Sa ei ole sisse loginud.

#1 21-08-2015 17:39:21

poolveeline
Kasutaja
Asukoht: Põlvamaa Karilatsi
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 238

Reisid Veemaailmas!

Reisid Emajõe veemaailmas Remek Meeliga

Emajõe veemaailm on nii suur, et seal ringi liikumist ei saa enam matkamiseks nimetada – see on juba reisimine. Olen selles võimsas maailmas viimased viisteist aastat reisinud ja kutsun teidki veemaailma avastama.

Reisimine näeb välja tegelikult paadimatkana, sest millega sa ikka veemaailmas reisid kui mitte paadiga. Midagi vaadata, tunda ja kuulata on veemaailmas aasta läbi. Kohe on saabumas raske uduga hommikud, mis vürtsitatud põdra ohete ja tedre kudrutamisega.

Klassikaline reis minuga hakkab enne päikesetõusu ja lõppeb loojangul. Aga kuna minu reisimine veemaailmas on seotud alati kas kellegi vaatlemise-uurimise või jäädvustamisega, siis on võimalik ka mingi kindla sihiga reise ette võtta. Reis võib sisaldada ka näiteks eluslooduse filmimise algkoolitust või siis poolveeliste imetejate elu tutvustamist.

Enamasti liigume ringi väikese paadiga, kuhu mahub lisaks minule veel kaks inimest, suurema seltskonna jaoks muretseme juba suurema aluse.

Hind oleneb reisi eesmärgist:
○ Lihtne reis tõusust loojanguni: tulles kahekesi on 50 eurot/inimene, tulles üksi 75 eurot/inimene.
○ Erinava juhendamisega reisid: tulles kahekesi 75 eurot/inimene, tulles üksi 95 eurot/inimene.
○ Rohkem kui kahe inimesega gruppide puhul selgub täpne hind läbirääkimisel.

Täpse sihtkoha pakun mina välja, enamasti liigume Emajõe alam- või ülemjooksul, aga ka lisajõgedel.
Info ja registreerimine remekmeel@gmail.com

Natuke eelmaitset alloleval lingil.

https://vimeo.com/136912031

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB