Sa ei ole sisse loginud.

#1 10-12-2004 15:09:03

oliver
Kasutaja
Asukoht: Maa avarustes
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 59

Palun veidi abi skännimisega

Hei!

Probleem on nimelt selles, et mul on mõned raamitud slaidid(20-30), mida tahaks saada digitaalsele kujule, aga enne selle 6-10EEK per kaader maksmist mõtlesin küsida abi siit uuest foorumist.
Olen ülimalt tänulik kui keegi leiaks veidi aega, et aidata skanneerimise tehnilise vaheetapiga, ehk aitaks saada toorik-failid slaididest. Suurus pole peamine hetkel, A5 näiteks, tähtsamad on õige värviülekanne ja hea teravus. Töötlemise teeksin juba ise, häid toorikuid paluksin kellegi teie käest.
Abivalmis inimene saaks kindlasti ka materiaalselt tasutud, kuid siiski mõista, et tükihinda üle 6EEK maksta ei taha. Ehk suuresti heategevuslik üritus oleks. Aga loodan teie peale, tean, et siin maamunal on häid inimesi piisavalt.

Parimat soovides,

Oliver Moosus
51 55 808
oliver @ voimax.ee

Viimati muutnud oliver (10-12-2004 15:09:47)


"Kas sa oled jõudnud mere allikateni ja kõndinud sügavuse põhjas?
Kas sa taipad, kui avar on maa?
Jutusta, kui sa seda kõike tead!"

Eemal

 

#2 16-12-2004 14:37:14

Tauri
Külaline

Re: Palun veidi abi skännimisega

Olen ühel hetkel sellise asjaga tegelenud ja ütleks, et see on täielik peavalu. Niisama lihtsalt seda uuesti enam ette ei võtaks.
Kuigi on olemas spetsiaalsed skanneri lisad, millega üldse on võimalik sellist asja teostada, on töö ise aeganõudev ja tüütu. Peale selle veel nende piltide töötlemine...
Kui keegi kuskil 6EEK tükk seda tööd teeb, siis loomulikult lase ära teha - odavamalt sellist teenust kindlasti kusagilt ei leia.

 

#3 16-12-2004 16:50:49

oliver
Kasutaja
Asukoht: Maa avarustes
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 59

Re: Palun veidi abi skännimisega

Aitäh hea info eest! Aga häid inimesi leidub siin maamunal ja sain juba abi! smile

Sa arvatavasti mõtled siin lameskänneriga slaidide skännimist. Ma pidasin silmas siiski eelkõige spetsiaalse filmiskänneriga tegemist.

Aitäh Taurile info eest ja Tiidule lahke abikäe ulatamise eest!!

Ilusat detsembrikuud,

Oliver


"Kas sa oled jõudnud mere allikateni ja kõndinud sügavuse põhjas?
Kas sa taipad, kui avar on maa?
Jutusta, kui sa seda kõike tead!"

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB