Sa ei ole sisse loginud.

#1 01-11-2009 12:13:06

non-existent
Kasutaja
Asukoht: Võrumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 45
Veebileht

Saatmiskulu küsimus ebay haidele

Et kuid palju oleks see normaalne saatmiskulu eest välja käidav hind, kui paki kaal on u 1,5 kg. Ja paki asukoht UK. Äitäh!

Eemal

 

#2 01-11-2009 12:37:06

ivar_a
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 87

Re: Saatmiskulu küsimus ebay haidele

Kui saatjaks UPS, siis näiteks
http://www.ups.com/content/gb/en/index.jsx
Pead teadma ka paki ligikaudseid mõõtmeid ja sisu rahalist väärtust (kindlustus).

Eemal

 

#3 01-11-2009 23:50:12

Karla
Kasutaja
Asukoht: Tallinn; kalamaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 366

Re: Saatmiskulu küsimus ebay haidele

saatmise teema tuleb enne ostu kauba müüjaga läbi rääkida. Mõned on nõus saatma odavamal viisil, kui sa kirjutad talle, et võtad vastutuse enda peale. Mõned saadavad vaid ühe kindla teenusepakkuja kaudu. Koos kindlustusega.

Eemal

 

#4 05-11-2009 22:15:26

jäljekütt
Kasutaja
Asukoht: Kui siis metsas
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 370

Re: Saatmiskulu küsimus ebay haidele

HAI ei ole aga mingi kogemus Ebay.com ja UK ja DE suunal.

Ebays kehtib üks kirjutamata seadused ja nimelt tasub 3 asja meeles pidada:

1)
2) Osad oksjoni tegijad, võivad peale oksjoni lõppu tuua välja seletamatuid postikulusid, et sa loobuks oksjonist.
3) Osad panevad kõrged määrad, kuna
-ei ole kursis, võtavad kõige mugavama ja kallima kuller firma, neid on nagu seeni ja suur osa tundmata meile, lõpp tarnija võib olla meile tuntud firma.
-ei viitsi kohalikku UK postal servisesse pöörduma, leia see veel üles siis uuri ja puuri ja mille nimel pingutada jms.
-soovivad postikulude pealt teenida (see tegelikult ka toimub)

IMO et nagu enda tähelepanekud.

Mõistlikud hinnad on riiklike postal serviste poolt pakutud, tähitud on kallim jms.

UK suunal osad postikulud on ma pakun liiga kallid (oleneb kellele, ma pean n. mingi vidina postitasu 380 EEK liiga kalliks).

Ma olen teinud seal Ebays default vastuse, mille läbi küsin kohe odavamat postitasu, enne kui oksjonil osalen mõni ei viitsi vastatagi ja mõni vastab ja saan hea diili peale.

Edu Ebays ostmisel.


Elan maal, vahel tarin ka fotoka kaasa. Pildistan peamiselt elu-olu ning enda lõbuks ja pildiarhiivi mõttes.

Eemal

 

#5 05-11-2009 22:16:50

jäljekütt
Kasutaja
Asukoht: Kui siis metsas
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 370

Re: Saatmiskulu küsimus ebay haidele

smile

1) Alati küsi müüjalt täpseid summasid. Küsi kas ta saaks tavapostiga saata? Kas kombineeritud saatmine on võimalik jms. Enne oksjonil osalemist küsi järgi ja leppige kokku, hiljem võid ebameeldivate üllatuste otsa sattuda.


Elan maal, vahel tarin ka fotoka kaasa. Pildistan peamiselt elu-olu ning enda lõbuks ja pildiarhiivi mõttes.

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB