Sa ei ole sisse loginud.

#1 21-10-2010 17:54:08

Kaupo Kalda
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1574
Veebileht

fototurism.ee

Hei, sellest polegi siin mingit märki?

Põlvamaal alustas tööd fototurismi keskus

Põlvamaal Moostes avati muinsuskaitse aluses mõisa viinavabrikus Eesti esimene fototurismi keskus.

Keskuse juhataja Minna Jõgeda sõnul pakutakse külastajatele fotoretki ja –koolitusi ning puhkevõimalusi, vahendab Reporter.ee.

Lisaks õppetundidele ootavad fotohuvilisi ka meelelahutusprogramm ja majutus. «Ma usun, et see tuba annab välja kolmetärnihotelli mõõdu,» ütles Jõgeda numbrituba näidates.

Fotohuvilisi hakkavad juhendama tuntud piltnikud, näiteks Urmas Tartes ja Remo Savisaar.

Keskuse avamisel viibinud regionaalminister Siim-Valmar Kiisler nimetas fototurismi keskust musternäidiseks sellest, kuidas väikeses maakohas midagi suurt korda saata.

«Ühelt poolt on olemas hea kohalik algatus, tugev omavalitsus, kes teeb selliseid projekte ja nüüd on ka eraettevõtja, kes on oma erainvesteeringu teinud ja näeb siin selgelt ärivõimalusi,» rääkis Kiisler.

Artikkel http://www.tarbija24.ee/?id=327869
Veeb http://www.fototurism.ee

Eemal

 

#2 21-10-2010 19:59:27

Toomas Ili
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1175
Veebileht

Re: fototurism.ee

Kiitust väärt ettevõtmine. Kui nüüd koolituste hindade koostaja ka maa peale tagasi tuleks, oleks ju päris tore.

Eemal

 

#3 21-10-2010 20:27:57

Andres Tamm
Kasutaja
Asukoht: Valga
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 371
Veebileht

Re: fototurism.ee

jah ega sinna oodatud on välisturistid..rikkad euro tengelpungidega.

Eemal

 

#4 21-10-2010 20:29:27

Tarmo Kõlli
Vana Kasutaja
Asukoht: Rakvere
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 448
Veebileht

Re: fototurism.ee

Tsitaat kodulehelt fototurism.ee :
"Info: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. "
Huvitav lähenemine - et nemad saaksid ennast kaitsta pean mina oma kaitse välja lülitama smile
Selle teate asemel võiks parem e-kirja aadressi pildi kujul kuvada.

Eemal

 

#5 21-10-2010 21:03:17

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: fototurism.ee

Toomas Ili kirjutas:

Kiitust väärt ettevõtmine. Kui nüüd koolituste hindade koostaja ka maa peale tagasi tuleks, oleks ju päris tore.

Olen kah päri, et väga hea algatus, kuid hinnakujunduse pool jätab mulje, et koht on selline, kus igal sammul lisaks pildistamise õppimisele avastatakse päevas paar-kolm maailmale tundmatut liiki.

Eemal

 

#6 21-10-2010 22:16:56

Erik Mandre
Vana Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 738
Veebileht

Re: fototurism.ee

Kiiduväärt ettevõtmine. Mis puudutab hinnapoliitikat, siis küll turg või selle puudumine ise asja paika loksutab.

Eemal

 

#7 22-10-2010 13:16:27

Tarmo Mikussaar
Kasutaja
Asukoht: Järvamaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 115
Veebileht

Re: fototurism.ee

See on tõesti imetlusväärne kuidas mõned inimesed suudavad mingeid ideid, mis võibolla on paljude peas aastaid pöörelnud ja tundunud võibolla pisut ulmelistena, suudavad ikkagi reaalsuseni viia. Väga tubli tegemine ja pealehakkamine. Eks tulevik näitab ka sellise paikse asja jätkusuutlikust, aga nagu iga looduse jälgija teab, viib just järjepidevus ja kannatlikus sihile.
Hinnapoliitika poolest peaks jah ütlema, et kui ma siiani pole ühtegi fotokoolitust läbinud, siis vähemalt esialgu Moostesse ma ka ei tormama ei hakka. smile
Küll aga tahaks sinna niisama vaatama minna - lihtsast uudishimust ja tunnustusest säärase ettevõtmise vastu.

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB