Sa ei ole sisse loginud.

#1 08-03-2005 03:29:48

tommy
Tigekull
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 748

mida näitab #P kasutajate nimekirjas

mulle algul tundus, et #P veerus näidatakse kasutaja piltide arvu. lähemal uurimisel selgus, et päris nii see ei ole. st kui vaadata kasutaja infot, siis osadel juhtudel seal antud arv eb tabeli #P veerus olevast, kusjuures vahesid on nii yhele kui ka teisele poole .. keegi teab? wink

Eemal

 

#2 08-03-2005 10:17:32

käpp
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 585
Veebileht

Re: mida näitab #P kasutajate nimekirjas

See näitab ikka piltide arvu. See number erineb galeriis nähtavate piltide arvust kuna muist pilte on "Artikli pildid", "passiivsed" või "värsked".

Eemal

 

#3 08-03-2005 12:16:53

tommy
Tigekull
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 748

Re: mida näitab #P kasutajate nimekirjas

ma ka nii arvasin esialgu. aga shk suudad siis selgitada:

kasutaja tommy, #P on 22, infos n2idatakse 22 aktiivset pilti. kusjuures, mul on 3 uut pilti ka. siit järeldub justnagu see, et uusi pilte #P siia hulka ei n2idata.

Järgmisena kasutaja Tõnu Ling - #P on 24, info kohaselt on aktiivseid pilte ka 24, pluss artiklite pilte 4 - siit järeldan, et artiklite pilte ka #P hulka ei arvestata.

aga edasi läheb  segaseks:

kasutaja markoh - #P on 23, infos on aktiivseid pilte 13 ja artiklite pilte 9 - ei tule kuidagi kokku.

kasutaja Sven Zacek - #P on 70, infos aktiivseid pilte 59 ja artiklite pilte 14 ..

mitte et ma noriks - üritan lihtsalt asjadest aru saada.

Eemal

 

#4 08-03-2005 14:40:49

käpp
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 585
Veebileht

Re: mida näitab #P kasutajate nimekirjas

... siin on mängus need passiivsed pildid mis on baasis küll olemas kuid tavakasutaja ei näe neid kuskil.

Marko on selle süsteemi kirjutanud - vbla oskab selgema vastuse anda.

Eemal

 

#5 08-03-2005 22:21:48

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: mida näitab #P kasutajate nimekirjas

tommy, väga hea, et sa asju paned tähele ja see pole imo üldsegi mitte norimine - ainult sedasi on võimalik muuta süsteemi paremaks.

pmst on musikäpal õigus, ma korraks tsekin seda ja siis annan uuesti märku, kuidas asi täpselt kärab.

Eemal

 

#6 09-03-2005 21:40:25

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: mida näitab #P kasutajate nimekirjas

See #P arvutab sisse kõik pildid, va tagasi lükatud staatused olevad pildid. Mõningad staatused on nt passiivne, ajutiselt passiivne, aktiivne, aktiivne artikli all, aktiivne artikli ja galerii all. Seega on siis piltidel lisaks artikli staatus, st on võimalik uploadida pilte ja näidata neid ainult konkreetse artikli all, aga mitte galeriis, samas ka sedasi, et on nii siin kui seal nähtavad - see oleneb autori soovist.

Tõnul on siis 24 pilti, sh 4 artikli pilti, mida on lubatud kuvada ka galeriis.

markoh'l on hetkel kokku 19 pilti, neist 13 aktiivsed (nähtavad galerii all), 8 artiklite all (mida ei lubatud kuvada galeriis) ja 1 passiivne (looduspildi logo). Selle hetkel kui sa vaatasid oli lisaks veel mõned artikli pildid, mis ma testimiseks üles lasin...nimelt hetkel ei kära korralikult artikli juurde piltide laadimine ja ma testin seda.

svenil on hetkel 71 pilti, neist 60 on aktiivsed, millest üks on aga uus ja pole seetõttu veel galerii alla tekkinud (seal on 59 pilti). Ainult artiklite all vaatamiseks on tal aga 11 pilti, mida galerii all näha pole. Seega ongi kenasti kokku 71 pilti.

Et asi oleks selgem, kribasin kasutaja staatuse lehe ümber selliselt, et artikli piltide pähe näidatakse nüüd ainult neid artiklite pilte, mis on nähtavad ainult konkreetse artikli alt, mitte galeriist. Samuti tegin selgituse "selgemaks", ausaltöeldes oli liiga segane jah smile

Kas nüüd muutus asi sinu jaoks samuti sutsu selgemaks, tommy?

Eemal

 

#7 10-03-2005 11:53:32

tommy
Tigekull
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 748

Re: mida näitab #P kasutajate nimekirjas

jah, muutus kyll. seda ei olnud v6imalik ära arvata, et osad pildid on nii artiklite juures kui ka galeriis .. see segaduse tekitaski. tähh!

samas, minuarust oleks ikkagi õige, kui sinna loetaks hulka ainult need pildid, mida on kasutajaga v6imalik siduda. praegu tekib olukord, kus nimekirjas on kasutajal piltide arvuks 5, aga tema piltide vaatamisel näeb ainult viit .. mind ajab kyll veidi segadusse wink

Viimati muutnud tommy (10-03-2005 12:11:07)

Eemal

 

#8 11-03-2005 00:56:33

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: mida näitab #P kasutajate nimekirjas

tommy kirjutas:

praegu tekib olukord, kus nimekirjas on kasutajal piltide arvuks 5, aga tema piltide vaatamisel näeb ainult viit ..

Misasja smile ? kui nimekirjas on 5 ja näed 5, siis on ju kõik timmis või mis?

Eemal

 

#9 11-03-2005 02:20:51

tommy
Tigekull
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 748

Re: mida näitab #P kasutajate nimekirjas

doh, typo .. m6tlesin ikka seda, et kui nimekirjas on 6 ja pilte ainult 5 ..

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB