Sa ei ole sisse loginud.

#1 01-05-2005 17:48:31

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Uute piltide lisamine

Lihtsalt tekkis millaski selline idee, siis mõtlesin selle siin ka välja käia smile

Hetkel näevad uploaditud uusi pilte vaid adminnid ning kui sealt
filtrist läbi tulevad, siis ka teised. Pakuks välja sellele väikese täienduse, nimelt teha eraldi galerii sektsioon ootel pildid mida näeksid näiteks ainult alates vanasokk (või mõni muu) tasemest kasutajad ning kes saaksid sinna siis juba mõned kommentaarid panna.

See lihtsustaks veidi ka adminnide tööd ning annaks võimaluse vaatajaskonnal kes huvitet on ka veidi eelfiltris mõnda pilti kiita/laita. Kasutades filtriks vähemalt vanasoku taset tähendab, et suvalised värskelt registreerunud kasutajad ei hakka seal läbustama vaid just need inimesed kes juba on ennast veidi tõestanud oleks need kes antud tegevuse juures aitaks.


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#2 01-05-2005 21:42:15

aavo13
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 303
Veebileht

Re: Uute piltide lisamine

Hea idee, võib-olla nii mõnigi pilt, mis praeguse sõelaga peale ei lähe,  pääseb enamuse toetusel edasi või vastupidi. Saaks isegi targemaks, millist klõpsu pole üldse mõtet teha, milline aga enam vähem.Sest paremad pildid pääsevad nagunii edasi.Muidugi ei kahtle ma adminnide kompetentsuses aga fotograafia on juba selline, et ega ette tea,mis rahvale meeldib.

Eemal

 

#3 02-05-2005 15:11:29

Sven Z.
Tigekull
Asukoht: Kõrveküla
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 1273
Veebileht

Re: Uute piltide lisamine

Ei leia, et see oleks vajalik. Kommitakse niigi suhteliselt vähe ning see, et peaks topelt kommima ei oma mingit lisaväärtust. Ok, saab ka teha vast nii, et juba lisatud kommid jäävad pildile aktiveerumisel alla. Aga siis on seal umbes tekst, et keegi ütleb: "Minu arust võiks üles minna küll." ja siis teine vastab, et minu arust jällegi mitte ja siis vaieldakse selle ümber.

Kui asi on juba nii kaua niimoodi olnud, siis võiks see olla samamoodu ka edasi. Kui sellele ikka mõelda, siis laseks sinna ligi vast ainult põdrapulli staatusest alates, muidu tekib sinna paras kemplemine, sest vanasokke on juba paras jagu.

Igatahes minu arvamus on, et see ei ole vajalik. See muudaks piltide lisamise liiga aegalseks ja kohmakaks. Juba praegu uuritakse kuhu pilt jäi kui see samal päeval galeriisse ei ilmu.

Eemal

 

#4 02-05-2005 15:35:01

poolveeline
Kasutaja
Asukoht: Põlvamaa Karilatsi
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 238

Re: Uute piltide lisamine

Olen Sveniga nõus ei maksa asja liialt keerukaks teha.

Eemal

 

#5 02-05-2005 15:46:33

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Uute piltide lisamine

muidu nõus sveniga, kuid idee ei olnud mitte selles, et antud kommentaarid oleksid vajalikud pildi üles panekuks/tagasi lükkasmiseks vaid, et see võimalus oleks teatud tasemest alates ning kui sinna on mõni komm tekkinud, siis need aitaksid adminnil otsust teha. Kui adminn muidu pildi tagasi lükkaks, kuid seal on paar kommentaari mis pilti positiivselt hindavad, siis võib juhtuda, et pigem oleks mõtekas pilt üles panna.

Mingil juhul ei mõelnud ülespaneku protsessi keerulisemaks ja pikemaks teha smile Pigem oli mõte lihtsalt sellise faasi juurde tegemises kus pilti näeb teatud suurem seltskond see aeg kui ta ootel on mitte, et see seltskond saab otsustajaks.


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB