ja reeglina head tulemust ülalt alla vaadates ei saa vaid ikka pildistatava tasandilt lähenedes. Ja üksi mitte kambakesi metsas ragistades.

Tjah külalisega  nõus, nii see on.

Eemal

#104 13-09-2005 18:39:45

Vootele Voit
Vana Kasutaja
Postitus: 572

draa kirjutas:

VTLi skeemi järgi talitades kipub alati juhtuma nii, et tahetakse maksta vähe, kuid saada supertulemust, mis tavaliselt ei ole eriti võimalik. Ja siis kas jääb asi ära või läheb esimeses lõigus öeldud skeemi kohaselt lõpuni.

nii kategooriline ja isiklikuks läinud väide lausa nõuab põhjendust. foorumis läbustamise vältimiseks ootaks oma e-mailile (vtl [at] vtl . ee) selgitust.

draa kirjutas:

Ja kui sada-paarsada eeku vinge särgi eest kellelegi liiga kallis on, siis ega ju keegi ei sunni seda ostma.

sul on suurepärane võimalus seda tõestada. lase paarisaja krooni eest teha oma kangas ja õmmelda sellest särk. kui sa suudad sellise summa eest nii vinge asja valmis teha, siis ostan omale ka.

Eemal

#105 13-09-2005 18:45:27

Vootele Voit
Vana Kasutaja

draa kirjutas:

vtl kirjutas:

minu ettekujutuses käivad asjad niipidi, et kõigepealt pannakse paika kogus ja hinnaklass, ning siis hakatakse etteantud raamides kavandit tegema.

Tavaliselt käivad ikka asjad niipidi, et enne vaadatakse, mida tahetakse ja siis vaadatakse, palju see maksab.

ps.
ma olin arvamusel, et see, mida tahetakse, on meil ammu selge (t-särk looduspilt.ee sümboolikaga)

Eemal

#106 13-09-2005 19:35:53

Jaak Põder
Tigekull
Postitus: 1729
Veebileht

vtl kirjutas:

draa kirjutas:

VTLi skeemi järgi talitades kipub alati juhtuma nii, et tahetakse maksta vähe, kuid saada supertulemust, mis tavaliselt ei ole eriti võimalik. Ja siis kas jääb asi ära või läheb esimeses lõigus öeldud skeemi kohaselt lõpuni.

nii kategooriline ja isiklikuks läinud väide lausa nõuab põhjendust. foorumis läbustamise vältimiseks ootaks oma e-mailile (vtl [at] vtl . ee) selgitust.

et mis põhjendust?  esmalt ei leia, et siin midagi põhjendamatut sai öeldud -- sama kategooriline väide nagu su enda oma, aint risti vastu ja _minu_ kogemuse põhjal tõene.

ja teisalt selle negatiivsusega, mida sa siin vtl süstid, et midagi pole võimalik, kõik tehakse valesti jne jne jne, ma tõesti ei viitsi võidelda. arva mis tahad, mind jätab suht külmaks. rohkem teemat ei käsitle.

Eemal

#107 13-09-2005 19:38:00

VeeHaa
Kasutaja
Postitus: 49
Veebileht

Kulla Külaline! Mina olengi enamiku oma piltidest üksi ja ainult silmitsi loodusega olles teinud (ehk sellepärast, et olen üldse rohkem üksi-hulkuja tüüp), aga samas mõistan ma ka mõttekaaslust. Eks see särgi aktsioon ongi ju  rohkem mõttekaasluse ilming? Miks peaks seda võtma üleoleku demonstratsioonina? Pole ennast küll kunagi kellestki "üle" olevat tundnud. Aga lähedasi hingi kohates olen ma rõõmus.

Eemal

#108 13-09-2005 20:49:01

marie
Külaline

Draa, mina ei näe vtl'i jutus küll negativismi, pigem püüdu reaalsustaju säilitada.

draa kirjutas:

Keegi ei ole nõudnud peaaegu-tasuta supertulemust, pigem peaks hind ja tulemus olema tasakaalus. Mulle tundub hoopis, et viimaste plaanide (riidele trükkimine, erimaterjalidest särgid jne) fantaasialend on natuke liiga kõrge ning asi võib hoopis keerulise teostuse tõttu takerduma jääda.

Minu arvates ei ole vast mõtet kogu kavandit ülesehitada eritellimusena riide trükkimisele ja särkide õmblemisele, kui pole veel selge, palju selline asi umbkaudu maksma läheb. Kui hinna suurusjärk on teada ning jääb mõistlikkuse piiridesse, siis võiks edasi arutada.

Seniks aga - kuna vähemalt kellegi poolt siin foorumis pakutud riidele trükkimine jääks niikuinii järgmisesse aastasse - võiks ju siiski teha ühed "klassikalised" t-särgid. (Lõppude lõpuks on vast ka draa kavand tavalisele t-särgile trükitav?).
Paneks laekunud kavandid hääletusele ning enim hääli saanud läheb töösse.

#109 13-09-2005 20:50:59

Vootele Voit
Vana Kasutaja

draa kirjutas:

vtl kirjutas:

draa kirjutas:

et mis põhjendust?  esmalt ei leia, et siin midagi põhjendamatut sai öeldud -- sama kategooriline väide nagu su enda oma, aint risti vastu ja _minu_ kogemuse põhjal tõene.

sinu sõnastusest "minu (vtl-i) skeemi järgi talitades" võib aru saada ka nii, nagu mina, vtl, tahaks "alati" maksta vähe, saada supertulemust, asjad jäävad ära jne.

draa nime all esinev inimene ei kuulu minu tutvusringkonda ning minuteada pole kursis ei minu "skeemide, tegemiste ega talitamistega".
kui sul, draa, on fakte, mis sinu väiteid kinnitavad, lase tulla. vastasel korral võtan seda isikliku solvanguna ja ootan vabandust.
ma andsin sulle oma e-maili aadressi, arvestusega, et meie omavaheline kraaklemine teisi ei huvita, kuid sa pidasid ikkagi vajalikuks looduspilt.ee foorumis jätkata. see ei ole sul esimene kord, kus sa mind isiklikult ründama oled hakanud.

draa kirjutas:

ja teisalt selle negatiivsusega, mida sa siin vtl süstid, et midagi pole võimalik, kõik tehakse valesti jne jne jne, ma tõesti ei viitsi võidelda. arva mis tahad, mind jätab suht külmaks. rohkem teemat ei käsitle.

palun tsiteeri seda "negatiivsust", kus ma väidan, et "midagi pole võimalik", "kõik tehakse valesti" jne jne jne.

mina olen omalt poolt toetanud praegust looduspildi logo ja sloganit "oled looduse sõber?", trükituna kolme värviga siiditrükis t-särgile. tõin isegi võimalikud hinnad, mis selline trükkimine+särgis maksma läheks. (suurusjärk 140 kr/tk 50-se koguse korral).

Eemal

#110 13-09-2005 22:48:34

Jaak Põder
Tigekull
Postitus: 1729
Veebileht

draa kirjutas:

rohkem teemat ei käsitle.

Eemal

#111 19-09-2005 16:56:41

Kaupo Kalda
Alaline elanik
Postitus: 1574
Veebileht

Sloganist: kirjutaks kahe käega alla sloganile "Omadega metsas"

Eemal

#112 19-09-2005 21:50:51

Vootele Voit
Vana Kasutaja

kaups kirjutas:

Sloganist: kirjutaks kahe käega alla sloganile "Omadega metsas"

poolt

Eemal

#113 18-11-2005 01:08:25

priit122
Kasutaja
Postitus: 161
Veebileht

Mis sellest ideest siis saaund on?
Natuke ka minu maailmast:
http://www.hot.ee/priit122/pildid/wolf.jpg    <--eest
http://www.hot.ee/priit122/pildid/wolff.jpg   <--tagant
Kahjuks tuli see mõte nii kiiresti, et ei jõud seda teemat
läbi lugeda ja teha see kujundus looduspilt.ee logost.
Kui keegi soovib võib edasi arendada.
Pilt ise viimistlemata kuna ei tea kas tast ka asja on.

Eemal

#114 18-11-2005 01:10:53

priit122
Kasutaja
Veebileht

Ei saand ümber ega mööda ka sloganist "Tee pilti ja kommenteeri aga ära mölise!" big_smile

Eemal

#115 18-11-2005 18:36:31

MeelisK
Kasutaja
Postitus: 75

Jah, muidu särgilogo meeldib , kuid sõna "Ära mölise", võiks olemata olla. 'Lihtsalt "Tee pilti ja kommenteeri" lausest piisaks.

Eemal

#116 18-11-2005 19:48:43

Kaupo Kalda
Alaline elanik
Postitus: 1574
Veebileht

ei meeldi. läheb sümboolikast välja ja on üldse ebakvaliteetne. sorri. kui särke teha, siis ilmselt musikäpp on ikkagi kõikse õigem selle väljamõtlejaks.

Eemal

#117 18-11-2005 19:57:47

Sven Z.
Tigekull
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 1273
Veebileht

Ma toetan ka kahe käega Kristo ideid. Tegemist on kunstnikuga ning siiani on kõik tema ideed mulle äärmiselt hea mulje jätnud. Mees teab mida teeb.

Eemal

#118 18-11-2005 20:14:46

priit122
Kasutaja
Veebileht

ok

Eemal

#119 19-11-2005 00:23:59

käpp
Tigekull
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 585
Veebileht

mhh ..jah ...aastalõpp ... tegeleks sellega jaanuari teises pooles - talvel nagunii pole trükitud särgiga suurt midagi teha

kunstnik tongue

Eemal

#120 19-11-2005 00:41:43

Andrus Liinak
Kasutaja
Postitus: 282
Veebileht

Cool kirjutas:

Jah, muidu särgilogo meeldib , kuid sõna "Ära mölise", võiks olemata olla. 'Lihtsalt "Tee pilti ja kommenteeri" lausest piisaks.

Jah, prooviks ikka labasusest hoiduda. Jään huviga Musikäpa ideid ootama smile

Eemal

#121 19-11-2005 01:55:23

janograf
Kasutaja
Postitus: 367
Veebileht

Kui tohib, siis ma kiidaks siinkohal kunstniku selle uue ja vaheldusrikka bänneri eest. Aitäh
Loodetavasti ikka hakkab seda lumekest ka pikapeale tulema ja maa valgemaks minema.

Eemal

#122 19-11-2005 02:02:32

Inga Sõelsepp
Vana Kasutaja
Postitus: 408
Veebileht

Paneks siia ühe filosoofilisema slogani: Loodus+pilt=? ühele küljele ja Looduspilt teisele küljele.
Aga ärge seda nüüd väga tõsiselt ka võtke, peksa ei taha saada smile
Aga bänner on vahva. Esialgu põrnitsesin tükk aega ekraani ja ei saanud pihta, mis teistmoodi on.

Eemal

#123 19-11-2005 03:16:50

toruonu
Alaline elanik
Postitus: 1314
Veebileht

ok, tunnistage nüüd ausalt üles kus on banner?

http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

#124 19-11-2005 03:18:30

toruonu
Alaline elanik
Postitus: 1314
Veebileht

erm kas header muutunud? ma ei suuda hetkel meenutada sellisel juhul, et milline ta ennem oli?

http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

#125 19-11-2005 03:19:25

Andrus Liinak
Kasutaja
Postitus: 282
Veebileht

Nu vaata üles lund sajab "looduspilt" peale

Eemal

Foorumi jalus