Sa ei ole sisse loginud.

#1 25-12-2005 13:41:08

Kaupo Kalda
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1574
Veebileht

Musikäpp: flashmenüü

hei, see flashmenüü on ühel juhul kurb nähtus: nimelt mul on smartphone (nö windowsiga mobiil koos wifiga) ja sellega õhtuti aegajalt lugesin siin kommentaare ja foorumit, ei viitsi ju alati läpakata käitada. galeriile saab ligi läbi esilehe piltide (kui selle peale tuled), aga foorumisse minekuks peab urli teadma/sisse toksima. ühesõnaga: kui külastaja arvutis flashi pole, siis menüüd samuti mitte. smartphonedel pole flashi.

tõsi, ma olen raudselt ainus :) kuigi menüü tegemine flashipõhiseks pole kõige parem mõte (on siiski paar % flashita arvuteid), see on strateegiline element lehe kasutamisel. päisepilt, lumesajus, oleks teine asi. tegelikult saab panna flashi detektima, et kui pole, näidatakse muud koodi.

Eemal

 

#2 25-12-2005 16:16:57

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Musikäpp: flashmenüü

see sai fäshiks tehtud vist seetõttu, et mina kukkusin vinguma kui menüüd muudeti kuna seda ei näidatud Macis enam normaalselt... Mul pole ka midagi HTML menüü vastu senikaua kui see kõigis brauserites samasugune välja näeb, kahjuks aga tundus, et safari arvas asjast halvasti (või oli mul tõesti vana CSS nagu Marko pärast arvas). Aga võib alati uuesti proovida...


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#3 26-12-2005 21:32:49

käpp
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 585
Veebileht

Re: Musikäpp: flashmenüü

tegin jah ajutiselt flashi just sellepärast, et safari väidetavalt ei saanud css põhisest asjast aru. Mul pole ühtki tuttavat mac-i ja safari winni peal ei jookse niiet ei saa viga välja debuugida ka ... aga tegelt võis toruonu probleem tõesti selles olla, et tal oli vana css kõvakettal ja browser ei suvatsenud seda upgradeda - vähemalt see screenschot nägi selline välja
... deem, tundub, et viskasin selle css põhise menüü minema, niiet hetkel ei saa seda ka uuesti safariga testida ... mhh ... peab siis uut kirjutama hakkama - äkki toruonu aitab siis macipoolt asja vaadata

Eemal

 

#4 27-12-2005 13:34:19

Kaupo Kalda
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1574
Veebileht

Eemal

 

#5 27-12-2005 15:42:17

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Musikäpp: flashmenüü

ikka aitan smile Sa anna lihtsalt teada mingi test URL kust näeks kas asi korras või mitte...


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#6 27-12-2005 18:53:34

käpp
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 585
Veebileht

Re: Musikäpp: flashmenüü

seal arhiivis on see päris vana menüü .. vahepeal oli päris css-põhine - nägi välja samasugune nagu see flash praegu

kannatad ehk oodata .. praegu na aastalõpp ja värki

Eemal

 

#7 29-12-2005 19:25:39

unitra
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 133
Veebileht

Re: Musikäpp: flashmenüü

Flashi menüül on veel üks pisike, aga häiriv viga - ei saa midagi uues aknas avada, kuna see nõuaks paremklõpsu või ctrl+klõpsu, mis ei tööta. Näiteks kui olla foorumis ja tahan avada teises aknas galerii või vastupidi.

Eemal

 

#8 31-01-2006 00:33:48

käpp
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 585
Veebileht

Re: Musikäpp: flashmenüü

nunii .. aastavahetuse pohmell on möödas tegin menüü uuesti css+html peale

tehke kisa kui kuskil miskeid anomaaliaid näete - eriti mac-i kasutajad ... testisin IE ja FF-ga

Eemal

 

#9 31-01-2006 18:26:03

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Musikäpp: flashmenüü

maci kasutaja raporteerib: kõik korras big_smile


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB