Sa ei ole sisse loginud.

#76 19-04-2006 20:59:56

tiina
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 142

Re: Fotovõistlus Looduse Aasta Foto 2006

No see pole üldse kohe kena enam ja aus ka mitte... sad

Eemal

 

#77 19-04-2006 21:00:35

janograf
Kasutaja
Asukoht: Uderna-Tartu-Põlva-metsas
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 367
Veebileht

Re: Fotovõistlus Looduse Aasta Foto 2006

mul on ka veel 7 pilti puudu.

Eemal

 

#78 19-04-2006 21:51:42

Inga Sõelsepp
Vana Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 408
Veebileht

Re: Fotovõistlus Looduse Aasta Foto 2006

Tintsu, kui loodad internetihääletuselt ausust, siis sealt seda kindlasti ei leia. Põdemiseks pole põhjust.

Eemal

 

#79 19-04-2006 22:11:01

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: Fotovõistlus Looduse Aasta Foto 2006

Arvestades igasugu skännimise kvaliteediprobleeme ja keskmist hindamist netis mul oleks hea meel, kui minu puuduvad sealt puuduma ka jääksid.

Eemal

 

#80 19-04-2006 22:36:32

Sven Z.
Tigekull
Asukoht: Kõrveküla
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 1273
Veebileht

Re: Fotovõistlus Looduse Aasta Foto 2006

Mul endiselt 2 puudu.

Eemal

 

#81 19-04-2006 22:42:52

tiina
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 142

Re: Fotovõistlus Looduse Aasta Foto 2006

Netihääletus ja ausus muidugi ei käi kokku, aga nii muutub ju üleüldse selline hindamine mõttetuks, kui pole kõiki piltegi üleval.
Aga mul ka selline küsimus, et kas Linnahallis toimuvale üritusele müüakse pääsmeid kohapeal?

Eemal

 

#82 19-04-2006 22:49:59

Sven Z.
Tigekull
Asukoht: Kõrveküla
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 1273
Veebileht

Re: Fotovõistlus Looduse Aasta Foto 2006

Pääsmed saab jah kohapealt. Konkursist osavõtnuile on sissepääs tasuta.

Eemal

 

#83 19-04-2006 23:29:31

Inga Sõelsepp
Vana Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 408
Veebileht

Re: Fotovõistlus Looduse Aasta Foto 2006

Netihääletus on isegi siis mõttetu, kui kõik pildid üleval oleksid smile
Osalejad saavad oma tasuta pääsmed infoletist kohapeal.

Eemal

 

#84 20-04-2006 02:11:40

VeeHaa
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 49
Veebileht

Re: Fotovõistlus Looduse Aasta Foto 2006

Mul seitse pilti puudu, ja need just sellised, mida siin looduspildis olnud ei ole. sad

Eemal

 

#85 20-04-2006 14:47:16

tankur
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 159

Re: Fotovõistlus Looduse Aasta Foto 2006

Mul olid kõik pildid üleval pärast mingi probleemi tõttu kadusid ää.Pisut tigedaks teeb.

Eemal

 

#86 20-04-2006 15:16:11

twist
Uus kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 5

Re: Fotovõistlus Looduse Aasta Foto 2006

Mul on ka 7 puudu, aga pigem on mul selle üle hea meel nagu draalgi, ja just skänni kvaliteedi osas.

Eemal

 

#87 20-04-2006 23:06:24

mari
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 206
Veebileht

Re: Fotovõistlus Looduse Aasta Foto 2006

twist kirjutas:

pigem on mul selle üle hea meel nagu draalgi, ja just skänni kvaliteedi osas.

Minu meelest on halvim selle asja juures isegi mitte skänni kvaliteet (mis on kohutav), vaid see, et vaataja näeb neid katastroofilise kvaliteediga skänne läbisegi autorite poolt digina saadetud korraliku kvaliteediga piltidega. Ning kusagilt pole näha, kumbaga tegemist. Seega nähes mõnda olematu kvaliteediga pilti, millele tahaks nulli panna, pole teada, kas pilt oligi selline ... või on see skänni teene. Täesti mõttetu seis.

See on ka üheks põhjuseks, miks ma seal ühtegi hinnet pole pannud ega pane ...

Eemal

 

#88 21-04-2006 00:26:47

küla
Külaline

Re: Fotovõistlus Looduse Aasta Foto 2006

mari kirjutas:

twist kirjutas:

pigem on mul selle üle hea meel nagu draalgi, ja just skänni kvaliteedi osas.

Minu meelest on halvim selle asja juures isegi mitte skänni kvaliteet (mis on kohutav), vaid see, et vaataja näeb neid katastroofilise kvaliteediga skänne läbisegi autorite poolt digina saadetud korraliku kvaliteediga piltidega. Ning kusagilt pole näha, kumbaga tegemist. Seega nähes mõnda olematu kvaliteediga pilti, millele tahaks nulli panna, pole teada, kas pilt oligi selline ... või on see skänni teene. Täesti mõttetu seis.

See on ka üheks põhjuseks, miks ma seal ühtegi hinnet pole pannud ega pane ...

Kas siis parimatel loodusfotograafidel oli keelatud digipiltide saatmine? Või oleks siis kuulnud, kui kohutavalt on piltide kvaliteet langenud vähendamisega ja näituse puhul ka paberile panekuga?

 

#89 21-04-2006 00:41:08

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: Fotovõistlus Looduse Aasta Foto 2006

küla kirjutas:

mari kirjutas:

twist kirjutas:

pigem on mul selle üle hea meel nagu draalgi, ja just skänni kvaliteedi osas.

Minu meelest on halvim selle asja juures isegi mitte skänni kvaliteet (mis on kohutav), vaid see, et vaataja näeb neid katastroofilise kvaliteediga skänne läbisegi autorite poolt digina saadetud korraliku kvaliteediga piltidega. Ning kusagilt pole näha, kumbaga tegemist. Seega nähes mõnda olematu kvaliteediga pilti, millele tahaks nulli panna, pole teada, kas pilt oligi selline ... või on see skänni teene. Täesti mõttetu seis.

See on ka üheks põhjuseks, miks ma seal ühtegi hinnet pole pannud ega pane ...

Kas siis parimatel loodusfotograafidel oli keelatud digipiltide saatmine? Või oleks siis kuulnud, kui kohutavalt on piltide kvaliteet langenud vähendamisega ja näituse puhul ka paberile panekuga?

Demagooge leidub kah ikka, õnneks need jälle sellised niisama sumisejad.

Eemal

 

#90 21-04-2006 00:57:01

jäljekütt
Kasutaja
Asukoht: Kui siis metsas
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 370

Re: Fotovõistlus Looduse Aasta Foto 2006

Eee ... kas ürituse korraldaja saab piltide avaldamise õiguse? Vahel Eestis kirjutatakse sellised asjad kuhugi 8 fondiga ridade vahele.


Elan maal, vahel tarin ka fotoka kaasa. Pildistan peamiselt elu-olu ning enda lõbuks ja pildiarhiivi mõttes.

Eemal

 

#91 21-04-2006 01:05:59

küla
Külaline

Re: Fotovõistlus Looduse Aasta Foto 2006

Demagoog ei esita küsimusi, demagoogitseda saab ainult ebamugavale küsimusele vastates.

 

#92 21-04-2006 01:35:51

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: Fotovõistlus Looduse Aasta Foto 2006

küla kirjutas:

Demagoog ei esita küsimusi, demagoogitseda saab ainult ebamugavale küsimusele vastates.

Tubli. Istu. 5.

Eemal

 

#93 21-04-2006 01:41:24

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: Fotovõistlus Looduse Aasta Foto 2006

draa kirjutas:

küla kirjutas:

Demagoog ei esita küsimusi, demagoogitseda saab ainult ebamugavale küsimusele vastates.

Tubli. Istu. 5.

Ja nüüd veel kord?

Tubli? Istu? 5?

Eemal

 

#94 21-04-2006 02:25:22

mari
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 206
Veebileht

Re: Fotovõistlus Looduse Aasta Foto 2006

küla kirjutas:

Kas siis parimatel loodusfotograafidel oli keelatud digipiltide saatmine? Või oleks siis kuulnud, kui kohutavalt on piltide kvaliteet langenud vähendamisega ja näituse puhul ka paberile panekuga?

Demagoog ei esita küsimusi, demagoogitseda saab ainult ebamugavale küsimusele vastates.

Olgu siis minu poolt mõned mugavad küsimused külale. Külamehel igav? Külamees ei oska oma nime kirjutada? Külamees ei taha oma nime kirjutada, sest tal on midagi varjata? Mis see "midagi" küll olla võiks? Peale elementaarse lugemisoskamatuse? Hea, et _kirja_oskus külamehel olemas ... aga see ei kompenseeri _lugemis_oskuse puudujääke. Pisikese vihjena: lugemisoskus pole ainult sõnade äralugemine. Vaid loetust arusaamine. Ehk oled isegi kuulnud sellisest asjast nagu funktsionaalne lugemisoskus? Novott, seda võiksidki natuke harjutada. Enne, kui järgmine kord siia "esinema" tulla tongue.

Et su arusaamisprotsessi veidi lihtsustada, siis kuidas on seotud digipiltide saatmise võimalus ja paberpiltide skänni kvaliteet? Millest sa järeldad, et saatmisprioriteet - digi vs slaid vs paber - on või peaks mingil kombel olema valitud veebis eksponeerimise ja hindamise kaalutlustel?

Võimalik, et oleksidki "siis kuulnud, kui kohutavalt on piltide kvaliteet langenud vähendamisega ja näituse puhul ka paberile panekuga". Juhul, KUI see nii oleks. Kas on, selle üle saavad otsustada need, kes digina saatsid. Mina mitte. Ning ilmselt selgub paberilepaneku kvaliteet alles pühapäeval seina pealt pilte vaadates. Ehk sullegi.

Ainult, hr anonüümne küla,  ära saa sellest nüüd jälle valesti aru. Kõik selle teema all varem kirjutatu enne _sinu_ jutu on olnud objektiivne ja põhjendatud. Nüüd siis tuleb keegi kibestunud külamees (ega juhtumisi mitte skännijate, või hoidku jumal, tüüpiliste juba tuttavate fotoveebi-trollide poole pealt), kellele on kange himu kedagi-midagi paika panna. Mis siis, et ämbrite kolinal.

Head ämbrite kolistamist, ja kolm korda loe ja kolm korda mõtle ja SIIS kirjuta. Juhul, kui sul SIIS ikka peaks veel midagi öelda olema.

Eemal

 

#95 21-04-2006 11:35:53

janograf
Kasutaja
Asukoht: Uderna-Tartu-Põlva-metsas
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 367
Veebileht

Re: Fotovõistlus Looduse Aasta Foto 2006

Kõige ägedam on veel see, et need "tegijad" ei suvatse isegi mailile vastata kui ma lähen neilt küsima, et kuna mu pildid ülesse pannakse.
Ma ütleks, et korraldajate poolt on see ikka väga sügav PANG.
Hakkan juba mõtlema kas üldse järgmine aasta tasubki selisel "prestiisikal konkursil" osaleda.

Eemal

 

#96 21-04-2006 11:45:12

twist
Uus kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 5

Re: Fotovõistlus Looduse Aasta Foto 2006

mari kirjutas:


Minu meelest on halvim selle asja juures isegi mitte skänni kvaliteet (mis on kohutav), vaid see, et vaataja näeb neid katastroofilise kvaliteediga skänne läbisegi autorite poolt digina saadetud korraliku kvaliteediga piltidega. Ning kusagilt pole näha, kumbaga tegemist. Seega nähes mõnda olematu kvaliteediga pilti, millele tahaks nulli panna, pole teada, kas pilt oligi selline ... või on see skänni teene. Täesti mõttetu seis.

See on ka üheks põhjuseks, miks ma seal ühtegi hinnet pole pannud ega pane ...

Veel näotum (võrdlus) saab olema kui koledalt skäneeritud pilte näidatakse Linnahallis suurelt ekraanil läbisegi korralike digiversioonis esitatutega...

Eemal

 

#97 21-04-2006 11:59:32

küla
Külaline

Re: Fotovõistlus Looduse Aasta Foto 2006

mari kirjutas:


Olgu siis minu poolt mõned mugavad küsimused külale. Külamehel igav? Külamees ei oska oma nime kirjutada? Külamees ei taha oma nime kirjutada, sest tal on midagi varjata? Mis see "midagi" küll olla võiks? Peale elementaarse lugemisoskamatuse? Hea, et _kirja_oskus külamehel olemas ... aga see ei kompenseeri _lugemis_oskuse puudujääke. Pisikese vihjena: lugemisoskus pole ainult sõnade äralugemine. Vaid loetust arusaamine. Ehk oled isegi kuulnud sellisest asjast nagu funktsionaalne lugemisoskus? Novott, seda võiksidki natuke harjutada. Enne, kui järgmine kord siia "esinema" tulla tongue.

Et su arusaamisprotsessi veidi lihtsustada, siis kuidas on seotud digipiltide saatmise võimalus ja paberpiltide skänni kvaliteet? Millest sa järeldad, et saatmisprioriteet - digi vs slaid vs paber - on või peaks mingil kombel olema valitud veebis eksponeerimise ja hindamise kaalutlustel?

Võimalik, et oleksidki "siis kuulnud, kui kohutavalt on piltide kvaliteet langenud vähendamisega ja näituse puhul ka paberile panekuga". Juhul, KUI see nii oleks. Kas on, selle üle saavad otsustada need, kes digina saatsid. Mina mitte. Ning ilmselt selgub paberilepaneku kvaliteet alles pühapäeval seina pealt pilte vaadates. Ehk sullegi.

Ainult, hr anonüümne küla,  ära saa sellest nüüd jälle valesti aru. Kõik selle teema all varem kirjutatu enne _sinu_ jutu on olnud objektiivne ja põhjendatud. Nüüd siis tuleb keegi kibestunud külamees (ega juhtumisi mitte skännijate, või hoidku jumal, tüüpiliste juba tuttavate fotoveebi-trollide poole pealt), kellele on kange himu kedagi-midagi paika panna. Mis siis, et ämbrite kolinal.

Head ämbrite kolistamist, ja kolm korda loe ja kolm korda mõtle ja SIIS kirjuta. Juhul, kui sul SIIS ikka peaks veel midagi öelda olema.

Tänan väga põhjaliku ja "sisutiheda" vastuse eest ühele väga lihtsale küsimusele!  Nii suurt kibestumist (mida küll küsimuse esitajale ette heidetakse) ei oleks küll looduspiltnikelt ja pedagoogidelt oodanud. Pidasin neid ikka tasakaalukateks ja mõistlikeks inimesteks...
Kas minu nimi on Mati Mäger, Priit Palukas või küla, ei oma siinjuures mingit tähtsust, nagunii ei ütle see võõrastele midagi. Seda enam, et ei ole kuidagiviisi seotud konkursi korraldamisega. Kui aga looduspildis võivad sõna võtta üksnes registreeritud kasutajad, siis võiks ju sulgeda võimalus registreerimata isikute esinemiseks. Niisama lihtne see ongi.
Toruonu soovitas kõigil minna välja pilti tegema ( http://sarv.gi.ee/loodusfoto/displayima … amp;pos=61 ). Ühinen tema soovitusega.

 

#98 21-04-2006 18:44:57

tiina
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 142

Re: Fotovõistlus Looduse Aasta Foto 2006

Ja ma ka hoian pöialt, lähen kohe kohapeale seda tegema. Tahaks ikka neid pilte ka näha, mis üldse üles ei ole läinud...

Eemal

 

#99 21-04-2006 23:52:08

Andrus Liinak
Kasutaja
Asukoht: Pärnu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 282
Veebileht

Re: Fotovõistlus Looduse Aasta Foto 2006

Ma laekun kah kohale...muide võiks ju kokku leppida väikese kokkusaamise seal:)

Eemal

 

#100 22-04-2006 00:09:16

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Fotovõistlus Looduse Aasta Foto 2006

eks minagi tulen. Ma arvan, et selle N tunni jooksul näeb seal nii mõndagi tuttavat inimest smile Ja eks siis kui keegi jälle kedagi tunneb saab ju omavahel tutvustada kuna kindlasti on inimesi kes üksteist ei tea kuid teavad kedagi kolmandat ühiselt smile


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB