Sa ei ole sisse loginud.

#76 13-12-2009 14:19:15

tommy
Tigekull
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 748

Re: Eesti Looduse fotovõistluse lõpuõhtu

uh-huh ..

tundub, et on just paras koht oma pixelposti-p6hine pildileht ka välja kuulutada, enne kui 'THE WORLD IN 35MM' template ka väga levinuks saab wink

http://kaido.tradenet.ee/pildid/

smile

Eemal

 

#77 13-12-2009 14:45:16

Erik Mandre
Vana Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 738
Veebileht

Re: Eesti Looduse fotovõistluse lõpuõhtu

tommy kirjutas:

uh-huh ..

tundub, et on just paras koht oma pixelposti-p6hine pildileht ka välja kuulutada, enne kui 'THE WORLD IN 35MM' template ka väga levinuks saab wink

http://kaido.tradenet.ee/pildid/

smile

Krt sul samasugune leht mis mul smile smile smile

Eemal

 

#78 13-12-2009 15:44:27

Erik Mandre
Vana Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 738
Veebileht

Re: Eesti Looduse fotovõistluse lõpuõhtu

Palun edasine minu lehe vastu suunatud kriitika, tähelepanekud või kaebused suunata siia: http://www.looduspilt.ee/foorum/viewtopic.php?id=5838

Eemal

 

#79 13-12-2009 21:11:24

Toomas Ili
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1175
Veebileht

Re: Eesti Looduse fotovõistluse lõpuõhtu

Jah, Erik, kaalukas osa veebilehti on kahtlemata sündinud mõne teise lehe eeskujul. Enamasti siiski mitte teise lehe koopiana.

Minu vinklist vaadates - ma ei kujutaks ette, mis kuramuse jõud see peaks olema, mis sunniks mind näiteks praegu endale (Jaagu koodi peale) tegema täpselt samasugust kodukat kui Svenil. Samuti vabavaraline kood ja lähtekujundus. Sveni praegune leht siiski oluliselt muudest erinev. Või siis mõtlen, et teen endale fläshilehe ja teen täpselt sama paigutuse ja lahendusega lehe, mis Alaril. Olgu ühel või teisel neist kasvõi maailma parim lahendus ja olgu kasvõi nii, et ma nägin neid mõlemaid lahendusi unes või Jumal ise suunas mu nende lehtede juurde. Jama lugu, aga neil olid enne sellised lehed - miks ma peaks endale samasugust veel tahtma, kui mu eesmärk oli algsest erinev lahendus luua? Kui natukene mõelda ja jooni paberile vedada ja hiljem notepadis sõrmedele valu anda, saab ju midagi teistsugust (ja mitte üldse halvemat või koledamat) ka tehtud. KUI mul oleks lehe väljanägemisest savi, siis ma oleks võtnud Horizoni või 35mm põhja ning oma pilte sinna midagi muutmata üles ladunud. Iseenesest mõistetavalt pole see mingi halb asi, kui keegi niimoodi teeb või teeks, mina tahtsin lihtsalt teistsugust lehte.

Erik, sa oled vabandanud nii siin kui meilitsi ja oma lehte muutnud ja ma olen su vabanduse vastu võtnud. Las see asi nüüd olla, mida me siin enam enda ja teiste aega kulutame. Edu pildistamisel ja oma lehe arendamisel.

Karin, ärimaailm ei puutu küll üldse asjasse. Või sa arvad, et see, et kellelgi teisel on samasugune leht nagu minul, pärsib kuidagi minu piltide müüki? Kõlab ju absurdselt.

Eemal

 

#80 13-12-2009 21:51:39

Erik Mandre
Vana Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 738
Veebileht

Re: Eesti Looduse fotovõistluse lõpuõhtu

Toomas: jah liigume nüüd eluga edasi ja keskendume piltidele. Sain oma veast aru ja edaspidi olen oma veebikujundamisel hoolikam. Kõigile kõike paremat ja olete alati ka minu tagasihoidlikule kodulehele teretulnud! Peace!

Eemal

 

#81 15-12-2009 16:37:31

Urmet Pilt
Kasutaja
Asukoht: Lähte
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 398
Veebileht

Re: Eesti Looduse fotovõistluse lõpuõhtu


Vaata tänaseid pilte 12KUUD kodukal - http://12kuud.net

Eemal

 

#82 16-12-2009 00:53:42

Allar
Kasutaja
Asukoht: Viljandimaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 98
Veebileht

Re: Eesti Looduse fotovõistluse lõpuõhtu

Palju õnne võitjatele smile

Eemal

 

#83 16-12-2009 02:34:32

KaRahh
Kasutaja
Asukoht: Tln
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 96
Veebileht

Re: Eesti Looduse fotovõistluse lõpuõhtu

Digitöötlus oli seeaasta juba lubatud?

Eemal

 

#84 16-12-2009 03:39:29

Urmet Pilt
Kasutaja
Asukoht: Lähte
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 398
Veebileht

Re: Eesti Looduse fotovõistluse lõpuõhtu

KaRahh kirjutas:

Digitöötlus oli seeaasta juba lubatud?

Kohe päris huvitama hakkas, et millist töötlust siin silmas on peetud. Lubatud oli elementaarne tumeduse/heleduse korrigeerimine jne asjad.. nagu tavaliselt.. ainult et formaat oli kindla küljesuhtega määratletud st ruute ega panoraame olla ei tohtinud.


Vaata tänaseid pilte 12KUUD kodukal - http://12kuud.net

Eemal

 

#85 16-12-2009 11:46:47

KaRahh
Kasutaja
Asukoht: Tln
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 96
Veebileht

Re: Eesti Looduse fotovõistluse lõpuõhtu

Urmet Pilt kirjutas:

KaRahh kirjutas:

Digitöötlus oli seeaasta juba lubatud?

Kohe päris huvitama hakkas, et millist töötlust siin silmas on peetud. Lubatud oli elementaarne tumeduse/heleduse korrigeerimine jne asjad.. nagu tavaliselt.. ainult et formaat oli kindla küljesuhtega määratletud st ruute ega panoraame olla ei tohtinud.

Pildistamise tausta/tehnikat teadmata tundus sisaliku/sipelga pildil teravusala ebaloomulik. Vähemalt oleks huvitav teada kuidas pildistatud.

Eemal

 

#86 16-12-2009 14:47:07

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: Eesti Looduse fotovõistluse lõpuõhtu

KaRahh kirjutas:

Urmet Pilt kirjutas:

KaRahh kirjutas:

Digitöötlus oli seeaasta juba lubatud?

Kohe päris huvitama hakkas, et millist töötlust siin silmas on peetud. Lubatud oli elementaarne tumeduse/heleduse korrigeerimine jne asjad.. nagu tavaliselt.. ainult et formaat oli kindla küljesuhtega määratletud st ruute ega panoraame olla ei tohtinud.

Pildistamise tausta/tehnikat teadmata tundus sisaliku/sipelga pildil teravusala ebaloomulik. Vähemalt oleks huvitav teada kuidas pildistatud.

Nikon D3, 105mm makro + 1,7x, ava 25. Konkursi pilt on töötlusprogrammi näinud vaid värviprofiili vahetamiseks ja TIFFi JPG-ks salvestamiseks, Loodushetkede oma lisaks ka vähendamiseks/teravustamiseks. Ma arvan, et hoolikamalt Loodushetkede pildi vaatamine siiski avab selle saladuse, miks visuaalne sügavus just selline on. Selles mõttes olen muidugi meelitatud, et pilt on nii 'ebareaalne', et töötlust kahtlustatakse :-).

P.S. vihje: kuna see pilt on tehtud augustikuisel Looduspildi kokkutulekul, siis kohalkäinud kindlasti mäletavad, mille peal sisalikud poseerisid.

Eemal

 

#87 16-12-2009 15:41:19

Peeter Nahko
Vana Kasutaja
Asukoht: Saustinõmme
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 452
Veebileht

Re: Eesti Looduse fotovõistluse lõpuõhtu

mäletame, mäletame ..
mõni mees tegi sel ajal võidupildi ära, kui teised õllel lasid hea maitsta, õnnitlused !
.. aga õlu oli ka hea.

Eemal

 

#88 16-12-2009 16:35:39

KaRahh
Kasutaja
Asukoht: Tln
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 96
Veebileht

Re: Eesti Looduse fotovõistluse lõpuõhtu

Jaak Põder kirjutas:


Ma arvan, et hoolikamalt Loodushetkede pildi vaatamine siiski avab selle saladuse, miks visuaalne sügavus just selline on. Selles mõttes olen muidugi meelitatud, et pilt on nii 'ebareaalne', et töötlust kahtlustatakse :-).

Ebareaalne tõepoolest, jäin kohe pikalt vaatama. respect smile

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB