Sa ei ole sisse loginud.

#26 30-10-2008 16:46:10

Andres Männik
Uus kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 16

Re: Looduspildi galerii filter

Peetrile:

Ega ma ei kurtnudki, sallivus teistsuguse suhtes on tigekullide hulgas täitsa ok. Minuarust asi täitsa toimib.
Minu mõte oli, et filtri tugevdamine tulevikus ei peaks tähendama sealtotsast kägistamist.
Samas on see paratamatult 1 väga subjektiivne värk. Endalgi 1 pilt tagasi lükatud, mida ma ise v. huvitavaks pidasin, samas mõnede (siiski harvade) galeriis olevate piltide puhul jälle küsimus, et mis värk see siis nüüd on...

Eemal

 

#27 30-10-2008 16:53:18

Tarvo Tiivits
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 192
Veebileht

Re: Looduspildi galerii filter

Mina üldiselt imestan küll tigekullide töö üle, eriti kui neid 1-2 on. Sest tõesti, eelpool mainitud infomüra, mille sees olemine on nende jaoks kohustuseks pluss veel kullide endi tase/maitse, ei tee seda asja üldse lihtsaks. See ju pidev otsustamine, mis ilmselt võib päris väsitada ja nüristada ning kui nüüd satubki mõnel päeval pilt alla igasugust arve(u)stust, siis ei tohiks nagu üldse selle peale pahandada.

Eemal

 

#28 30-10-2008 21:24:12

Kaupo Kalda
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1574
Veebileht

Re: Looduspildi galerii filter

Ou faa... ma kaotasin just ööune. Isiklik arvamus on, et avaliku konkursi kontekstis on see liiga räme.

http://www.nhm.ac.uk/visit-us/whats-on/ … mp;group=3

Eemal

 

#29 30-10-2008 21:25:03

Kaupo Kalda
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1574
Veebileht

Re: Looduspildi galerii filter

Oi sorri vale aken, see käis hoopis wildlife fotokonkursi teemasse. Kas on võimalik ümber tõsta või siis kustutada?

Eemal

 

#30 30-10-2008 22:02:01

Jyrka
Foorumi Guru
Asukoht: München
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 956

Re: Looduspildi galerii filter

Tjah, kes sealkandis käinud, see on ka näinud. Tee ääres sabapidi ülestõstetuna müüdavaid hiiglaslikke rotte. Kilpkonna värskena hoidmist jalgapidi peenikese traadiga ülesriputatuna ja pärastist nülgimist matšeetega. Silmuslõksuga kägistatud koerasuurust rotti ja sama suurt hirve looduskaitsealal. Turul müüdavaid ahvikämblaid, krokodilli, kanajalgu ilma lihaosata ja hulgakaupa tundmatuid siseelundeid. Verd voolamas mööda rentslit ja kärbseid parvedena, kui tänaval nülitakse kitse (teised hulguvad sealsamas ja söövad prügi).

Krokodilli lugu oli üks ilmekamaid - Bata-nimelise linna turul Ekvatoriaal-Gineas hakkas ühel lihaletil silma ca 2-meetrine krokodill, ilusasti "pakendiks" kinni seotud. Võite kujutada ehmatust, kui lähemalt uurima kummardudes elukas aeglaselt ühe silma avas...

See on elu.

Minu näited pärinevad Ghanast ja Ekvatoriaal-Gineast. Need on suhteliselt arenenud maad sealkandis.

Minu kommentaari võib ka koos Kaupsi omaga ümber tõsta.

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB