Sa ei ole sisse loginud.

#1 01-04-2009 11:52:51

ivar_a
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 87

Kes millega tegeleb? vol.2

Tsitaate looduspilt.ee'st, e kes millega tegeleb vol.2.

Küsimärkide asemel võib üritada arvata, kes seda on öelnud või ise ennast ära tunda smile


1.???: Siin on igasuguseid HEAS MÓTTES fotohulle, kes enne kaameratki sisse ei lülita, kui kits tagurpidi saltosid viskama ei hakka:)

2.???: Vóib-olla langen ka mina kunagi nii 'madalale', et hakkan kohe kiunuma kui kaamerasse vaatavat kitse näen aga praegu...

3.???: Püha jeesus, võta mine hinga nüüd rahulikult sisse-välja paar korda.

4.???: Taevaskojad on ilmselt looduspiltnike proovi(liiva)kivi. Kes sealt hea pildiga tagasi tuleb on tegija.

5.???: Igaksjuhuks hoian kapis sirguvale pojale vanat SMENAT alles.

6.???: Pole vaja ka metsaretkelt tulles oma mälukaarti kohe looduspilti tühjendama hakata.

7.???: Suhu tahaks talle näha, aga mulle igatahes meeldib.

8.A???: miks ISO400, kui päike kõrvetab karvad ära?
B???: Sest erinevalt digikaamerast ei käi filmil ISO muutmine menüüst ja iga kaadri juures eraldi.

9.???: Lind on ilus, kuid teravust ikka pole. Lauk on ju terav. Seega objektiivi süüks ei saa panna.

10.A???: Jajah, ma rääkisin loomulikult prinditud piltidest, mis nagu teada, öösiti helendavad eredamalt kui päeval. Sa oled ikka nupukas, B??? ;-P.

11.???: Käi kanni

12.???: Oleks mina sama tark kui minu naine tagantjärgi

13.???: Mingi eriline maagia on selles pildis peidus. Alguses vaatasin, et mingi suva käkk aga mida rohkem vaadata, seda rohkem hakkab meeldima. 4,6

14.A???: Norras maha jäetud kulla kaevandus.
B???: mahajäetud kullakaevandus

15.A???: Alasäris tundub.
B???: Vaadake musta tausta peal. Seal ma küll mingit alasäri ei näe.
C???: loogiline. ja ülesäris pilte vaadake valgel taustal, siis kaob ülesäri ka ära wink

16.???: taandades loogikat naise peale, siis ütleks pigem, et pole mõtet võtta kuna uusi ja paremaid/nooremaid tuleb kogu aeg peale. :-D

17.???: Ma olen ka seda pilti korduvalt vaatamas käinud ja ikka arvamata/hindamata jätnud. Nüüd siis võtan käsile. Esimene emotsioon on, et ei meeldi. Esiplaan on ülekoormatud, valgus liiga terav ja tagaplaan kuidagi ei oska öeldagi. Siis tuleb aga alati sisse mingi takistus. See valgus on küll terav, kuid ikkagi teistsugune ja hakkab tasapisi meeldima. Aga jõuab ikka lõpuks sinna, et esiplaan on ülekoormatud, valguas on liiga terav ja tagaplaani kohta ei oska arvamust avaldada smile

18.???: Tobe... aga siiski väga hea smile)

19.???: Ps. See on juba puhas seebikas siin, üllas rüütel ja peidetud annetega noor mõõgamees... Võtab kohe pisarta silma.

20.A???: Hea näide, B??? (huvitav, kas sul on sama pikad jalad ka nagu sellel linnul:))).

Eemal

 

#2 01-04-2009 12:01:51

mustikas
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 138

Re: Kes millega tegeleb? vol.2

kena lugemine 1.aprilli hommikul. Mu eriline lemmik on kapis sirguv poeg, keda Smena ootab. Ehk lastakse ta kapist välja ikka valguse kätte sirguma smile

Eemal

 

#3 01-04-2009 16:33:50

Silver
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 177
Veebileht

Re: Kes millega tegeleb? vol.2

Tore, kui keegi viitsib smile

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB