Sa ei ole sisse loginud.

#1 10-07-2015 15:49:47

Els
Uus kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1

Abipalve leidmaks fotograafi turismiettevõttesse

Tere, head fotograafid!

Pöördun Teie poole seoses ühe palvega. Loodan, et olen õiges kohas ning oskate mind kas abistada või vähemalt edasi suunata. smile Ehk olete juba isegi kusagilt kuulnud, aga kui mitte, siis proovin siiski.

Soovin meie ettevõttes (Accessible Baltics OÜ, turism erivajadustega inimestele ja nende lähedastele) ühte paketti kaasata fotograafi. Nimelt oleme koostamas Saksa liikumis- ja füüsiliste erivajadustega turistidele paketti Tallinna ja selle lähiümbruse kohta ning meil on plaan ehitada pakett üles nii, et külalised saavad teha nn. koostööd fotograafiga, kes teeb nendega mõned tunnid esimesel päeval kaasa ja annab nõuandeid/näpunäiteid, kuidas teha reisist toredaid ning meeldejäävaid pilte, mida piltide tegemisel silmas pidada, natukene võtteid jms. Nn. koolitus koos lõbuga. Ning saab nendega veel korra-paar kokku, et külalised saaksid küsida nõu oma piltide osas (paar päeva hiljem peale esimest kohtumist). Ja muidugi oleks suurepärane, kui fotograaf oskab ka saksa keelt suhtlus tasandil. Paluksingi Teie käest nõu, et kas ehk leidub siin inimesi, kes on huvitatud või oskate soovitada mõnda hääd fotograafi, kes võiks sobida ja kellega suhelda sellise teenuse ostmisel. Samuti, et mis sellise teenuse ostmine keskmiselt võiks maksta (nn. konsultatsiooniteenus).

Oleksin südamest tänulik, kui saate meid suunata õigele rajale! smile Tegemist on 2016 aasta suvega, millal reis toimuks, kuid pakkumised oma koostööpartnerile saadame juba paari nädala jooksul (ehk paketi idee ja programmi paneks lukku lähinädalail).

Lootes tagasisidele,
Els
els@accessiblebaltics.eu

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB