Sa ei ole sisse loginud.

#1 12-09-2005 17:31:19

Sander.H
Bännitud
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 194

Äkki keegi selgitaks lähemalt!

Tere!

Siinkohal teatab looduspilt.ee meeskond, et Sinu saadetud pilti portaali ei
lisata. Kuna meie eesmärk on kasutajatele pakkuda võimalikult kvaliteetset ja
huvitavat keskkonda, siis leiame, et Sinu pilt poleks siia sobilik. Soovitame
vaadata parimaid pilte ning oma pilte natuke kriitilisema pilguga.

Uute ja huvitavate piltide ootuses,
looduspilt.ee meeskond.

Tagasilükatud pilti saab veel mõned päevad vaadata siit:  http://www.looduspilt.ee/pildid/742/a63c8a0179c9e0f.jpg

See kiri tuleb minu postkasti alati, kui mina pildi lisan. Kas on asi selles, et pilt on tõesti halb või asi hoopiski selles, et pole niisugust varustust nagu paljudel teistel?
Kas on parem hakata pildistama pilvi ja päikest või siiski kunagi on lootust, et mu pilt ka looduspilti jõuab?

Eemal

 

#2 12-09-2005 17:34:23

külaline
Külaline

Re: Äkki keegi selgitaks lähemalt!

Üks väike soovitus: kui tahad, et kunagi su pilt Looduspilti jõuab, siis mine loodusesse. Koos fotokaga loomulikult.

 

#3 12-09-2005 17:41:12

Sander.H
Bännitud
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 194

Re: Äkki keegi selgitaks lähemalt!

ei tea kuidas muidu need sitad pildid tehtud on?

Eemal

 

#4 12-09-2005 17:52:53

külaline
Külaline

Re: Äkki keegi selgitaks lähemalt!

Kui sinu ettekujutus loodusest on roos seina taustal, siis kahjuks oled veidi valel teel.

 

#5 12-09-2005 18:04:30

Sven Z.
Tigekull
Asukoht: Kõrveküla
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 1273
Veebileht

Re: Äkki keegi selgitaks lähemalt!

Jah, Sander, sina oled meil juba igat moodi siia pilte üritanud susserdada. Alguses valisid kõige lihtsama tee - istusid toas arvuti taga ja varastasid teistelt. Nüüd oled ise tegema hakanud, aga koduaiast eriti kaugemale ei jõua - ikka lilled ja liblikad igasugu aiatehnika/hoonete/jms taustal.

Ma sügavalt soovitan sul tehnikasse mitte investeerima hakata. Investeeri natuke aega oma mõtlemise arendamisse. Vaata neidsamu pilte, mis sa natuke aega tagasi pännu panid ja mõtle, miks sa just need pildid välja valisid. Kui hakkad aru saama, siis mine oma koduaiast natuke kaugemale ja proovi ka ise analoogseid teha.

PS. Päikese ja pilvepilte on ka meil siin üleval. Pildista seda, mida hing ihkab.

Eemal

 

#6 12-09-2005 18:07:02

Sander.H
Bännitud
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 194

Re: Äkki keegi selgitaks lähemalt!

muide, see on esimene pilt, mis on tehtud minu koduõuel. Nii, et.. ei tasu hakata niisama ka sõimama!

Eemal

 

#7 12-09-2005 18:15:39

Sven Z.
Tigekull
Asukoht: Kõrveküla
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 1273
Veebileht

Re: Äkki keegi selgitaks lähemalt!

Sander.H kirjutas:

muide, see on esimene pilt, mis on tehtud minu koduõuel. Nii, et.. ei tasu hakata niisama ka sõimama!

Koduõu, vanaema aed, naabri aed, linnapark jne....üks kompot kõik. Tulemused ka ühesugused. Vaja on natuke silma treenida. Tuleb näha pilti kui tervikut, mitte ainult keskenduda objektile.

PS. Soovitus ei ole sõim. Loe tähelepanelikumalt.

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB