Sa ei ole sisse loginud.

#1 30-10-2005 18:27:52

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Matkatarbed..

ja mul on vaja korralikku talveriietust metsa jaoks... käisin küll oma arust sisse pakitult eile kitse passimas kuid täna olen tatine, pea käib ringi ja ilgelt sitt olla...

Ehk siis kas kellelgi on soovitusi tallinnas kust saaks sellist korralikku talveriietust millega kannataks metsas tunde passida ka korralikult talvel ning mis ei oleks punane wink


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#2 30-10-2005 18:29:54

Andrus Liinak
Kasutaja
Asukoht: Pärnu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 282
Veebileht

Re: Matkatarbed..

äkki piilud tööriietepoodi?

Eemal

 

#3 30-10-2005 19:01:56

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: Matkatarbed..

Ma tean ühte kohta, kust saab oranzhe asju ka. :-P

Eemal

 

#4 30-10-2005 19:17:30

mustikask
Külaline

Re: Matkatarbed..

Mine jahitarvete poodi. Saad lapilised, soojad ja vettpidavad riided.

 

#5 30-10-2005 19:20:25

Mõmm
Uus kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 14
Veebileht

Re: Matkatarbed..

To Toruonu: Saadan Sulle homme meiliga infi!! smile

Eemal

 

#6 31-10-2005 22:40:58

priit122
Kasutaja
Asukoht: Rapla/Matsalu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 161
Veebileht

Re: Matkatarbed..

ajakirjas "jahimees" oli vahepeal müügil üks komplekt kus oli väga hea jope pükstega mille ma ka ise tellisin ja kaasa igavene hunnik kola. ka pea külge käiv lamp(A) aga veel soe pesu ja fliis ning müts tglt ma arvan et enamus peaksid seda komplekti juba teadma (vähemalt jahimehed) aga jh muide firma oli vct "jahti jakki" põhimõteliselt jahiriided siis. nu oranž vest oli kah kaasas aga jh selle te võite siis juu kõrvale heita jope ja püksid ise olid vee kindlast materjalist(ma kukkusin sellega munadeni kraavi siis jäänud muud üle kui läbi joosta aga täitsa kuivax jäin(A) pluss veel hulgaliselt taskuid kõik võimalikex otstarvetex ka eraldi kätte soendamiseks taskud tehtud.
ise soovitan aint et pole neid riideid väga palju katsetada jõudnud veel

Eemal

 

#7 31-10-2005 23:38:04

Toomas
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 204

Re: Matkatarbed..

Eemal

 

#8 01-11-2005 16:50:32

Jyrka
Foorumi Guru
Asukoht: München
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 956

Re: Matkatarbed..

www.matkasport.ee
www.matkakeskus.ee

Üsna kvaliteetseid, aga odavamaid led-pealampe saab ka tööriistakauplustest

Ja tõesti - Kaitseliit on näiteks üks koht, mille liikmeks oleku tõttu on peale muidu matkavarustuse ka täielik komplekte erinevaotstarbelisi laigulisi kapis olemas. Toruonu, kui tarvis väga sooja kaitsevärvi vatti ning ilule erilist tähelepanu ei pööra, siis Rootsist abina saadud sealse kaitseliidu tavejope on väga reaalne alternatiiv. Ühesõnaga, kui sul on mõni tuttav kaitseliitlane, siis küsi tema käest, neid anti vahepeal hulgim käest ära, kuna uut kraami tuli nii palju peale. Mul endal ära anda ei ole. See on küll reeglina suur ja raske, aga see-eest soe ja äravõetava voodriga. Kole on küll, aga nagu juba Švejk ütles: "sõdur peabki kole olema, et vaenlane teda kardaks!" smile

Eemal

 

#9 01-11-2005 17:05:15

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Matkatarbed..

koleduse probleemi küll ei ole kuna enda metsariidedgi sellised, et alati naine palub, et ma ikka enne päikesetõusu metsa läheks ja naabritele vahele ei jääks wink Ikka saab ju roomatud kuskil mudas jne, et paremini mingitele objektidele ligi saada.

Aga tänud soovitusest Jürka uurin. Ja kui siin kellelgi üle sellist M mõõtu riideid, siis andke muudkui teada smile


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#10 01-11-2005 18:55:20

Ralfionu
Uus kasutaja
Asukoht: Tartu - Paide - Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 19

Re: Matkatarbed..

Toruonule riietusest
Kui raha rohkem on, siis Küti Äris (Mustamäe teel) pakutav Chevalier (kirjutati vist nii, ei viitsi hakata järgi vaatama hetkel) riietus on hea – soe, hingab ja hoiab taevast tuleva kenasti kinni. Jahti Jakt, mida siin soovitatakse, kuuldavasti kah hea - jahimeeste seast laidusõnu pole kuulnud.
Metsas müttamiseks sobilikke riideid pakuvad veel MS Auto (keldripood kino Kosmose vastas, saadaval igat liiki sõjaväekama), Jahipauna keti poed, Deerhunter, Kroonu ait ja juba nimetatud Nõmme Matkakeskus ja Matkasport. Kalastustarvete poodidest võid küsida Salmo Norfin Polar kaubamärki kandvat riietust – see viimane just kalameestele talvel jää peal istumiseks tehtud, kusjuures kah hingav. Samas see viimane fotomehele võibolla mitte kõige sobivam valik ses mõttes, et pealmine kiht nagu jopel ikka kilelaadselt sahisev-kahisev, st. liikumine selles mitte kõige vaiksem. Teisest küljest – lumi ju niikuinii krudiseb, paigal istudes pole ilmselt vahet.

Hinnatase enda kogemuste põhjal kõige taskusõbralikum MS Autos.

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB