Sa ei ole sisse loginud.

#51 27-12-2006 02:14:21

Kaupo Kalda
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1574
Veebileht

Re: Keskmine hinne

aga äkki natuke tõsta silmatorkavamate (emotsioone tekitavate) piltide osakaalu reitingus ja tõsta miinumumhinnete nõuet per pilt 3 pealt 5 peale. 3 hinnet on veel tihti pildil, mis on need saanud pooljuhuslikult.

kuidas aga teha vahet 10 ja 100 pildiga kasutaja vahel... vot seda on keerulisem välja mõelda... kasvõi sümboolselt - iga tingimused täitnud pilt tõstab kasutaja reitingut 0,01 punkti võrra? 100 tingimustele vastava pildi puhul teeb see 0,1 punkti.

Eemal

 

#52 27-12-2006 02:16:02

remo
Kasutaja
Asukoht: Lõuna-Eesti
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 152
Veebileht

Re: Keskmine hinne

see vahe on juba ammu olemas ju. või mis mõte neil staatustel siis on? hallo?!

Eemal

 

#53 27-12-2006 02:16:52

mari
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 206
Veebileht

Re: Keskmine hinne

kaups kirjutas:

[sisuliselt: kui sul on pilt, millel on 3 hinnet 5 (näiteks kolmelt jänkupojalt), kõrval on pilt, millel on 50 viite ja üks 4, siis kasutaja reitinguarvestuses on esimene pilt kõvem?/.../ see pole teab mis loogiline.

Kaups: selle vastu aitab see, et _sina_ paned nende kolme jänkupojaviie kõrvale OMA kahe või ühe või kolme ära. Ja panevad ka teised, kes praegu lihtsalt ei viitsi. IMHO see võikski asja eesmärgiks olla: juba praegu on (minu arvates) suht palju väga mittemidagiütlevaid pilte, mille suht kõrge hinne ongi ainult mõne jänkuhinde baasil kujunenud ja mida "tegijad" üldse ei vaevugi hindama. Probleemi näen mitte selles, et kellelgi selle üle kade meel oleks, vaid et uued kasutajad võtavad malli neist suht hea hindega suht nigelatest/keskpärastest/mittemidagiütlevatest  piltidest ja pakuvad järjest samalaadseid juurde. (Täpsustuseks: siin pole "jänkupoeg" mitte formaalse näitajana, vaid pilditegemis- ja vaatamisoskuse sünonüümina. Mõned jänkud on täitsa tasemel ja mõned minu jaoks "jänkuhindena" võetavad hinded võivad tulla ka formaalse reitinguga jänkustaatusest väljasaanud kasutajalt smile)

Eemal

 

#54 27-12-2006 02:18:33

Kaupo Kalda
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1574
Veebileht

Re: Keskmine hinne

vabandust, 0,001 punni võrra tõstaks iga tingimustele vastav pilt reitingut.

Eemal

 

#55 27-12-2006 02:20:56

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Keskmine hinne

kaups: sedasi võib lausa üle 5.0 minna ju big_smile


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#56 27-12-2006 02:20:59

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: Keskmine hinne

Mulle on see hinne pehmelt öelde poohhui. Aga see segab mind küll, et mingit keskmist suht subaliselt arvutatakse. Mind ei koti mitte oma keskmine, vaid panus siia, gobish? paned viis pilti ja oled kunn?  Ma palun teist korda, võtke mu konto siit maha, teil ei ole vaja mitte püsikasutajaid, vaid kunne, mida oma arvutuste järgi saate üledada. Vaateme, akua kunnid elavad.

Eemal

 

#57 27-12-2006 02:21:41

Kaupo Kalda
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1574
Veebileht

Re: Keskmine hinne

toruonu: aga miks mitte?

Eemal

 

#58 27-12-2006 02:23:15

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Keskmine hinne

draa kirjutas:

Kulla Marko, mullle lihtselt tundub, et te selle avaliku muutmisega tulite veidi vara välja. Kohustus mai äss jne, aga mingil määral võiks kuidagimoodi hinnata seda panust siia. Kasvõi selle muu kohaga, kui põhipõtted sinnani ei jõua.

Kulla draa, sa oled sama temperamente, kui mõni itaallane smile Las rahvas pakub nüüd veel veidi ideid, siis mõtleme veel korraks ja teeme asja lõplikuks - niikuinii on keegi, kes pole rahul. Kõvematel tegijatel läks ju hinne imo paremaks, seega relax, kuniks veel veidi aru peame. Arutame veel ka Sveni ja Kristoga privaatselt. Kui sa sellegipoolest siis peale meie ühisotsust rahul pole, eemaldame sinu konto ja saad rahu, no problems, eks? Ega see pole koonduslaager siin, kus kedagi kinni hoitakse.

Eemal

 

#59 27-12-2006 02:24:39

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Keskmine hinne

ot draa ... ma ei saa siiani aru kuidas see hetke muutus midagi muutis??? 5 pildiga sai ennem ka keskmise hinde endale. Lihtsalt arvutusmudel oli teine. Kui need 5 pilti olid normaalsed, siis oli keskmine ka ennem kõrge. Kõige kõrgem keskmine on olnud ja tõenäoliselt veel mõnda aega jääb Remole. Ja tal on olnud ainult 10 pilti siin. Lihtsalt kvaliteetsed...


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#60 27-12-2006 02:26:28

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Keskmine hinne

pigem mis muutus on see, et need kes lasid ennem oma paari megalt hindeid saanud pildi peal liugu ei saa seda enam teha kuna nüüd lähevad arvesse piltide keskmised. See on vast see fundamentaalne muutus. Kui sul ennem oli 2-3 pilti mis oli saand paarkümmend hinnet, siis paar uut pilti ükskõik mis hinnetega ei muutnud su keskmist...


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#61 27-12-2006 02:28:43

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: Keskmine hinne

No seda temperametntsust teadsid Sa ka enne.... Hinne ei ole krt peamine ju. Ma vaatan, mis aega ma siia olen matnud ja mõtlen hirmuga, et sellle asemel, et minu aeg oleks läinud asja ette, on nüüd väljas algorütm, mis võtab arvesse mõne teatud eelkommija kaalutsetud käitumist.

Eemal

 

#62 27-12-2006 02:31:18

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Keskmine hinne

millibelli: iseenesest ei arvestatud ennem piltide juures hindeliste kommide arvu. Seega kui nüüd nõuda kvalifitseeruvaid pilte niipalju kui neid reeglites on, siis ma arvan, et see on ka suht piisav. Kui sul ennem oli nõue, et 15 pilti reinuvaderi jaoks, siis nendest võis kvalifitseeruvaid olla ka vaid 2 tükki. Ülejäänutel äkki poldki hindelisi komme tongue Siis nüüd saada kokku 15 pilti millel on vähemalt 3 hindelist kommi on tegelt karmim nõue kui ennem.


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#63 27-12-2006 02:33:48

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Keskmine hinne

draa, palun seleta lõpuks ära mille poolest praegune süsteem asja halvemaks tegi!!! Sa pole seda siiani teinud, ainult hädaldanud oled. Näita otseselt ära kust tuleb see halvem olukord nüüd versus eelmine süsteem. Mina ei näe hetkel seda pointi mis sa tood. Jah, sa oled kaua old, jah sa oled palju pilte pannud. Ma olen ka ja ma ei ütleks, et see hetke süsteem mind rohkem diskrimineerib kui näiteks remot. Pigem võin mina rahulikumalt uusi pilte lisada kuna viimase N pildi tase suht sarnane ja see kas võetakse arvesse 43 pilti või 44 pilti nagu väga ei muuda keskmist. Kui aga remo lükkab ühe sita pildi juurde, siis tema keskmine kukub ikka koheselt. Seega on pikemalt olnute ja rohkem pilte omavate suhtes see süsteem hetkel tunduvalt leebem ja seega on eelis nende meeste ees kes palju pilte lisanud.


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#64 27-12-2006 02:34:36

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Keskmine hinne

ja muide selle kohta, et hinne ei ole peamine ütleks ma, et sellist kommimise aktiivsust pole olnud rohkem kui ainult korra ja see oli viigimarja jandi hiigelajal ... niiet ma ütleks, et see teema on inimestele tähtis.


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#65 27-12-2006 02:36:50

Kaupo Kalda
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1574
Veebileht

Re: Keskmine hinne

"Kasutajad" all võiks olla ka valik "Kasutajad reitingu alusel", peaks olema überlihtne teha. Vahest tore vaadata ajaviiteks tippude galeriisid, lisaks on see ka justkui kasutajate edetabel, tunnustus neile.

Eemal

 

#66 27-12-2006 02:37:53

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Keskmine hinne

kaups: valad õli tulle? tongue


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#67 27-12-2006 02:39:03

Kaupo Kalda
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1574
Veebileht

Re: Keskmine hinne

toruonu, aga see annab lisapõhjust algoritmi paremaks tuunida.

Eemal

 

#68 27-12-2006 02:40:41

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: Keskmine hinne

Kvaliteetsed mai äss jällegi. Swe sait on siin huvitavate  piltide näitamiseks. Kui keegi oma keskmise hirmus siiani on ainult sleliseidp ilte lisanud, mis keskmist kergitavad, pole minu probleem. Minu probla on, nagu öeldud, siinsete põhirahva hinnangus, mida enam ei hinnata -- mehed, nagu alari ja sven ja kaups ja nii edasi on kotipiostele panna, sest nad krt on palju pilte üles pand? Minge puu taha, päris otseses mõttes.

Eemal

 

#69 27-12-2006 02:41:24

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Keskmine hinne

No siiani on vaid mõned ideed olnud kuidas ja mida teha. Eks inimesed võiks käia välja poindid mis võiks algol juures olla ja MIKS! Ehk ka draa kui mõtled välja mis on algoritmis ebaõiglast vanade suhtes ning kuidas seda paremaks saab teha, siis pane siia kirja. Nagu Marko ütles, las inimesed seedivad veidi ning siis kui arvamusi on laekunud, siis saab teha lõpliku versiooni.


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#70 27-12-2006 02:41:42

janograf
Kasutaja
Asukoht: Uderna-Tartu-Põlva-metsas
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 367
Veebileht

Re: Keskmine hinne

kaups kirjutas:

"Kasutajad" all võiks olla ka valik "Kasutajad reitingu alusel", peaks olema überlihtne teha. Vahest tore vaadata ajaviiteks tippude galeriisid, lisaks on see ka justkui kasutajate edetabel, tunnustus neile.

Olen ka kaupsi poolt, kuna hindelisi kasutajaid on juba päris mitu ja võiks neid tõesti ritta panna tongue Kuigi on ka neid kes oma reitingu selle keskmise hinde muutuse tõttu kaotasid.

Eemal

 

#71 27-12-2006 02:43:55

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: Keskmine hinne

toruonu kirjutas:

No siiani on vaid mõned ideed olnud kuidas ja mida teha. Eks inimesed võiks käia välja poindid mis võiks algol juures olla ja MIKS! Ehk ka draa kui mõtled välja mis on algoritmis ebaõiglast vanade suhtes ning kuidas seda paremaks saab teha, siis pane siia kirja. Nagu Marko ütles, las inimesed seedivad veidi ning siis kui arvamusi on laekunud, siis saab teha lõpliku versiooni.

25 pilti läheb arvesse, olenemata kvaliteedist jne. Siis on ka kunnidel põhjust sinnani jõuda, et see number midagi näitaks.

Eemal

 

#72 27-12-2006 02:44:33

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: Keskmine hinne

25 kõvemat, kui peab nii olema. Ma teeksin 25 viimast, aga see olen mina.

Eemal

 

#73 27-12-2006 02:45:42

Külli Leola
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 73
Veebileht

Re: Keskmine hinne

Mulle meeldis ka nii nagu enne oli rohkem tongue


Ilu on vaataja silmades!

Eemal

 

#74 27-12-2006 02:46:02

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Keskmine hinne

draa kirjutas:

Kvaliteetsed mai äss jällegi. Swe sait on siin huvitavate  piltide näitamiseks. Kui keegi oma keskmise hirmus siiani on ainult sleliseidp ilte lisanud, mis keskmist kergitavad, pole minu probleem.

hetkel süsteem peaks just pooldama seda, et võid ka aeg-ajalt panna huvitavaid momente kartmata saada sitta hinnet kuna sita hindega pilt läheb järjestuse lõppu ja halvim mis saab juhtuda on see, et võetakse paremuselt järgmine pilt arvestusse lisaks. Kokkuvõttes ei muuda väga hinnet. Seega peaks hakkama nüüd rohkem tulema huvitavaid pilte kuna inimesed ei pea oma keskmise pärast kohe pablama.

draa kirjutas:

Minu probla on, nagu öeldud, siinsete põhirahva hinnangus, mida enam ei hinnata -- mehed, nagu alari ja sven ja kaups ja nii edasi on kotipiostele panna, sest nad krt on palju pilte üles pand? Minge puu taha, päris otseses mõttes.

Mille poolest Alari, Sven, Kaups jne on kellelegi panna? (sorry, kotipiostele või kotipoistele mis iganes see oli ma viitest aru ei saanud). Mille poolest on need sitas seisus kellel on palju pilte? Minumeelest näitab just see kui lähed kasutajate alla ja valid piltidega kasutajad ja näed seal vendi kellel on >100 pildi kuid keskmine ikka veel >4 seda, et need on kõvad vennad. See kui kellelgi on 5 pilti ja keskmine kõva, siis mina isiklikult ei ütle selle kohta veel midagi kui ma just ise ei tea teda.

Iseeenesest oleks ju tegelt idee ka see, et kommide juures näidata keskhinnet ja piltide arvu korraga. Et siis näiteks toruonu@4.16 - 100 ja draa@4.54 - 102 ja remo@4.94 - 10 ? Mis arvad?


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#75 27-12-2006 02:46:57

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Keskmine hinne

lkylli kirjutas:

Mulle meeldis ka nii nagu enne oli rohkem tongue

Ennem pold reeglite järgi. Reeglite järgi pidi kogu aeg arvestama piltide keskmiste keskmist mitte hinnete keskmist. Selles suhtes pidi muutma ikka.


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB