Sa ei ole sisse loginud.

#51 05-01-2008 13:57:15

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Viletsad pildid

Madis kirjutas:

Mulle jääb natuke mõistmatuks hoopis see, et hinnata on võimalik ka enda pilte. Lihtne on ju "if lausega" ära keelata kasutaja oma piltidele hinnete panek.
Minul tekitab see sama tunde nagu karul Mürakarude koomuskis - miks taunida kui on võimalik peksa anda big_smile

Mingis plaanis õige, et keerame kõik kinni, nagu me seda ka vaikselt oleme teinud ent...mulle jääb samas teisalt jälle veidi mõistmatuks see, miks peaks alati kõik asjad kinni keerama. Inimestelt mingit eetikat nõuda oleks vast juba liiga palju? On keelatud...so what....teeme ikka! Selge, siis tuleb teha nii nagu praegu juba tehtud - hoitatus ja bänn, ehk siis nullis tagasi, kui asju ei mõista.

Eemal

 

#52 05-01-2008 14:00:56

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Viletsad pildid

Sven Z. kirjutas:

Kes sellega juba alustanud on?

Mõningad on kohe pärast süsteemi käivitamist  testimise eesmärgil maha lastud minu poolt, veendumaks et asi töötab.

Eemal

 

#53 05-01-2008 14:04:20

Marko Kivimäe
Vana Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 523
Veebileht

Re: Viletsad pildid

MarkoH kirjutas:


Mingis plaanis õige, et keerame kõik kinni, nagu me seda ka vaikselt oleme teinud ent...mulle jääb samas teisalt jälle veidi mõistmatuks see, miks peaks alati kõik asjad kinni keerama. Inimestelt mingit eetikat nõuda oleks vast juba liiga palju? On keelatud...so what....teeme ikka! Selge, siis tuleb teha nii nagu praegu juba tehtud - hoitatus ja bänn, ehk siis nullis tagasi, kui asju ei mõista.

Mõnikord võib kogemata enda pildile hinde anda õigest kohast mööda klikkides, näiteks.

Eemal

 

#54 05-01-2008 14:48:44

Silver
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 177
Veebileht

Re: Viletsad pildid

@mMark0 mõnikord, kui kogemata midagi juhtub, on võimalik adminnidele kiri saata:)

Muidu antud teemas mul kama kaks, kas pildid jäävad või mitte. Võimalus anti ja mõtlesin kasutada, kui võimalus võetakse asjaolul, et sellest on rohkem tüli kui jõulukingitust, siis ei jää mul sellest tulevikus paremad pildid tegemata..

Eemal

 

#55 05-01-2008 15:09:44

Tarmo Kõlli
Vana Kasutaja
Asukoht: Rakvere
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 448
Veebileht

Re: Viletsad pildid

Aga teinekord võib ju kogematta vale pildifail üles minna.
Mina ootasin jõulu pildikustamist ... aga nüüd ... nuuks.

Eemal

 

#56 05-01-2008 15:36:33

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: Viletsad pildid

Kuna sai tegelt lubatud ja osad on juba kustutatud ka, siis ma teen selle praeguste kustutamise ise ära.

Eemal

 

#57 05-01-2008 15:40:35

Mariann
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 133
Veebileht

Re: Viletsad pildid

Draa on d˛entelmen. smile

Eemal

 

#58 05-01-2008 16:22:55

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: Viletsad pildid

draa kirjutas:

Kuna sai tegelt lubatud ja osad on juba kustutatud ka, siis ma teen selle praeguste kustutamise ise ära.

Kustutatud ja osad ka kustumata jäetud, kui midagi õpetlikku all oli või vähelevinud liik pildil.

Mark0 kirjutas:

MarkoH kirjutas:


Mingis plaanis õige, et keerame kõik kinni, nagu me seda ka vaikselt oleme teinud ent...mulle jääb samas teisalt jälle veidi mõistmatuks see, miks peaks alati kõik asjad kinni keerama. Inimestelt mingit eetikat nõuda oleks vast juba liiga palju? On keelatud...so what....teeme ikka! Selge, siis tuleb teha nii nagu praegu juba tehtud - hoitatus ja bänn, ehk siis nullis tagasi, kui asju ei mõista.

Mõnikord võib kogemata enda pildile hinde anda õigest kohast mööda klikkides, näiteks.

Ei saa ütlemata jätta, et pilte ei tasu kommida umbjoobes olles või magades, siis ei teki seda möödaklikkumise ohtu ka -- 'saada' on vasakpoolses ekraani osas, hinded täiesti parempoolses ääres. Mingigi kordinatsiooni olemasolu korral peaks vähemalt õigele ekraanipoolele ikka pihta saama :-).

Eemal

 

#59 05-01-2008 16:43:02

Marko Kivimäe
Vana Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 523
Veebileht

Re: Viletsad pildid

draa kirjutas:


Ei saa ütlemata jätta, et pilte ei tasu kommida umbjoobes olles või magades, siis ei teki seda möödaklikkumise ohtu ka -- 'saada' on vasakpoolses ekraani osas, hinded täiesti parempoolses ääres. Mingigi kordinatsiooni olemasolu korral peaks vähemalt õigele ekraanipoolele ikka pihta saama :-).

Ei saa ütlemata jätta, et kõik pole täiuslikud nagu sina.

Eemal

 

#60 05-01-2008 17:15:53

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: Viletsad pildid

Mark0 kirjutas:

draa kirjutas:


Ei saa ütlemata jätta, et pilte ei tasu kommida umbjoobes olles või magades, siis ei teki seda möödaklikkumise ohtu ka -- 'saada' on vasakpoolses ekraani osas, hinded täiesti parempoolses ääres. Mingigi kordinatsiooni olemasolu korral peaks vähemalt õigele ekraanipoolele ikka pihta saama :-).

Ei saa ütlemata jätta, et kõik pole täiuslikud nagu sina.

Jajah. Ja mittetäiuslikud klikivad kogemata oma piltide hindamisel miskipärast äärmuslikel hinnetel -- täiesti juhuslikult kipuvad need olema 'viied'...

Kui ikka kordinatsioon või arusaamad ei võimalda veebilehte eesmärgipäraselt kasutada, siis teeme nii, nagu Marko juba ütles -- hoiatus ja kui vaja, bänn. Looduspildi ajaloos on minu teada 2-3 oma pildi(de) hindamist olnud, ja need on olnud täiesti teadlikult hindamised, seega see 'kogemata' on küll laest võetud põhjendus.

Markol on hetkel käsil muud tegemised kui võimalikult paljude kraanide kinnikeeramised. Me siisiki eeldame, et Looduspildi kasutajad on aru saanud Looduspildi olemusest ja igat kraani, kuhu käsi ulatab ja mis pole tabaga kinni, kohe kruttima ei hakka..

Eemal

 

#61 22-01-2008 23:49:50

harri
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 223
Veebileht

Re: Viletsad pildid

Mina arvan samuti, et  juhuslikusega pole oma piltide hindamisel midagi pistmist, aga tegelikult on huvitav mõelda miks see nii kuradima taunitav on. Seda enam, et mina küll ei suutnud reeglitest välja lugeda, et see keelatud oleks.

Eemal

 

#62 23-01-2008 00:10:11

Arno Peksar
Kasutaja
Asukoht: Läänemaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 204

Re: Viletsad pildid

Teatud kategooria kodanikud taovad pead vastu seina ja halavad, kui viletsad nad on. Teise äärmuse esindajad patsutavad kõvasti omale õlale ja kiidavad valjuhäälselt, kui ilusad või võimekad nad on. Nende kahe vahele jäävatel tavalisematel isikutel hakkab vähe imelik äärmuste seltsis viibides.

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB