Sa ei ole sisse loginud.

#1 01-09-2009 01:24:27

Lammas
Uus kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 2

Kommentaatorid!

Tere!

Olen looduspildi pidev jälgija, vaatan, kuulan nö. targemate ja vanemate inimeste juttu. Pildistan ka ise hobikorras ja see tõttu kannab see kodulehekülg nii mõndagi kasulikku.
Mõtlema paneb see, et eestis on väljakujunenud teatud fotograafide ringkonnad-
tõsised loodusfotograafia entusjastid, niisama looduses liikujad jne.

Kuid ühte gruppi ei ületa keegi- inimesed kellele on vist isa ja ema peegelkaamera soetanud, muidugi ka aju kinkinud ja kes arvavad, et nemad ongi maailmatase.

Asi selles, et esineb palju pilte mida ei kõlbaks kommenteeridagi, kuid need saavad hindeid 3- 5 aga kui inimesel on midagi asjalikku pildile saadud siis on kõik kohe kui eestlaslikust kadedusest kommenteerimas ja hinded andmas.

Arvan nii, et see koduleht pole päris delfi, ja hinded peavadki karmid olema aga see võib inimesed hoopis minema peletada ja varsti istuvad meie targad kommentaatorid siin üksi.

Eemal

 

#2 01-09-2009 02:18:01

Andres Tamm
Kasutaja
Asukoht: Valga
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 371
Veebileht

Re: Kommentaatorid!

ma usun et ei pane mööda kui pakun,et teema algataja kuulub jällegi sellesse "õnnetusse kollektiivi" kelle pilte esimestel kordadel LP-sse kohe üles ei lastud..ja kuna ise pead oma pilte nii headeks et ka teised neid näha võiksid,aga oh õnnetust nad ei osutunud väljavalituteks  ja nüüd tekitas see paraja portsu tuska..
Või ma eksin?

Eemal

 

#3 01-09-2009 12:34:58

Lammas
Uus kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 2

Re: Kommentaatorid!

Kahjuks sa tõesti eksid, jutt oli mõeldud kõrvaltvaataja pilgu läbi.

Eemal

 

#4 01-09-2009 12:40:36

Bleach
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 245
Veebileht

Re: Kommentaatorid!

Ei usu, et sa eksid, lõhnab küll selle järgi.

Teema veits lamp kuna kommentaarid on siiski täiesti subjektiivse arvamuse avaldamiseks ja nende üle pole mõtet nuriseda. Delfiga seda kohta väga võrrelda ei saa ja paraku ei saa ka ühegi teise kohaga seda võrrelda (ntx kala jne kohad).
Kui karmid kommentaarid sind patja nutma ajavad siis pole midagi teha, tegemist alaga mis just hinnangute põhjal elab, isiklikuks pole mõtet ka muutuda siis muutuvad nn "kaded" veelgi kadedamaks ja isiklikumaks ning teevad elu veel keerulisemaks. Kadedust pole siin väga tunda olnud, ja kui hakkab tunda andma, küll siis adminnid karmilt asja lahendavad.

Eemal

 

#5 01-09-2009 13:10:36

Karl Adami
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 328
Veebileht

Re: Kommentaatorid!

Delfiga ei saa seda kohta mitte väga vaid mitte üldse võrrelda. Need on kaks eri ooperit. Tegelikult ''Lammas'' mõni asi jäi veidikene arusaamatuks. Miks sa mainisid seda gruppi, kellele on aju kingitud? Et kas sa oled veidikene pettunud, et nood ei kommenteeri või mis? Jäi kahjuks arusaamatuks. Siin keskkonnas kommenteeritakse minu arvates kõike, alates dokust lõpetades meistritöödest dokudega. Olen märganud, et mõni hooaeg on tõesti veidikene passiivsem kui teine, näiteks suvi. Mida pimedamaks päevad läevad, seda kodusemaks jäävad kõik, seda rohkem on ka aega kommenteerimiseks. Küll kõik pildid kunagi kommenteeritud saavad, ära muretse ''Lammas''. smile

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB