Sa ei ole sisse loginud.

#1 26-01-2006 00:15:06

janograf
Kasutaja
Asukoht: Uderna-Tartu-Põlva-metsas
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 367
Veebileht

Uus kodu

Tere looduspiltnikud ja muidu huvilised. Kuna vahepeal sai natuke kolimistöödega tegeletud siis jäi ka vana kodu veidi soiku aga nüüd on uus (uuendatud) kodu valmis ja kutsun teid kõiki seda külastama aadressil http://www.janograf.msn.ee

Mida uut?

smile uuenenud väljanägemine
smile rohkem pilte
smile ...ja palju muud

NB! ja ärge unustage oma bookmake muutmast smile

Head külastamist!

janoGraf

Eemal

 

#2 26-01-2006 00:31:43

Jens
Külaline

Re: Uus kodu

võiks lehekülje enne avalikustamist ikka valmis teha.

mis siis häirib?

Proovisin vaadata pilte lingi "uued pildid" alt - tulemus null.
Ok, uusi pilte pole. Vaatan mida leiab lingi "loodus" alt.
Nii, 7 pilti. noolenupud all ei tööta ... ja siin minu surf sellel
lehel ka lõppes.

või ongi vaid 7 pilti looduse kategoorias?


PS photoshopis väänatud tilu-lilud võiks olla tagasihoidlikumad.


just my 2 cents.

 

#3 26-01-2006 00:40:55

janograf
Kasutaja
Asukoht: Uderna-Tartu-Põlva-metsas
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 367
Veebileht

Re: Uus kodu

Jens tee silmad lahti või kasuta hiire nuppe. See leht oli juba ammu mul valmis lihtsalt kolisin ümber. "looduse" all on ikka natuke rohkem pilte kui 7 smile ja küll need uued pildid ka tulevad. Kuid nagu näha ei suvatsenud sa neid 7 pilti isegi suurelt vaadata.

Eemal

 

#4 26-01-2006 03:10:13

priit122
Kasutaja
Asukoht: Rapla/Matsalu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 161
Veebileht

Re: Uus kodu

Tegelen ka ise koduka valmistamisega hetkel ning õnnitlen Janarit kodulehe valmimise puhul.
Kui mitte avaliskustada praegu siis millal vee???
Kodulehed on teadupoolest mitte kunagi valmivad "asjad". Ja minumeelest tuleks need just avalikustada enam-vähem töötava süsteemi alguses kuna see kutsub sind alati tagasi avastama uusi võimalusi sel lehel. Kui nii võtta siis jh, nt. firmadel ja sellistel lehtedel kus käid aint korra mingi info saamiseks, siis neil lehtedel jah tuleks avalikustada alles lehe täielukul valmimisel.
Igastahes minu õnnitlused.

Eemal

 

#5 26-01-2006 03:20:57

tommy
Tigekull
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 748

Re: Uus kodu

njah ..

sisu kaob värviliste ja hüppavate vidinate sisse ära. rääkimata sellest, et nende vidinate laadimine v6tab märgatavalt kauem aega, kui m6istlik oleks.

rääkimata juba avalehest, kus peab edasisaamiseks kohta otsima .. mina maandusin esimesel korral counteril, sellele j2rgnes automaatselt Alt-F4 .. v6tsin siiski ennast kokku ja sisenesin uuesti ja vaatasin lehe enda ka lyhidalt yle, kuna l2ksin siiski spetsiaalselt seda lehekylge vaatama... olen ysna kindel, et paljudel muudel igap2evastel juhtudel oleks see mulle selle lehekylje viimaseks vaatamiseks j22nud.

jah, pildid on head, aga sellises vormistuses ei kutsu kahjuks vaatama.

Eemal

 

#6 26-01-2006 12:34:48

urra
Uus kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 7
Veebileht

Re: Uus kodu

Eks see navigeerimine seal lehel vajab harjumist.

Üsna tüütu on kasutada back nuppu, et vaadatud pildilt tagasi galeriisse minna. Ka oleks huvitav ja hariv (näiteks linnupiltide juures) pildi allkiri, mis annaks teada, kes pildile jäi või mida kujutati ...

Eemal

 

#7 26-01-2006 16:27:06

janograf
Kasutaja
Asukoht: Uderna-Tartu-Põlva-metsas
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 367
Veebileht

Re: Uus kodu

@millibell võiksid nendest näpukatest mulle teada anda küll
@tommy ma olen üritanud seda lehte hoida võimalikult värvituna, on vaid seal värvi kus vaja tähelepanu äratada.

Igatahes tänud tähelepanekutele ja arvamustele ja kui aega ja jaksu veel jagub siis üritan seda lehte veel niipalju muuta ja kasutajasõbralikuks teha  kui võimalik.

Eemal

 

#8 26-01-2006 19:19:53

tegelikult mercar
Külaline

Re: Uus kodu

Ma ka veidi viriseks ülesehituse üle... aga veidi teise nurga alt:
Pildigalerii loodus alljaotuste üle nimelt....
Maastikud, loomad, linnud, putukad jne.
Linnud ja putukad on loomad... seega on minu meelest ebaloogiline see jaotus.
Hetkel tunduks loogiline maastikud, imetajad, linnud, putukad jne. Roomajad ja kahepaiksed, kas muu looduse alla või neile eraldi alajaotus...

______________________
(Tüütu bioloogihakatis)

 

#9 26-01-2006 22:38:34

kaska
Kasutaja
Asukoht: Bern - Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 158

Re: Uus kodu

selline teoreetiline küsimus, et kas looduse galerii all ei võiks ka hiirega piltidele liikudes nende kategooria kiri pildile ilmuda nagu galeriide lehel - hetkel alt status barilt ei viitsi iga kord vaadata.

Aga üldiselt leht meeldib ja bookmargid said uuendatud smile

Eemal

 

#10 26-01-2006 23:19:33

janograf
Kasutaja
Asukoht: Uderna-Tartu-Põlva-metsas
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 367
Veebileht

Re: Uus kodu

kaska selle asja teen ma lähiajal ära. Nagu näha tekitab see asi veidi segadust paljude seas.
Kui keegi oskaks mulle mõnda head piltide esitlus scipti soovitada siis andke aga tulla.

Eemal

 

#11 27-01-2006 00:57:49

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: Uus kodu

Pildid on nagu pildid janografil ikka wink, paraku ka mulle jääb saidi mõte veidi arusaamatuks. Tegemist on, nagu näha pildisaidiga, kuid kasutajale orienteeritusest on asi suht kaugel. Tuleb teha 3 klõpsu, et thumbideni jõuda, looduse puhul lausa 4. Siis klõpsi pimesi asjad läbi, et telida sind huvitav kategooria. (ja unustame selle status bari ära, mina igatahes seda küll ei vahi infoallikana nagu 99% inimestest) Lisaks kujundus on küll huvitav, aga pildid ise nii kribud ja labaselt jpeg valgel lehel, et tekib küsimus, miks seda butafooriat sinna ette vaja on. Ühesõnaga, mina mõtleks siin veel kord tõsiselt usability läbi, et rääkimata jg initsiaalidega esilehest, kas ikka kontaktil jne-l on vaja eraldi peamenüüd kui galerii, mis peaks olema peamine, asub nii sügaval?

Ma pean tommyga nõustuma, tavaelus läheb selline sait klõps kinni ja unustatud.

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB