Sa ei ole sisse loginud.

#1 14-09-2005 11:18:26

tankur
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 159

Mõningate jänkupoegade kommid.

Ausalt öeldes ,ma ise pole siin mingi vana kasutaja ja ei ole ka veel sellel alal eriline asjatundja ,kuigi veedan metsas päris palju aega.Mina ei julge veel eritti kommida ,kui pilt on hea ütlen seda töesti mis mulle selle puhul meeldib ,aga ei aja mingit jura.Nagu näiteks ,üks isik minu kitse pilti alla pani.Ma vaatan kitse silmadesse tükk aega tekib 3D tunne ,või pean ma minema silma arsti juurde .See teeb tigedaks,kui sellist pläma aetakse.

Eemal

 

#2 14-09-2005 11:44:02

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Mõningate jänkupoegade kommid.

see jänku küll ütles sellise lause, kuid ta juhindus hinde panemisel tõenäoliselt teiste kommentaaridest ja luges su pildi heaks. See 3D efekt ei olnud vast ta hindamise seletuseks smile selles suhtes peaks küll jah jänkud õppima, et kuidas oma hinnet seletada. Eks endalgi tekkinud aeg-ajalt huvitavaid assotsiatsioone mis ei mõjuta hinnet aga mida jagaks teistegagi.

Samas tuleb tunnistada, et aeg-ajalt on mõni jänku tõesti väga jaburalt hinnanud (keskpärasest kõvasti madalamalt/kõrgemalt) mingi jabura põhjendusega, siis on tõesti häiriv. Sinu kitsekas on aga saanud hindeid 2-4 niiet 3 ei ole seal vast väga puusse hinne smile


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#3 14-09-2005 11:47:13

Kuusk
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 222

Re: Mõningate jänkupoegade kommid.

tankur kirjutas:

Ausalt öeldes ,ma ise pole siin mingi vana kasutaja ja ei ole ka veel sellel alal eriline asjatundja ,kuigi veedan metsas päris palju aega.Mina ei julge veel eritti kommida ,kui pilt on hea ütlen seda töesti mis mulle selle puhul meeldib ,aga ei aja mingit jura.Nagu näiteks ,üks isik minu kitse pilti alla pani.Ma vaatan kitse silmadesse tükk aega tekib 3D tunne ,või pean ma minema silma arsti juurde .See teeb tigedaks,kui sellist pläma aetakse.

Sa pole ilmselt ainuke kellel selliseid probleeme wink)))
Lisan siikohal ühe lingi enda pildile ja äkki tigekullid koristavad 2 viimast  kommentaari mis tegelikult ei anna ju midagi juurde. Võiks ju jääda ainut kommenteeria poolt pandud hinne. Ette tänades.
http://www.looduspilt.ee/index.php?page … mp;id=3173

Eemal

 

#4 14-09-2005 12:26:31

Sven Z.
Tigekull
Asukoht: Kõrveküla
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 1273
Veebileht

Re: Mõningate jänkupoegade kommid.

Kuusk kirjutas:



Lisan siikohal ühe lingi enda pildile ja äkki tigekullid koristavad 2 viimast  kommentaari mis tegelikult ei anna ju midagi juurde. Võiks ju jääda ainut kommenteeria poolt pandud hinne. Ette tänades.
http://www.looduspilt.ee/index.php?page … mp;id=3173

Läbu kustutatud.

Eemal

 

#5 14-09-2005 12:33:18

Kuusk
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 222

Re: Mõningate jänkupoegade kommid.

Sven Z. kirjutas:

Kuusk kirjutas:



Lisan siikohal ühe lingi enda pildile ja äkki tigekullid koristavad 2 viimast  kommentaari mis tegelikult ei anna ju midagi juurde. Võiks ju jääda ainut kommenteeria poolt pandud hinne. Ette tänades.
http://www.looduspilt.ee/index.php?page … mp;id=3173

Läbu kustutatud.

Tänx

Eemal

 

#6 14-09-2005 13:13:30

mari
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 206
Veebileht

Re: Mõningate jänkupoegade kommid.

Sven Z. kirjutas:

Kuusk kirjutas:


Lisan siikohal ühe lingi enda pildile ja äkki tigekullid koristavad 2 viimast  kommentaari mis tegelikult ei anna ju midagi juurde. Võiks ju jääda ainut kommenteeria poolt pandud hinne. Ette tänades.
http://www.looduspilt.ee/index.php?page … mp;id=3173

Läbu kustutatud.

Läbu (?) kustutatud. Hinded ka kadunud. Kahjuks ei juhtunud lugema, mis nendes kommides siis NII hullu oli, et sundis maha võtma (ja seda koos hinnetega - vaevalt et need kaks nelja olid pannud?). Taotlust lugedes ("2 viimast  kommentaari mis tegelikult ei anna ju midagi juurde") järgi ehk polnudki midagi väga hullu? Lausroppusi ntx, mis mahavõtmist seletaks?

Tahaks teada, mida need kommid ikkagi sisaldasid. Ja millised olid hinded. Vastasel juhul - kas nüüd tulebki nii, et kui kellegi pandud kommentaar ja hinne lihtsalt ei meeldi, siis palun need maha võtta, sest need "tegelikult ei anna ju midagi juurde."

Eemal

 

#7 14-09-2005 13:27:18

Kuusk
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 222

Re: Mõningate jänkupoegade kommid.

mari kirjutas:

Sven Z. kirjutas:

Kuusk kirjutas:


Lisan siikohal ühe lingi enda pildile ja äkki tigekullid koristavad 2 viimast  kommentaari mis tegelikult ei anna ju midagi juurde. Võiks ju jääda ainut kommenteeria poolt pandud hinne. Ette tänades.
http://www.looduspilt.ee/index.php?page … mp;id=3173

Läbu kustutatud.

Läbu (?) kustutatud. Hinded ka kadunud. Kahjuks ei juhtunud lugema, mis nendes kommides siis NII hullu oli, et sundis maha võtma (ja seda koos hinnetega - vaevalt et need kaks nelja olid pannud?). Taotlust lugedes ("2 viimast  kommentaari mis tegelikult ei anna ju midagi juurde") järgi ehk polnudki midagi väga hullu? Lausroppusi ntx, mis mahavõtmist seletaks?

Tahaks teada, mida need kommid ikkagi sisaldasid. Ja millised olid hinded. Vastasel juhul - kas nüüd tulebki nii, et kui kellegi pandud kommentaar ja hinne lihtsalt ei meeldi, siis palun need maha võtta, sest need "tegelikult ei anna ju midagi juurde."

Mari seal polnudki mingit kommentaari. Sinna oli kopeeritud link delfi portaalist ja teine komm oli see kus mina küsisn et mida sellega öelda tahetakse.

Eemal

 

#8 14-09-2005 13:30:39

Kuusk
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 222

Re: Mõningate jänkupoegade kommid.

Kuusk kirjutas:

mari kirjutas:

Sven Z. kirjutas:



Läbu kustutatud.

Läbu (?) kustutatud. Hinded ka kadunud. Kahjuks ei juhtunud lugema, mis nendes kommides siis NII hullu oli, et sundis maha võtma (ja seda koos hinnetega - vaevalt et need kaks nelja olid pannud?). Taotlust lugedes ("2 viimast  kommentaari mis tegelikult ei anna ju midagi juurde") järgi ehk polnudki midagi väga hullu? Lausroppusi ntx, mis mahavõtmist seletaks?

Tahaks teada, mida need kommid ikkagi sisaldasid. Ja millised olid hinded. Vastasel juhul - kas nüüd tulebki nii, et kui kellegi pandud kommentaar ja hinne lihtsalt ei meeldi, siis palun need maha võtta, sest need "tegelikult ei anna ju midagi juurde."

Mari seal polnudki mingit kommentaari. Sinna oli kopeeritud link delfi portaalist ja teine komm oli see kus mina küsisn et mida sellega öelda tahetakse.

See link on siin kui kedagi peaks huvitama ja hindeks oli pandud " 3 "
http://ajaviide.delfi.ee/news/fotokonku … =1&d=1

Eemal

 

#9 14-09-2005 16:51:29

mari
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 206
Veebileht

Re: Mõningate jänkupoegade kommid.

Kuusk kirjutas:

See link on siin kui kedagi peaks huvitama ja hindeks oli pandud " 3 "
http://ajaviide.delfi.ee/news/fotokonku … =1&d=1

Hmm ... igati asjakohane link ju!?! Kui autor peab vajalikuks oma pilte eri kohtades näidata, siis peaks vaataja tohtima ka vastavaid linke anda. IMHO oli palve see kustutada küll kohatu. Sven, ehk selgitad, miks kustutasid?

Kusjuures, tänu sellele saab su pilt ja see link praegu küll suuremat tähelepanu kui siis, kui sa oleksid selle vaikselt sinna jätnud kus ta oli.

Eemal

 

#10 14-09-2005 16:54:42

Kuusk
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 222

Re: Mõningate jänkupoegade kommid.

mari kirjutas:

Kuusk kirjutas:

See link on siin kui kedagi peaks huvitama ja hindeks oli pandud " 3 "
http://ajaviide.delfi.ee/news/fotokonku … =1&d=1

Hmm ... igati asjakohane link ju!?! Kui autor peab vajalikuks oma pilte eri kohtades näidata, siis peaks vaataja tohtima ka vastavaid linke anda. IMHO oli palve see kustutada küll kohatu. Sven, ehk selgitad, miks kustutasid?

Kusjuures, tänu sellele saab su pilt ja see link praegu küll suuremat tähelepanu kui siis, kui sa oleksid selle vaikselt sinna jätnud kus ta oli.

ega need pildid ju defis igavesti üleval ole ja kuhu see link siis suunaks ?

Eemal

 

#11 14-09-2005 17:10:47

Sven Z.
Tigekull
Asukoht: Kõrveküla
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 1273
Veebileht

Re: Mõningate jänkupoegade kommid.

Natuke imelik kära on siit tõusnud.
Põhjused:

1. Kommija, kelleks oli RaulJ viskas ainult lingi ja pani hinde. Meil on siin piltide kommenteerimise keskkond. Kommil peab olema ka sisu. Absoluutselt ei huvita, kus mujal see pilt on figureerinud.

2. See link oli tunduvalt pikem, kui praegu Kuuse antu, seega viskas lehekülje kujunduse lolliks.

3. Kuna kommi autor ei vastanud mitme kuu jooksul autori poolt esitatud küsimusele, siis sellel tõesti puudus mõte.

SEE EI TÄHENDA, ET NÜÜD HAKKAMEGI AUTORITE PALVEL KOMME KUSTUTAMA. EI HAKKA! SEE OLI NAGU FOORUMIS RAPORTI SAATMINE NING SEEKORD SEE KA RAHULDATI.

Eemal

 

#12 15-09-2005 00:23:15

mari
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 206
Veebileht

Re: Mõningate jänkupoegade kommid.

vtl kirjutas:

tankur kirjutas:

...Nagu näiteks ,üks isik minu kitse pilti alla pani.Ma vaatan kitse silmadesse tükk aega tekib 3D tunne ,või pean ma minema silma arsti juurde .See teeb tigedaks,kui sellist pläma aetakse.

Vaatasin samuti veidi aega kitse silmadesse ning pean kommijaga nõustuma - tõesti tekib mingi naljakas "3d" või ruumilisuse efekt (ilmselt tänu esiplaanil olevatele udustele oksadele).

PS. tõsiselt häirib koma *ette* tühiku panemine, nagu ka koma järele tühiku mittepanemine. Nii palju võiks ju aega olla, et oma postitus enne saatmist läbi lugeda.

Nõus Vootelega. Kusjuures tegelikult võiks autor sellise "pläma" kommi eest tänulik olla - see näitab, et tema pilti on vaadatud igatahes pikemalt kui murdosa sekundit wink. Ning see komm paneb teisedki seda pikemalt vaatama.

Mis puudutab teema algataja/autori õigekirja ... no kulla inimene, saa aru, et enne "kinnita" nupu pressimist võiks oma kirjapandu üle lugeda. Sellele juhiti su tähelepanu juba sellesama pildi all, mille kommi üle siin kaebad ... nagu siinsest postitusest näha, pole asi läinud mitte paremaks, vaid veelgi hullemaks. Kusjuures nii palju lugupidamist oma pildi kommija vastu võiks sul siiski olla, et tema kommi _õigesti_ tsiteerid. Kommija kirjutas: "Pikemalt kitsele silma vaadates tekib põnev 3D efekt. Või peaks ma silmadoktorile minema?". Täiesti korrektses eesti keeles ning ka tühikud kirjavahemärkide juures paigas. Täiesti erinevalt sinu tsiteeringust. Või ei oska sa lisaks eesti keele õigekirjale, kokku-lahkukirjutamisele ja tühikute kasutamisele ka copy-pastet??? Tüütu juba siin lugeda neid lootusetult kirjaoskamatuid postitusi. Enne mõtle, siis kirjuta!

Eemal

 

#13 15-09-2005 11:37:07

tankur
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 159

Re: Mõningate jänkupoegade kommid.

Paistab. Mari, et peab minema eesti keele kursustele,kuigi ma ei saa aru, kas me hindame siin pilte või kirjaoskust.

Eemal

 

#14 15-09-2005 11:47:16

tankur
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 159

Re: Mõningate jänkupoegade kommid.

Mis ma siin ikka vaidlen. Luban, et ei tee enam selliseid vigu.

Eemal

 

#15 15-09-2005 11:54:34

Tungalpähkel
Kasutaja
Asukoht: Laulasmaa - Suure-Jaani
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 91
Veebileht

Re: Mõningate jänkupoegade kommid.

No oma emakeeles kirjutamine peaks küll igal vähegi endast lugu pidaval inimesel selge olema.

Eemal

 

#16 15-09-2005 13:58:15

aavo13
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 303
Veebileht

Re: Mõningate jänkupoegade kommid.

Tungalpähkel, kuidas selle "lugu pidamisega" siis ikka on?

Eemal

 

#17 15-09-2005 14:23:38

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Mõningate jänkupoegade kommid.

irw@Aavo big_smile big_smile big_smile


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#18 15-09-2005 14:26:01

selena
Kasutaja
Asukoht: Põlva
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 151

Re: Mõningate jänkupoegade kommid.

«Kui ühendtegusõna määrsõnale eelneb temaga süntaktiliselt seotud laiend, tuleb eelistada kesksõna ja mata-vormi lahkukirjutamist. Nt trepist alla jooksev koer, piletist ilma jäänud poiss, endast lugu pidav inimene»

Eesti keele käsiraamat on netis tasuta lugeda.
http://www.keelevara.ee/login/?d=ekkr&q=


In sole solum solamen

Eemal

 

#19 15-09-2005 20:46:57

poolveeline
Kasutaja
Asukoht: Põlvamaa Karilatsi
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 238

Re: Mõningate jänkupoegade kommid.

Assa kus nüüd põrutas, esialgu võttis silma kirjuks.
Kohati on kõrgem füüsika ja keemia minule tükki kergemini mõistetavad, kui Eesti keel.

Eemal

 

#20 15-09-2005 21:36:07

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Mõningate jänkupoegade kommid.

aavo13 kirjutas:

Tungalpähkel, kuidas selle "lugu pidamisega" siis ikka on?

irw jah big_smile big_smile ihiii...ja näete siis poisid, miks on vahel hea, et komme muuta ei saa, muidu ei saaks keegi killust aru tongue

Eemal

 

#21 16-09-2005 16:02:19

Mariann
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 133
Veebileht

Re: Mõningate jänkupoegade kommid.

Jaa, Remek, eesti keel on kõrgem teadus tõesti tongue

Eemal

 

#22 16-09-2005 19:41:24

poolveeline
Kasutaja
Asukoht: Põlvamaa Karilatsi
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 238

Re: Mõningate jänkupoegade kommid.

Mul nii suur aukartus, et ei julge isegi väikese tähega kirjutada big_smile

Eemal

 

#23 19-09-2005 11:55:02

Jyrka
Foorumi Guru
Asukoht: München
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 956

Re: Mõningate jänkupoegade kommid.

Minu meelest on nende üksikute kommentaaride üle arutlemine (et mitte öelda halisemine) üks üsna tühi töö ja vaimu närimine. Asjad loksuvad ise paika. Kes fotokalas vms. tegelenud on, see teab. Iga üksikut uusüritajat või kommentaari eraldi foorumiga arvustama hakata - see on sama, mis sõelaga vett tassida.

Vahel tundub, et iga pilt on tegijale nii kallis, et vähestki kriitikat võetakse väga isiklikult ja hakatakse kritiseerijaga vaidlema, püstitatakse üksiku kommentaari kohta foorum jne.

Võtke rahulikult. Igaüks teab ise, mida ta väärt on ja teatakse ka mida paremate tegijate kommentaarid ning pildid väärt on.

P.S. See 3D kommentaar on ju päris huvitavast vaatenurgast. Ikka kirjeldad ju fotot vaadates oma emotsiooni.

Eemal

 

#24 20-09-2005 00:35:57

Mustique
Uus kasutaja
Asukoht: Aegviidu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 8

Re: Mõningate jänkupoegade kommid.

to tankur: Palun vabandust, et Teie poolt Looduspilt.ee interneti veebiportaali üles pandud pilt mulle meeldis ning julgesin seda käesolevas avalikus foorumis ka avaldada. Kui minu kommentaari täpsemalt vaadata, siis olen lisanud selle 3D jutu lõppu ka "Smiley" (naerunäö), et tegemist on heasoovliku kommentaariga ning pisikese huumoriga. Silmade kontrollimise jutt puudutas mind ennast. Ja samas küsimus ka teistele, et kas ka teised näevad seda, minu jaoks üllatusliku momenti. Kokkuvõtteks püüan edaspidi oma kommentaaridest, kui nüüd üldse julgengi enam,  välja jätta piltidega kaasneva, vaatajapoolse emotsiooni ning keskendun selle asemel rohkem teemadele nagu millise avaga, millise säriga ning millise aparaadiga on pilt tehtud.  Sobib?

to toruonu: Kirjutasid 14-09-2005 09:44:02:"See 3D efekt ei olnud vast ta hindamise seletuseks  selles suhtes peaks küll jah jänkud õppima, et kuidas oma hinnet seletada. Eks endalgi tekkinud aeg-ajalt huvitavaid assotsiatsioone mis ei mõjuta hinnet aga mida jagaks teistegagi." Sellega seoses tekkis küsimus, et kust leian "Kogutud teosed  www.looduspilt.ee piltide hindamiseks ja kommenteerimiseks"? Vaatasin veel kord üle looduspilt.ee "Reeglid" -osakonna ning sealt punktid "4. Artiklite ja piltide kommenteerimine" ja "5. Piltide hindamine". Paraku pole seal kuskil kirjas kuidas jänkud peavad õppima oma hinnete seletamist. Polnud seda ka teiste kohta. Kas siinkohal oleks põhjust luua selline?

Lõpuks. Kuigi olen jänku ning algaja selles "Fotometsas", tahan teile kõigile soovida positiivset meelt, päikest sügisesse ja seda, et kõike ei tasu alati nii väga tõsiselt, kohe isiklikult võtta.

Eemal

 

#25 20-09-2005 01:13:04

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Mõningate jänkupoegade kommid.

Mustique: viitasin mõneti sellele, et loed foorumist läbi mõned teemad mis on käinud jänkupoegade ja ka teiste kohta. Olen ise suutnud ühe pildi all:
http://www.looduspilt.ee/index.php?page … mp;id=2830

algatada nii aktiivse diskussiooni, et sellest pidi lausa näidend tehtama smile Ja seda lihtsalt sellest, et ei väljendanud oma kommimist piisavalt sisukalt. Peale seda olen alati üritanud kommida rohkema kui ühe lausega kui just see üks lause ei ole tõesti kõike edasi andev.

Ehk siis mitte, et pidada lõuad vms vaid üritage veidi pikemalt lahti seletada mis just meeldib ja mis ei meeldi. See, et keegi paneb alla lihtsalt "tore" ning hindeks 3 tekitab pildi vaatajas tahes tahtmata küsimuse, et "Ja veel??? Miks hea, mitte väga hea, et mis puudu jäi jne jne". See ei ole konkreetselt sinu kohta öeldud vaid üldiselt noortele kasutajatele.

Ja lihtsalt järelmärkusena selle kakluse põdra nina lössi löömise kohta alustasin kui olin reinuvader big_smile


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB