Sa ei ole sisse loginud.

#1 05-08-2005 03:05:17

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

hetkel sisse logitud/registreeritud kasutajad

Et foorumis on selline tore featuur, et näed kes veel parasjagu ringi kiipavad foorumi lehekülgedel nii registreeritud kasutajad (list) kui ka number külalisi. Äkki saaks analoogse nimekirja ka looduspilt.ee galerii/portaali alla ossa kuhugile, et aktiivsed kasutajad (stiilis kes mõnel lingil klikkinud viimase 5 min jooksul või kellel veel sessioon aegunud pole jne).

Mis rahvas arvab? See nagu annaks hea ülevaate, et kes veel nagu hetkel olemas on, teinegi kord aktiivne arutelu kellegi pildi all, siis hea teada, et kas jutu teine pool veel alleski on.


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#2 05-08-2005 10:47:27

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: hetkel sisse logitud/registreeritud kasutajad

selline ettepanek on tehtud juba ja mõte ehk polegi paha, aga realiseerimise aeg on veel täiesti teadmata. mul tuleks vahepeal veidi adminni ehitada hoopis ja mõned sisulisemad asjad valmis teha, nagu BB kood kommimisel koos reavahedega ntx, millest on palju rohkem abi.

Eemal

 

#3 05-08-2005 11:10:10

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: hetkel sisse logitud/registreeritud kasutajad

eks me käimegi siin ideid välja ja siis sa lükkad tasklisti kui leiad, et vaja ning siis jääme kõik sitta suusailma ootama big_smile No umbes nagu eile kus õhinal metsa jooksin ja siis 1.5h hiljem vettinult tagasi tulin big_smile Aga see BB koodi ja reavahede värk kommimisel oleks suht abiks tõesti smile


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB