Sa ei ole sisse loginud.

#26 20-08-2009 12:58:06

wrangel
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 149
Veebileht

Re: Koduleht

Ei pasunda siin keegi ilmaasjata. Kuna siin on avalikult deklareeritud, et ehk Erik pigistab silma muusika koha pealt kinni, siis on ju täiesti õige, et Erik avaldab oma tegeliku reaktsiooni just siin.

Eemal

 

#27 20-08-2009 13:01:34

Karla
Kasutaja
Asukoht: Tallinn; kalamaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 366

Re: Koduleht

ei ole õige. See on "ümber nurga suhtlemine". Selle asemel, et võtta mobla ja helistada ning öelda asjaomasele asi otse välja, ta kirjutab seda foormis. Kui kardab mobla arve pärast, saatku e-mail.

Eemal

 

#28 20-08-2009 13:04:38

wrangel
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 149
Veebileht

Re: Koduleht

Kui Erik poleks seda teksti siia pannud, jääks minule küll mulje, et ta pigistabki silma kinni, antud teema puhul. Nüüd ma, aga tean tema tegelikku suhtumist.

Eemal

 

#29 20-08-2009 15:22:33

Erik Mandre
Vana Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 738
Veebileht

Re: Koduleht

Kõigepealt lugupeetud kasutajnimel Karlal võiks olla niipalju julgust, et minu suunas kriitikat avaldades teeks seda oma nime alt, mitte ei varjuks oma kasutajanime taha. Sinu sõnavõtt (nii sisu kui väljendusvorm) näitab kõike muud kui haritust, seega ilmselt minu varasema märkus on teadlikkust silmas pidades ka sinule asjakohane. Oma märkuse postitasin ma siia mitte mingitel printsipiaalsuse kaalutlustel, vaid selleks, et juhtida ka teiste teemakülastajate tähelepanu autoriõiguste austamise vajalikkusele. Ja ole mureta Karla, kui vaja suhtlen ma kodulehe omanikuga veel ka eraviisiliselt ning vajadusel selgitan ka täpsemalt oma märkuse õiguslikku külge, kuid usun, et ka tema tähelepanu sai siin juba piisavalt köidetud ning et see küsimus saab kenasti lahendatud.

Eemal

 

#30 20-08-2009 15:52:32

Karla
Kasutaja
Asukoht: Tallinn; kalamaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 366

Re: Koduleht

tore siis, et on olemas selline pedagoog nagu Erik Mandre. Paraku ei tulnud seda pedagoogilist asbekti kirjutisest niivõrd hästi välja. Postistus oli suunatud otseselt kodulehekülje omaniku poole. Kas koduka omanik üldse luges seda? On ta selle foorumi külastaja?
Kas Erik Mandre on ka selline isik, kelle postituste osas järsku ei tohi üldse kriitikat teha? Kui see nii peaks olema---siis sügavad-alandlikud vabandused et julgesin niivõrd väärika isku kirjutise suhtes kriitikat teha.

Eemal

 

#31 20-08-2009 16:11:54

Järs
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 63
Veebileht

Re: Koduleht

asbekti.. njah.

Eemal

 

#32 20-08-2009 16:19:01

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Koduleht

Sa Karla nagu seda teemat üldse algusest peale lugesid? See kogu teema on selle kodulehe kohta kuna selle omanik siin selle alustas. Vägagi loomulik, et selline diskussioon tekib ja saab lahatud siin nagu see toimus Alari kodulehe teemas.

Ja ma arvan, et kui sa vähe kauem seda foorumit oleksid lugenud teaksid, et Erik on autorikaitse esindaja siinses foorumis niiet selle teemalised sõnavõtud on temalt oodatud ja sellega arvestatud.


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#33 20-08-2009 16:22:08

Tarvo Tiivits
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 192
Veebileht

Re: Koduleht

Karla kirjutas:

Kas Erik Mandre on ka selline isik, kelle postituste osas järsku ei tohi üldse kriitikat teha? Kui see nii peaks olema---siis sügavad-alandlikud vabandused et julgesin niivõrd väärika isku kirjutise suhtes kriitikat teha.

Demagoogiaõpikusse selline lõik!

Eemal

 

#34 20-08-2009 17:05:42

Erik Mandre
Vana Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 738
Veebileht

Re: Koduleht

Karla kirjutas:

tore siis, et on olemas selline pedagoog nagu Erik Mandre. Paraku ei tulnud seda pedagoogilist asbekti kirjutisest niivõrd hästi välja. Postistus oli suunatud otseselt kodulehekülje omaniku poole. Kas koduka omanik üldse luges seda? On ta selle foorumi külastaja?
Kas Erik Mandre on ka selline isik, kelle postituste osas järsku ei tohi üldse kriitikat teha? Kui see nii peaks olema---siis sügavad-alandlikud vabandused et julgesin niivõrd väärika isku kirjutise suhtes kriitikat teha.

Karla, ma olen täiesti tavaline isik, kelle postituste osas võid sa ka kriitikat avaldada nii nagu iga teise isiku osas, aga edaspidi katsu seda teha natuke vaoshoitumalt ja rohkem läbimõeldumalt. Praegu sa jooksed oma küsimustega lihtsalt vastu seina ja teed endit rumalaks. Ehe näide:

Karla kirjutas:

Kas koduka omanik üldse luges seda? On ta selle foorumi külastaja?

Kodulehe omanikul on siin foorumis konto, kodulehe omanik on looduspilt.ee kasutaja ning selle konkreetse foorumiteema püstitaja ja nagu tema lisakommentaarid (mida käesolevaks hetkeks on 6) näitavad, siis ka selle lugeja (iseenesestmõistetavalt kui sa teema püstitad, siis sa ka teema kohta antud kommentaare üldjuhul loed). Seega kui sa natukene oleksid enne mõelnud kui kirjutanud, siis oleksid pidanud jõudma järgmisele järeldusele: koduka omanik on seda topicut lugenud ja kui veel ei ole mu kommentaari märganud, siis kindlasti millalgi märkab. Kodulehe omanik kui selle foorumiteema püstitaja on antud foorumi külastaja.

Eemal

 

#35 20-08-2009 17:09:48

Andrus Liinak
Kasutaja
Asukoht: Pärnu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 282
Veebileht

Re: Koduleht

Iseenesest kõik ju õige..aga kas sellise probleemi lahendamise käik peab ikka käima avalikus foorumiteemas või tuleks seda ikkagi teha erasõnumitega?

Eemal

 

#36 20-08-2009 17:20:09

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Koduleht

Ma usun, et kui poleks toodud välja kommentaari, et Erik varsti tuleb ja nossu annab, siis oleks see toimunud ka eraviisiliselt, kuid peale seda kommentaari ei näe ma ka muud varianti kui Erik pidi seda tegema avalikult...


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#37 20-08-2009 17:36:15

MuumiTroll
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 90

Re: Koduleht

See "pasundama" tundub moodne sõna. Kõrvalt on küll kummaline vaadata, kuidas Eriku esimese posti peale kohe ninna karatakse. Minule kõlab see u nii, nagu ütelda siin tigekullile, et see ei tea särist midagi ja kas ta üldse kaamerat keset loodust käes hoidnud on ...

Aga ütleks Ollie'le ka midagi :
1) ei jõudnud mina ka nende piltideni. Kajuks ei oma hetkel püsiühendust ja Elisa M-teenus ei kannata seda lehte isegi mitte avada. Saan aru, et flash võib olla tore asi (eriti seda ise teha), aga tänapäeval minnakse netti juba jummal teab millega ja lehe laadimise kiirus on tegelt ka kiire ühenduse ja arvutiga tähtis (sest taustaks võib veel hulga programme käia). Ma ei leia, et flashist loobuma peaks, aga peaksid selle mahu üle mõtlema, s.t. flash vidinad avamisel miinimumi viima, valima mitme võimaluse korral selline lahendus programmile ja disainile, mis aitaks lehte kiiremini laadida.

2) Aizar aitas sul leida vigu, luges üles terve rea parandusi ... ja tänutäheks sinu esimese vastuse toon oli milline?

Eemal

 

#38 20-08-2009 18:33:22

Ollie
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 132
Veebileht

Re: Koduleht

Ouou , võtke rahulikult smile , elu on ilus hehe big_smile

Nii , lugu on muudetud , panin enda loomingu sinna . Niiet ärgu tulgu keegi plõksima loo suhtes smile , PS! Hetkel töötlen ka ümber ka kodulehte .

Eemal

 

#39 20-08-2009 19:16:13

Erik Mandre
Vana Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 738
Veebileht

Re: Koduleht

Andrus Liinak kirjutas:

Iseenesest kõik ju õige..aga kas sellise probleemi lahendamise käik peab ikka käima avalikus foorumiteemas või tuleks seda ikkagi teha erasõnumitega?

Selle küsimuse võiksid esitada neile, kes selle lehega seonduva autoriõiguse ja nimega Erik ähvardamise päevavalgele tõid, mitte minule. Seda kõike arvestades leidsin, et minupoolse märkuse tegemine just selle teema all on vajalik ja möödapääsmatu. Muul juhul käib see ametlikumas vormis otse kodulehe omaniku poole pöördudes.

Eemal

 

#40 20-08-2009 19:20:18

Erik Mandre
Vana Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 738
Veebileht

Re: Koduleht

Ollie kirjutas:

Ouou , võtke rahulikult smile , elu on ilus hehe big_smile

Nii , lugu on muudetud , panin enda loomingu sinna . Niiet ärgu tulgu keegi plõksima loo suhtes smile , PS! Hetkel töötlen ka ümber ka kodulehte .

Selge pilt! Käesoleval hetkel rohkem märkusi selle lehe osas ei ole!

Eemal

 

#41 20-08-2009 19:24:46

Piilur
Kasutaja
Asukoht: Saaremaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 154

Re: Koduleht

Ma ei saa aru, kes siin plõksis? Nagu kasutaja Ollie seda ütleb. Selges eesti keeles soovitas Erik muusika jaoks vajalikud load hankida. Ollie mõtle nüüd ise, lähed kellegi kodulehele vms koha peale ja üllatus missugune, terve sait on sinu pilte täis. Kas see ei teeks vihale? Sama on muusika autoriga ka.
Ja üks asi mulle veel ei meeldi. Sinu ülbe suhtumine!


Sõrve on see õige koht!

Eemal

 

#42 20-08-2009 21:14:36

Ollie
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 132
Veebileht

Re: Koduleht

Piilur ,kellele ei meeldi läheb ära smile , mina vana rahu ise . smile Teen vajalikud muudatused kodukal , panin enda loodud muusika smile Take it iisi , dude .

Eemal

 

#43 20-08-2009 21:28:05

OnuEnn
Alaline elanik
Asukoht: Hiiumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1132

Re: Koduleht

"kellele ei meeldi läheb ära"

eks sa muidugi ise tea paremini, kas teed omale kodulehe seelleks et teistega oma pilte jagada või selleks et saaksid neid uhkes üksinduses vaadata.

Eemal

 

#44 21-08-2009 01:28:09

Bleach
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 245
Veebileht

Re: Koduleht

Jõhker kuidas üks teema kisub ikka lugema:D
Kodulehe osas sõna ei võta, kuna enda omagi pole teab mis suurem asi.
Aga üks asi mis mind kodulehe omaniku juures veits häirib... on suhtumine.
Kui sa inimene paned siia oma kodulehe aadressi ja anud kriitikat siis kommentaarid nagu "plõksi", "kellele ei meeldi, läheb ära" ,"mul lp rohkem pilte big_smile(see oli eriti hea)" esimesel lehel oli vist veel midagi kriipivat...vaat selline asi ei lähe, kuna oled ju sina kes küsib siin arvamusi! Ära saa nüüd valesti aru, keegi sulle liiga ei tee aga nagu vanasõna ütleb...smile nagu koer külale, nii küla koerale.
See koht on minuarust suhteliselt rahuliku ja mõistva meeleoluga nurgake kus jagatakse kogemusi ja õpetusõnu "läbu" siia ei sobi.

Eemal

 

#45 21-08-2009 05:53:24

kakukull
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 122
Veebileht

Re: Koduleht

Issver sussver mis siin toimub ... Eks see igavus teeb vist oma töö smile.

Eemal

 

#46 21-08-2009 12:25:14

Seiraja
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 295

Re: Koduleht

usun, et teema algataja tuline noor mees (16/17) ja veel noorem fotograaf (1) on õiged järeldused teinud ning päris maa sisse tampida inimest ka ei maksa. suhtumine ei olnud tõesti päris see, rääkimata mõningatest õiguslikest probleemidest. kuid olgem ausad - eks me kõik aegajalt libastume ning siin aitab pigem üheseltmõistetav konstruktiivne suunamine. mina igal juhul ootan teema algatajalt looduspilte hindamiseks ning loen antud juhtumi unustamisele kuuluvaks möödanikuks.

Eemal

 

#47 21-08-2009 12:49:10

Ollie
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 132
Veebileht

Re: Koduleht

Vabandan ka kui ma ülbelt käitusin . Lihtsalt noh , saate aru , kirjutasin esimesel lehel et pange see teema kinni siin , et tegelen uue kodukaga aga siis tuli veel igast arvamusi juurde . ning natuke siuke pubekas ka veel , aga küll üle läheb smile heh big_smile

Eemal

 

#48 04-01-2010 22:50:53

Ollie
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 132
Veebileht

Re: Koduleht

Tere jälle ! ,
www.oliverfoto.planet.ee

on endiselt flashi all , . natuke on ikka muudetud , tausta muusika on ka enda bändi looming.
Muidugi ma ei taha flashi , mis teeb tohutult aeglaseks jne . Minujaoks aga on wix.com ainuke tasuta veebilehe võimaldaja . Kui oskate öelda veel mingeid lehti mis laseb teha tasuta , jaja mis on lihtne ka tavainimese jaoks siis ootan põnevusega.


Lugupidamisega , Oliver Rõõmus.

Eemal

 

#49 16-01-2010 19:52:01

PiltLoodusest
Kasutaja
Asukoht: Viljandi
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 103

Re: Koduleht

Minuarust täitsa kabe kodukas:D aga ma ei tea kas see on ainult minu arvutiga või see leht laebki väga kaua?


Mis mul siia ikka kirjutada on ? smile

Eemal

 

#50 16-01-2010 21:33:40

Rando
Kasutaja
Asukoht: tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 138

Re: Koduleht

Flash on muidugi ilus asi, aga aeglane on küll. Mis silma kriipis: see Teretulemast! Welcome! on üsa teisest ooperist oma fondiga, ei lähe mitte.

Seal Kontakti all võiks siis juba ka tolle kontakti riba eestikeesleks teha. Ühesõnaga kogu see keeletemaatika tuleks üle vaadata ja otsustada, kas teed ükskeelselt, kakskeelselt või dubleerid kõike.

Veel on seal all vasakus nurgas autoriõiguste riba peal mingisugused navigeerimishoovad, mis häirivalt tekstiga kattuvad.

Stuudiopiltide all sul ka piisavalt valida, et mitte dubleerima hakata, see häirib alati, kui pannakse ühest shootingut miljon pilti, jätab paratamatul sellise esimese õnnestunud seeria amatöörliku õhina mulje, ei mõju julgustavalt.

Ja veel, seal stuudios pakutava all kipud samamoodi kordama: portree, pere, laste beebi, pere ... tüdrukuteõhtu jne. pilte. Kui sa neid temaatikaid lahku lööd, siis katsu nad kuidagi mugavamalt liigitada. Vajadusel koolides ja looduses pildistamine mõjub ka pisut kohtlaselt. Kui oled kindel , et kooolid ja loodus on ainukesed, kus veel pildistad, siis okei, muidu võiks kuidagi üldsõnalisemaks jääda.

Mis ei tähenda, et ma paremini oskan...
parimatega, Rando smile

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB