Sa ei ole sisse loginud.

#1 02-01-2009 16:02:53

MuumiTroll
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 90

2. jaanuari hommikul

Head uut aastat.

avastasin ennast paari sissejuhatava pildi saatel Raudna jõest ujumas big_smile

Juhtus see pärast seda pilti :

http://muumitroll.pri.ee/untsus/varia/varia/0001/0001.jpg

Libisesin kuidagi aeg-klubis. noh, olgem siis ikka ettevaatlikus vee ääres.

Mina olin õnneks 3-4 kilomeetrit oma kodust. Halb uudis on see, et koos minuga libisesid  vette ka kaamera D50 ja statiiv, mis küll õnneks mul kätte jäid. Kaamera saatust veel ei tea ... vajab väljavahetamist nagunii, aga lootnuks seda kevade poole teha. Pagan, oli teine paar minutit vee all, enne kui sain statiivi oma jalgadest välja harutatud. Veest välja saamisega oli ka raske, kuigi vees endas oli soe olla (väljas -14 kraadi). 

Loodetavasti on tegu ikka positiivse märgiga aastaks 2009  big_smile

Eemal

 

#2 02-01-2009 17:24:50

Olgerd
Kasutaja
Asukoht: Lõuna-Eesti
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 49

Re: 2. jaanuari hommikul

Mainiks ära, et olgem ikka ettevaatlikud ka jäätunud veekogudega eriti, mis jooksevad kokku jõgedega või üle üldse, kus on kiirema vooluga vesi, sest sellistes kohtades on jää alati päris nõrk. Loogiline ka see, et esialgu on vees soe, sest väljas ju kõvasti külmem hetkel.

Eemal

 

#3 02-01-2009 17:47:42

priits
Kasutaja
Asukoht: Harjumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 263

Re: 2. jaanuari hommikul

Mina käisin ka täna kraavis ära tänu libedale jääle, aga märjaks sai ainult üks jalg niiet läks väheke kergemalt.
Valusaid kogemusi on eelmisest aastast kust merevesi käis minust üle. Kaameral läks LCD vahetus 1200.- pluss tunnihinnad(muidugi hävines mobiil täielikult).... Lõpuks sai välja arvutatud et kuskil 200 krooni oli pildi hind smile

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB