Sa ei ole sisse loginud.

#26 25-12-2010 01:52:02

Rommi
Kasutaja
Asukoht: Järvamaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 70

Re: Jalavarju

apelsinikaru kirjutas:

Kas neid Norfineid ja Soreleid peab kah mitu numbrit suurema võtma või peaks need enamvähem parajad tellima?

Sorel on küll täpselt jala järgi.Omal 46  jalanumber  ja tellisin 12, sest neid müüakse Ameerika standardi järgi.
Suuruste võrdlus  http://www.sorel.com/CARIBOU%E2%84%A2-% … lt,pd.html
Norfin jalavarje ei oska hetkel kirjeldada, sest neid mul hetkel käepärast pole.Mõlema pluss on see, et sisevooder on eemaldatav.Sorel on ainult kergem ja mugavam.

Eemal

 

#27 25-12-2010 13:50:03

udna
Kasutaja
Asukoht: Pärnu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 40
Veebileht

Re: Jalavarju

Silver kirjutas:

Minul on Norfini saapad ja olen väga rahul. Varjes passimiseks saab vildid seest välja võtta. Head kerged vaatamata suurusele -  http://www.norfin.info/?pname=cat&m … &id=82

Mul jäid ka Norfini saapad silma aga millist täpselt valida? Milline oleks kõige soojem? Kas Sul on need Norfin Blizzardid? Kas oled nendega varjes olnud ka -15...-25 kraadiga ja kas peale mitmeid tunde ikka jalad soojana püsivad?

Eemal

 

#28 25-12-2010 15:41:59

Jyrka
Foorumi Guru
Asukoht: München
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 956

Re: Jalavarju

Ma Norfini saapaid pole proovinud, aga ise olen viimasel ajal kõik matka-, sõjaväe- ja talvesaapad 1 nr. suuremad ostnud, et kindla peale paks sokk sisse mahuks. Ka tavaline korralik matkasokk, rääkimata paksust villasest võtab juba 1 nr. jagu ruumi. Ega keegi ei lähe ju varjesse passima puuvillaste ülikonnasokkidega? Aga eks see ole kõik proovimise asi ja kui hästi annab saabas varieerida - kokku nöörida jne. Sokid poodi kaasa!

Eemal

 

#29 26-12-2010 01:33:32

apelsinikaru
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 121
Veebileht

Re: Jalavarju

Muidugi huvitaks veel, et kuidas nende megasoojade saabastega ka matkates on? Kas selleks ajaks võtate sokke vähemaks ja varjes panete juurde või kuidas paras? Soreli Glacier mudel peaks kehalise aktiivuse korral kannatama -100 C, sellega ilmselt ei saaks siis meie kerge miinusega kahte sammugi astuda ilma, et jalad higistama ei hakkaks:)

Kui teemaalgataja just ei pahanda, siis laiendaks veidi teemat ja uuriks, mida varjes istudes või kõhuli lumes loomi luurates ka selga pannakse?

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB