Sa ei ole sisse loginud.

#1 02-02-2006 18:10:20

valmar voolaid
Külaline

otsin kodu :))

kes teab öelda mis firma pakub kõige soodsamat teenust kodulehe ülespanekuks zone.ee ei rahulda kuna soov oleks ikka midagi sellist www.kasutaja.ee et kes teab??
ise leidsin virtuaal.com kust saaks 75 eek kuus omanimelise aadressi aga äkki keegi pakub soodsamat. tean et msn.ee on ka aga äkki midagi paremat siiski.?!

 

#2 02-02-2006 18:56:12

käpp
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 585
Veebileht

Re: otsin kodu :))

ma ei jagaks siinkohal millibelli kiidusõnu - hind on odav jah ... aga saadki teenust selle hinna eest
ettehoiatamata vahel kaob server pooleks päevaks .. see on probleem
muud jamad on vist kadunud

ma ise ka seal ja vaikselt loodan, et ükskord tuleb see aeg  kui teatatakse ette serveri hooldustöödest jne

Eemal

 

#3 02-02-2006 19:44:39

Kuusk
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 222

Re: otsin kodu :))

Ise kasutan serverimaailma teenuseid, siiani pole probleemi olnud

Eemal

 

#4 02-02-2006 20:00:06

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: otsin kodu :))

Mina serverimaailma küll ei soovita. teenust hakkasin kasutama siis, kui pakuti seda tasuta, aga kvaliteet oli nii rõve, et kolisin Elkdatasse üle.

Meil, mis selle peale saadeti, oli järgmine:

------------------------

Tere

Meile laekus info, et soovite domeeni dvaa.ee üle kolida Elkdata
serverisse. No tule taevas appi. Mis siis nüüd juhtus, et sellist asja
teha soovite? Kas koerad rebisid end keti otsast lahti ja läksid ula peale
haukuma sedavõrd kurja häälega, et hirmutasid minema jalakäijad ja
madrused, kes olid tulnud mere pealt tagasi selleks, et asja vaadata
lähemalt kui nad seda ennekõike merel teha poleks üldsegi saanud mitte
sedavõrd.

Ootame põhjendust. Kiiresti.


SERVERIMAAILM
TASUTA hosting üle kogu Eesti!
http://www.serverimaailm.com/
support@serverimaailm.com

---------

Ühesõnaga, selle firma ja tegelt selle isiku firmadega mina igatahes rohkem kokkupuuteid ei oma -- paarkend krooni rohkem ja vastas on juba kvaliteetne tegija, asjad töötavad, osatakse suhelda ja probleemide lahendused tulevad ka tunni või nii jooksul teatamisest.

Eemal

 

#5 02-02-2006 20:06:28

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: otsin kodu :))

msn.ee pidi olema Zone.ee teenus, mis võib tähendada seda, et ega see väga sitt ei tohiks olla, kuigi seal MySql ei ole...ja ega seda selle raha eest ka nõuda saaks.

Eemal

 

#6 02-02-2006 20:53:19

priit122
Kasutaja
Asukoht: Rapla/Matsalu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 161
Veebileht

Re: otsin kodu :))

mina kolisin kah serverimaailmast ära. See kord siis aadressil http://www.ekodu.net/ asuvasse serverisse. Siiamaani saan aint kiidusõnu selle kohta öelda. Server ise asus vist kuskil londonis ja tõesti katkestusi pole täheldanud, kasutada on vähemalt 2 korda mugavam (rohkem võmalusi (cPanel)) ja probleemidele leitakse ülikiirelt vastused.

Eemal

 

#7 02-02-2006 23:30:11

Sven Z.
Tigekull
Asukoht: Kõrveküla
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 1273
Veebileht

Re: otsin kodu :))

draa kirjutas:

Mina serverimaailma küll ei soovita. teenust hakkasin kasutama siis, kui pakuti seda tasuta, aga kvaliteet oli nii rõve, et kolisin Elkdatasse üle.

Meil, mis selle peale saadeti, oli järgmine:

------------------------

Tere

Meile laekus info, et soovite domeeni dvaa.ee üle kolida Elkdata
serverisse. No tule taevas appi. Mis siis nüüd juhtus, et sellist asja
teha soovite? Kas koerad rebisid end keti otsast lahti ja läksid ula peale
haukuma sedavõrd kurja häälega, et hirmutasid minema jalakäijad ja
madrused, kes olid tulnud mere pealt tagasi selleks, et asja vaadata
lähemalt kui nad seda ennekõike merel teha poleks üldsegi saanud mitte
sedavõrd.

Ootame põhjendust. Kiiresti.


SERVERIMAAILM
TASUTA hosting üle kogu Eesti!
http://www.serverimaailm.com/
support@serverimaailm.com

---------

Nii haledat kirjakest pole ma vist elus lugenud. Megairw selle peale.
Ma ise olen veel serverimaailma klient, kuid peab vist ka hakkama mõtlema.

Eemal

 

#8 03-02-2006 00:01:18

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: otsin kodu :))

Heh jah. See on äriettevõttelt äriettevõttele kirjade hulgas minu jaoks  täielik klassika wink. Hea tsiteerida vahest, kui jutt halbadele kogemustele läheb wink.

Suured tänud ekodu vihje eest, katsetan selle vähem ärikriitilise ehk siis oma fotolehega ära -- olen tegelikult seda meelt, et kõike lambaid päris ühes laudas ei tasu ka hoida, st kui on mingi teenusepakkuja probleem, on probleem kõigi meilide-kodukate-jne-ga. ;-). Aga siiani mõistlikku alternatiivi ei teadnud.

Eemal

 

#9 03-02-2006 02:56:49

priit122
Kasutaja
Asukoht: Rapla/Matsalu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 161
Veebileht

Re: otsin kodu :))

http://www.topnet.ee/edetabel.php  siin ka mingi edetabel toodud. Ei tea kui palju see tõele vastab aga hea serverite nimekiri vähemalt silme ees.

Eemal

 

#10 03-02-2006 10:22:26

valmar v.
Külaline

Re: otsin kodu :))

klge tänud selle eest leidsin juba endale paraja koha ekodu tundub ikka päris heade pakkumistega olevat smile))

 

#11 03-02-2006 11:05:19

Taimo Jõõts
Kasutaja
Asukoht: Harjumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 126
Veebileht

Re: otsin kodu :))

Viigimari kirjutas:

priit122 kirjutas:

mina kolisin kah serverimaailmast ära. See kord siis aadressil http://www.ekodu.net/ asuvasse serverisse. Siiamaani saan aint kiidusõnu selle kohta öelda. Server ise asus vist kuskil londonis ja tõesti katkestusi pole täheldanud, kasutada on vähemalt 2 korda mugavam (rohkem võmalusi (cPanel)) ja probleemidele leitakse ülikiirelt vastused.

Mina soovitaks ka seda samust.
Ise kasutan ka seda.

Ka mina olen eKodu rahulolev klient. Jamasid pole olnud ja väga meeldiv teenindus.


Matkajutud ja loodusfotod -> http://www.taimo.eu //
Kelgukoerad -> http://www.nordicpassion.com

Eemal

 

#12 05-02-2006 00:47:00

_mariann_
Külaline

Re: otsin kodu :))

draa kirjutas:



------------------------

Tere

Meile laekus info, et soovite domeeni dvaa.ee üle kolida Elkdata
serverisse. No tule taevas appi. Mis siis nüüd juhtus, et sellist asja
teha soovite? Kas koerad rebisid end keti otsast lahti ja läksid ula peale
haukuma sedavõrd kurja häälega, et hirmutasid minema jalakäijad ja
madrused, kes olid tulnud mere pealt tagasi selleks, et asja vaadata
lähemalt kui nad seda ennekõike merel teha poleks üldsegi saanud mitte
sedavõrd.

Ootame põhjendust. Kiiresti.


SERVERIMAAILM
TASUTA hosting üle kogu Eesti!
http://www.serverimaailm.com/
support@serverimaailm.com

---------

Uskumatu :D Ma lugesin kolm korda üle, enne kui pihta sain, et nii ongi... Serverimaailm on kogemustele tuginedes sedavõrd nõrk ja ebakvaliteetne teenusepakkuja, et aru ma ei saa, kas ülaltoodud kiri peaks käima komplektis kogu firma mainega ja kasutajavaenulikkus ongi firmamärk või arvavad nad oma odavast hinnast nii hästi, et ei pea paljuks klientide arvel halba nalja teha ja tarbijaid mõnitada?
Mu firmas ikka nii, et kui mõni klient soovibki üle kolida, siis saab ta sama viisaka ja abivalmi kohtlemise osaks kui siis, kui ta soovib liituda. Ning olgugi et kellegi ärakolimine ei kutsu rõõmupuhanguid esile üheski (serveri)teenusepakkujas, võiks diplomaatiline viisakus olla elementaarne (ükskõik, mis hinnaklassi pakkujaga tegu on!) ning kasvõi niiöelda komplektis pakutava teenusega. Kahjuks jah Elkdata ja Ekoduga meie hinnad võistelda ei suuda :D nii et sellesse hinnaklassi vist ei hakkagi reklaami tegema =)
Mina oma majapidamise valdava osa olen hetkel uue asja kohta üsnagi julgelt msn.ee-sse üle kolinud - zone serverid on varasemast ajast stabiilsust ja kasutajasõbralikkust tõestanud ning sellise müstiliselt väikse hinna eest (msn puhul siis) piisab ainuüksi usaldusväärsest serverist; suuremate pakkujatega võrreldavaid lisaväärtusi oodata oleks palju.
Kodupaiga otsimisel lähtuda ikkagi eelkõige oma vajadustest - imede eest, mida reaalselt tarvis ei lähe või nagunii kasutada ei oskaks, pole esialgu ka mõtet maksta ning professionaalset taset vajades ei pruugi esmapilgul soodsaim pakkumine üldsegi soodsaks kujuneda.

Offtopic: loobusin foorumisse sisselogimise proovimisest, sest ehkki kõigi kolme brauseriga kuvatakse tekst "logimine õnnestunud, suunamine jne jne" ei ole ma siiski logitud. Galeriiga on nii, et kui pärast suunamist enne oma kontos natuke ringi sebin, siis olen logitud ka galeriipilte vaatama minnes, ent otse galeriisse minnes viskab välja. Sarnane küsimus jäi mulle kunagi kõrvu ent ei leidnud praegu teemat üles, milles see viga võib olla. Seaded mul nagu ennevanasti, kui veel sisse sain.

 

#13 22-05-2007 12:47:18

Valmar Voolaid
Foorumi Guru
Asukoht: Saaremaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 753
Veebileht

Re: otsin kodu :))

peaks mainima seda et nüüd tsipake üle aasta ekodu klient olnud ja viimastel kuudel on asi ikka päris jamaks läinud seal. vahest ei saa pool päeva üldse kuhugi ligi ja nüüd ei saa üldse ftp-sse sissegi. täitsa jama ikka ja email kust abi küsida seda ka ei eksisteeri. aga hinda olid nad küll kibekiired tõstma. serveri hooldustöödest ka ei teata keegi ette. nii et eelmine aasta oli kõik hea aga see aasta täiesti jama. peab vaatama vist mingit teist teenuse pakkujat smile

Eemal

 

#14 22-05-2007 12:53:33

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: otsin kodu :))

Ma kolisin ekodust suht kiirelt ära, sest mingid asjad fotogaleriis ei töödanud (mingi sessiooni jama) ja viga ei suudetudki üles leida. Nüüd olen tükk aega Elkdatas tagasi ja siiani igati rahul.

Eemal

 

#15 22-05-2007 12:57:16

Valmar Voolaid
Foorumi Guru
Asukoht: Saaremaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 753
Veebileht

Re: otsin kodu :))

ma ei tea kas teistel ka selline asi oli aga ekodu hea asi oli cpanel

Eemal

 

#16 22-05-2007 17:34:16

busse
Kasutaja
Asukoht: Muraste
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 233
Veebileht

Re: otsin kodu :))

olen kasutanud zone.ee ja nss.ee teenuseid ja vahepeal ka serverimaailm.com'i. viimasest kolisin ümber siis kui nad tasuliseks muutusid ja tundus mötekam olla raha maksja korralikule hostingupakkujale kui säästukat kasutada.

Eemal

 

#17 22-05-2007 22:28:57

priit122
Kasutaja
Asukoht: Rapla/Matsalu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 161
Veebileht

Re: otsin kodu :))

see eKodu jah juba, eem, paar kuud, mite just kõige kenamas kohas. Mul kodukal kah viimasel ajal mingi jama:S. Nimelt tundub, et see ei saa aadressirealt käsklusi kätte vms. Ükski link ei tööta igastahes (või need, mis suunavad küll samale lehele, aga teise käsklusega).
Mõtlesi kah kolida, aga see elkdata kuidagi kahtlane. Kas selles mysql toimib ainult standart pakettides? Ja siis veel see kettamaht kuidagi väga kahtlaselt jagatud. Enamus mailide all, kuigi neid ma ei kasutagi. Äkki mõni normaalne teenuspakkuja veel, kuna ei soovi eriti kodulehe alla raha paigutada, niisama hobi korras. Mysql tähtis.

Eemal

 

#18 22-05-2007 22:57:17

Val
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 32

Re: otsin kodu :))

http://www.planet.ee/?page=info soovitan seda, kuigi ei sa kasutaja.pri.ee, on odav ja hea.

Eemal

 

#19 22-05-2007 23:47:52

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: otsin kodu :))

priit122 kirjutas:

see eKodu jah juba, eem, paar kuud, mite just kõige kenamas kohas. Mul kodukal kah viimasel ajal mingi jama:S. Nimelt tundub, et see ei saa aadressirealt käsklusi kätte vms. Ükski link ei tööta igastahes (või need, mis suunavad küll samale lehele, aga teise käsklusega).
Mõtlesi kah kolida, aga see elkdata kuidagi kahtlane. Kas selles mysql toimib ainult standart pakettides? Ja siis veel see kettamaht kuidagi väga kahtlaselt jagatud. Enamus mailide all, kuigi neid ma ei kasutagi. Äkki mõni normaalne teenuspakkuja veel, kuna ei soovi eriti kodulehe alla raha paigutada, niisama hobi korras. Mysql tähtis.

Mis mõttes kahtlane? Kui ei tea, ära räägi. Alati on võimalus küsida asjade ümberjagamist, minul on nt 2 giga ketast ja selle võrra meile vähem. Ja mis töötab ja mis ei tööta, küsi otse neilt, nad ei hammusta, ausõna :-P.

Eemal

 

#20 23-05-2007 00:42:54

priit122
Kasutaja
Asukoht: Rapla/Matsalu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 161
Veebileht

Re: otsin kodu :))

:)vb veits valesti oli tõlgendatav, aga mõtlesin umbes, et kahtlane=minule ebasobiv:). Tuleb tõdeda, et pole eriti pädev võõrastele kirju saatma jah, siin nagu omad juba. Siiski elkdata tuleb veits soolase hinnaga, kui saakski kettamahu ümber paigutada, kuna veel vaja mysqlli, mis tundub aint standart pakkettides olevat. Mysql planet.ee-l miinuseks, seal see puudub üldse:S. Muidu nats pädevama kodukaga tegelusega oleks elkdata vast esimene valik. Tänud valgustamast

Eemal

 

#21 23-05-2007 19:17:25

Garfield
Kasutaja
Asukoht: Rakvere
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 131

Re: otsin kodu :))

Mina soovitan:  http://www.virtuaal.com/

Eemal

 

#22 23-05-2007 20:41:19

Urmet Pilt
Kasutaja
Asukoht: Lähte
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 398
Veebileht

Re: otsin kodu :))

millibelliga ühte meelt. Minul on seal mitu domeeni hallata ja olen teenusega rahule jäänud.


Vaata tänaseid pilte 12KUUD kodukal - http://12kuud.net

Eemal

 

#23 23-05-2007 22:29:26

priit122
Kasutaja
Asukoht: Rapla/Matsalu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 161
Veebileht

Re: otsin kodu :))

tänud. Vist vaatan siis selle kunagise serverimaailma poole tagasi. Peaasi, et server oleks 24/7 üleval ning ilma tõrgeteta. tongue

Eemal

 

#24 24-05-2007 11:46:18

Urmet Pilt
Kasutaja
Asukoht: Lähte
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 398
Veebileht

Re: otsin kodu :))

Usun, et raudpolt 24/7 ülevalolevat serverit pole olemas, aeg-ajalt võib ikka midagi ette tulla. Netpointiga on viimase paari aasta jooksul minule teadaolevalt olnud mõned maasolemised aga need on pigem erandid kui reeglid olnud. Et midagi katastroofilist, mis kolima sunniks, ei ole küll mainida. Aga kindluse mõttes võid ju veel mõnda IT-i alasesse foorumisse ka vaadata, http://torufoorum.hot.ee/foorum/index.php näiteks.


Vaata tänaseid pilte 12KUUD kodukal - http://12kuud.net

Eemal

 

#25 09-06-2007 05:08:38

jäljekütt
Kasutaja
Asukoht: Kui siis metsas
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 370

Re: otsin kodu :))

Loobusin juba 2001 aastal oma domeenidega Eesti hostingupakkujatest. Tänaseks olen oma sadade domeenidega (mida tööga seotuölt haldan) ja asjandustega mööda maailma laiali, kus serveririiulid ja torud nendesse on mõistlikemate hindadega ja ka kvaliteet on teine. Seega soovitan välismaiseid pakkujaid. Keda ja mida jms. selleks on hea koh kus ma tihti monitooringut tegemas käin: http://www.webhostingtalk.com Koostasin tuttavatele aastaid tagasi 30 elise nimekirja, kus olid hinnad, kõvaketta mahud ja kuu liiklus kenasti välja toodud, see aga on failirägastikus kaduma läinud, muidu paneks siia üles. Nimekiri eriti muutunud ei ole stabiilsed suurtegijad ja mõistlike hindadega. Ühe domeenile alles hiljuti uuendasin oma paketti 100 GB kõvapinda ja 1000 GB liiklust jm. träni ja asju pealekauba. Asi töötab nagu kellavärk ja ülemüümistkvaliteetsed firmad ei tee. Peamine argument on olnud HIND ja vaid HIND!Kodumaistest pakkujatest tooks esile. Ektra ei vii ma kliente nii DataZone-sse ega Elioni serverisse, las monopoli või sees tegijad ise omale kliente otsigu. Kui enda serverilahendused kitsaks jäävad, siis viin kliendid:

1) www.nss.ee (Eestis üks püarimaid, lihtsamaid server manageri liideseid - kiirus maksab). Väga hea teenus ja serverid normaalsed.

2) www.net.ee (Paremuselt teine Server Manager, nende nö. pooltasuta paketti ei võtaks, olen aastaid koostööd teinud, saab asju ajada ideaalselt, mingid jõmpsikaserveripakkujad keerutasid ilgelt laimu nende vastu).

3) Aastaid sai nokitsetud ka www.elkdata.ee firmaga. Siiani seal palju kliente, hea teenus. Server Manager jätab soovida.

Peale selle on veel rida häid hostinteenuseid pakkuvat firmat, kellega aastaid on kokku puutunud. Ei soovita firmasid, kel on hostingteenus vaid üks kõrvalharusid (nagu ikka sinna alla kuuluvad mis iganes IT ja laia profiiliga sidefirmad). Ja suurfirmade ees oled sina oma probleemidega üks tilluke sipelgas ja töömesilane, kelle peabki vahel näpp või varvas valutama, et nemad "taru" kogutoodangu kätte saaks (sinu raha) ning mesilasema (omanikud) ei koti sinu valutav näpp. Nende serverid on väga tihti aegunud tarkvaradeta, ei toeta kõikitänapäevaseid virtuaalserveri rendiga seotuid programme ning üleüldiselt sakivad ja aeglustavad elu. Milla see oli, kui Elioni KÕRGTASEME IT serverites ei olnud tavapaketis isegi MYSQL baase jms. Oh heldus küll.

DataZone ja Elion on oma Server Manageri poole pealt HUNNIK ÕNNETUST! Iga nädal selle totaka Elioni vägeva HelpDeski-ga asju aja, lõpuks tüütab ära, täielikud tuutud. Helistad psiasjus, räägid Martaga, siis vestled Jüriga ja 3 päeval võtab Ants (õige mees) ning ütleb ahaa - muidugi.

DataZone tegi oma margi täis kui hakkasid eestlaslikult ülbitsema ja nõmetsema Netpoint poiste üle, näitasid oma taset - nii eestlaslik ***** loopimine! Poisid kasutasid TASUTA söögikella müügistateegiat ja siis hiljem läksid tasulisele üle, see ei röögatavalt vale. Jubedam on äris ÄRAPANEMISE põletatud maa taktika.

Kui oled huvitatud tasuta pakkujatest (väga halb lahendus, kuna needo n kuuvarjutused, täna on ja homme on ahjus), siis nendest vatratakse peamiselt siin: http://www.freewebhostingtalk.com Kui juba kodulehe tegemise idee on, siis peaks ikka tõsiselt kaaluma kulutuste peale ja rentima endale virtuaalserverit või seda teenust.

Õigeid valikuid ja kõik rehad on juba ära proovitud.

P.S. Et, kust ma selle info võtan, eks iga mats jääb oma mätta otsa aga seoses tööga olen sunnitud tegema monitooringut hostingpakkujate suhtes ja regan domeene ja enamus kordadel otsustan kliendi eest, kuhu nad maanduvad.


Elan maal, vahel tarin ka fotoka kaasa. Pildistan peamiselt elu-olu ning enda lõbuks ja pildiarhiivi mõttes.

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB