Sa ei ole sisse loginud.

#1 20-07-2011 15:02:56

apelsinikaru
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 121
Veebileht

Hulkuvad koerad

Istusin eile hommikul jõe ääres varjes ja äkki hakkas teisel pool jõge jube ragin ja pladin pihta. Jõe äärde tulud kaks suurt hulkuvat koera nuuskisid seal ringi ja lasid varsti jalga. Vahepeal tekkis tunne, et ujuvad üle jõe ja igaks juhuks hakkasin juba nuga välja otsima. Kui ma oleks oma varjega kah teiselpool jõge olnud nagu tavaliselt, siis oleks küll päris kõhedaks olemise võtnud.

Pool tundi peale korte lahkumist hakkas jões jälle mingi pladin pihta. Mõtlesin, et kobras või saarmas müdistab ringi, kuid siis selgus hoopis, et jänes jõkke kukkunud ja püüab kõrgest kaldast üles hüpata. Ilmselt oli koerte eest jõkke pagenud ja julges alles nüüd liigutama hakata. Ma täpselt käänaku taha ei näinud, kuid loodetavasti sai ta ikka lõpuks kaldast üles.

Kuidas teil kokkupuuted hulkuvate koertega? Mul juba teine kord hulkuvate koertega kohtuda, mõlemal korral on nad õnneks teiselpool jõge olnud. Marutaud peaks meil olema küll peaaegu likvideeritud, kuid hulkuvad koerad vist ka muidu ettearvamatud. Peab vist fotovarustuse hulka arvama ka ühe suure pussnoa ja pipragaasi.

Eemal

 

#2 20-07-2011 23:34:56

Janar M
Uus kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 18

Re: Hulkuvad koerad

Jahipoodides müügil ka miskised Anti-Dog spreid, sellisteks juhtudeks.Sai endalegi üks soetatud, kas ka töötab see, õnneks ei oska veel öelda.Aga parem siiski karta kui kahetseda.

Eemal

 

#3 21-07-2011 12:54:44

tauri
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 105

Re: Hulkuvad koerad

Ka korra sattunud ühe nö. hulgusega ninapidi kokku.. siis aitas õnneks kohe jalakõrval olnud kaigas ja peni kadus. Ega teist korda väga enam ei tahaks kl. Peale seda sai täitsa tavaline piprkas fotokotti pandud, vaja teda siiani õnneks ei ole läinud..

Viimati muutnud tauri (21-07-2011 12:55:44)

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB