Sa ei ole sisse loginud.

#51 22-12-2006 15:05:30

Jaanus
Vana Kasutaja
Asukoht: Tallinn, 5201449
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 711

Re: ostmine netist?

Palju sul toll otsa väänas?

tom kirjutas:

kui see natuke kiirel ajal minu kohta käis, siis ma tegin tellimuse 9. novembril, siin pole küll asi postiteenuse liigkoormuses, sõbrad on hiljemgi tellitud asjad juba kätte saanud. ilmselt on mu pakk lihtsalt postis kaduma läinud. harva, aga juhtub. sellistel puhkudel pannakse uus pakk tavaliselt teele, neil ju kõik kindlustatud nagunii. lihtsalt närvi ajab, et mingeid krdi pisikesi jubinaid nii kaua ootama peab.

Eemal

 

#52 22-12-2006 15:06:02

Jaanus
Vana Kasutaja
Asukoht: Tallinn, 5201449
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 711

Re: ostmine netist?

Sry, mu küsimus oli mõeldud question-le.

Eemal

 

#53 22-12-2006 17:58:54

Aivar Sokk
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 274
Veebileht

Re: ostmine netist?

18% km
+ 6,7% toll

Eemal

 

#54 08-01-2007 04:02:59

jäljekütt
Kasutaja
Asukoht: Kui siis metsas
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 370

Re: ostmine netist?

mitte mingi virtuaalne ühispanga huinjaakaart?

??? Olen seni selle huinaa kaardiga kõik oma asjajamised tehtud saanud. Kuna olen pidanud rahvusvaheliste E-poodide makseterminalide asjaga töö käigus kokku puutuma, siis võin öelda, et mis huinaa poed need on mis U-nti ei toeta. Korralik E_pood vahel kasutab kuni 10 maailmas kuulsamat makseterminali, need omakorda aga toetavad peaaegu kõike pankasid ja krediitkaarte!

Ei tasu loopida sõnu kui makseterminalidest midagi ei jaga. U-net jah mõnes erapoes ja väikepoes või usa siseosariigi poes ei tööta aga korralikus kaubamajas töötab.

Maksan ighakuisedi arveid, tellin regulaarselt kaupu ja osalen oksjonidel, asi töötab. Milleks hämada siin!


Elan maal, vahel tarin ka fotoka kaasa. Pildistan peamiselt elu-olu ning enda lõbuks ja pildiarhiivi mõttes.

Eemal

 

#55 08-01-2007 04:20:41

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: ostmine netist?

jäljekütt kirjutas:

mitte mingi virtuaalne ühispanga huinjaakaart?

??? Olen seni selle huinaa kaardiga kõik oma asjajamised tehtud saanud. Kuna olen pidanud rahvusvaheliste E-poodide makseterminalide asjaga töö käigus kokku puutuma, siis võin öelda, et mis huinaa poed need on mis U-nti ei toeta. Korralik E_pood vahel kasutab kuni 10 maailmas kuulsamat makseterminali, need omakorda aga toetavad peaaegu kõike pankasid ja krediitkaarte!

Ei tasu loopida sõnu kui makseterminalidest midagi ei jaga. U-net jah mõnes erapoes ja väikepoes või usa siseosariigi poes ei tööta aga korralikus kaubamajas töötab.

Maksan ighakuisedi arveid, tellin regulaarselt kaupu ja osalen oksjonidel, asi töötab. Milleks hämada siin!

Intonatsioon: viis. Tekst: viis pika miinusega. Sisu: tubli. Viis pluss.

Asi läheb kreisiraadioks kätte ära.

Meelelahutus: kah viis.

Aga krediitkaartide tundmisega vaatamata sellele ei hiilga.

Eemal

 

#56 08-01-2007 04:44:53

tommy
Tigekull
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 748

Re: ostmine netist?

>> mis huinaa poed need on mis U-nti ei toeta. Korralik
>> E_pood vahel kasutab kuni 10 maailmas kuulsamat
>> makseterminali, need omakorda aga toetavad peaaegu
>> kõike pankasid ja krediitkaarte!
>>

oled purjus või mängid idiooti?

Eemal

 

#57 08-01-2007 12:04:11

Toomas Ili
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1175
Veebileht

Re: ostmine netist?

jäljekütt kirjutas:


Ei tasu loopida sõnu kui makseterminalidest midagi ei jaga. U-net jah mõnes erapoes ja väikepoes või usa siseosariigi poes ei tööta aga korralikus kaubamajas töötab.

Maksan ighakuisedi arveid, tellin regulaarselt kaupu ja osalen oksjonidel, asi töötab. Milleks hämada siin!

jäljekütt, selle postiga sai nüüd lõplikult selgeks, et sa vaesekene ei jaga isegi netipangandusest/krediitkaardindusest ei ööd ega mütsi. ole palun edaspidi hea - ära sel, ega ka mõnel teisel teemal siin sõna võta enam. tänud.

Eemal

 

#58 13-02-2007 16:58:02

zutnop
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 50
Veebileht

Re: ostmine netist?

Selline küsimus, et kas US Mail - Global Express Mail paki toob eestis lõpuks kätte (tuleb järgi minna) Eesti Post või keegi muu tegija? Tellitud pakk jõudis trackingu järgi eelmine nädal Eestisse tolli, pühapäeval sai tollist välja ja esmaspäeva varahommiku kohta on kirjas kättetoimetamise katse (mind siis tõesti kodus ei olnud), aga nüüd kaks päeva hiljem ikka mingit pakiteadet ega telefonikõnet ega järgmist katset pole olnud. Pakk ilmselt passib kuskil riiulinurgal.

Mõtlen, et kas tasub ise postkontorisse minna ja uurida kas minu nime ja aadressiga on neil kusagil pakki ootamas?

Eemal

 

#59 13-02-2007 17:58:27

Toomas Ili
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1175
Veebileht

Re: ostmine netist?

helista esialgu oma elukohajärgsesse postkontorisse ja küsi, ega pakk seal ei kükita. mulle on ka regular mailiga pakke otse ukse taha toodud, kuid alati on enne ikka ette helistatud, et keegi kodus oleks..

Eemal

 

#60 13-02-2007 23:02:27

zutnop
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 50
Veebileht

Re: ostmine netist?

Täpselt nii oligi. Esmaspäeva hommikust pakk postkontoris ja ootas seal mind - sain kätte. Pakiteade jõuab ilmselt kunagi helgemas tulevikus kohale smile.

Eemal

 

#61 27-04-2007 18:37:48

Aivar Sokk
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 274
Veebileht

Re: ostmine netist?

USA-st tellitud fototehnikale lisamaks +15%!!!

01. mail 2007 jõustub Komisjoni määrus (EÜ) nr 409/2007. Uue määrusega laiendatakse algselt Nõukogu määrusega (EÜ) nr 673/2005 kehtestatud Ameerika Ühendriikidest pärit toodete loetelu, millele kehtib 15protsendiline täiendav väärtuseline tollimaks.

Kas keegi teab mis kaubad nende CN-koodide alla kuuluvad??
http://www.emta.ee/?id=5446

Eemal

 

#62 27-04-2007 19:17:51

Udumartin
Vana Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 417

Re: ostmine netist?

Täitsa lõpp siis USA-st tellimisega. Huvitav kellele on vajalik, et sealpool on hinnad palju madalamad kui Euroopas.

Eemal

 

#63 27-04-2007 20:14:59

T*m
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 97

Re: ostmine netist?

Huh, siuke uudis. Just submittisin kasutatud 30/2 tellimuse ph-st. Näis siis, kas see käib sinna koodide alla või ei.

Eemal

 

#64 28-04-2007 03:10:30

Arvo Ermos
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 136

Re: ostmine netist?

Soovitan adminnidel Jäljeküti loba banni alla panna.

Olen tellinud B&H-st ja Adoramast. Ise soovitaksiksin B&H, kuna sealt on tellitud asjad kohale jõudnud lubatud ajaga st. 5-7 päeva. Adoramast veidi kauem. Kui B&H-st tellida siis transpordina US Mail Global Express mail, aga mitte mingil juhul FedEx-i.

Tundub, et fotokaubandus nende koodide alla veel ei käi.

Eemal

 

#65 28-04-2007 03:18:26

Arvo Ermos
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 136

Re: ostmine netist?

Lisaks veel käibemaks 18% ja tollimaks 6,7% ja ka transpordikulu. Ja nii lihtne see ongi.

Eemal

 

#66 28-04-2007 15:13:42

T*m
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 97

Re: ostmine netist?

T*m kirjutas:

Huh, siuke uudis. Just submittisin kasutatud 30/2 tellimuse ph-st. Näis siis, kas see käib sinna koodide alla või ei.

Nojah, 35/2 ja b&h. Varsti hakkan korralikuks ja ei kirjuta enam kiirustades:)

Eemal

 

#67 29-04-2007 01:19:58

Aivar Sokk
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 274
Veebileht

Re: ostmine netist?

Vabandan paanika tekitamise pärast.Lihtsalt see pealkiri MTA lehel võttis kõhedaks kuna just oli tulemas pakk B&H-st.Õnneks kõik tollimaksud olid endised ehk siis 18% km+6,7%toll.

Eemal

 

#68 21-03-2008 18:29:48

Ziiliplika
Kasutaja
Asukoht: Pärnu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 40

Re: ostmine netist?

Mul tekkis üks küsimus: 
mul pole krediitkaarti, avastasin, et SEBis on mingi virtuaalne kaart netipoest ostmiseks. Kas see siis ei sobi nendele väljamaa netipoodidele, mis seda va koopiat kaardist tahavad? Pole nagu ülde isu päris krediitkaarti teha.

Eemal

 

#69 21-03-2008 20:40:19

Ergo
Kasutaja
Asukoht: Rapla
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 39
Veebileht

Re: ostmine netist?

Ziiliplika kirjutas:

Mul tekkis üks küsimus: 
mul pole krediitkaarti, avastasin, et SEBis on mingi virtuaalne kaart netipoest ostmiseks. Kas see siis ei sobi nendele väljamaa netipoodidele, mis seda va koopiat kaardist tahavad? Pole nagu ülde isu päris krediitkaarti teha.

Sobib küll. Mina tellisin sellega B&H-st ja pakk on juba poolel teel. Siis kui nad kaardist koopiat tahavad, siis küsi pangast kinnituskiri selle Virtuaalkaardi kohata ja saada neile see. Kui B&H oli kinnituse kätte saanud, siis saatsid paki järgmisel päeval teele.

Eemal

 

#70 21-03-2008 20:55:53

jäljekütt
Kasutaja
Asukoht: Kui siis metsas
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 370

Re: ostmine netist?

tom kirjutas:

jäljekütt kirjutas:


Ei tasu loopida sõnu kui makseterminalidest midagi ei jaga. U-net jah mõnes erapoes ja väikepoes või usa siseosariigi poes ei tööta aga korralikus kaubamajas töötab.

Maksan ighakuisedi arveid, tellin regulaarselt kaupu ja osalen oksjonidel, asi töötab. Milleks hämada siin!

jäljekütt, selle postiga sai nüüd lõplikult selgeks, et sa vaesekene ei jaga isegi netipangandusest/krediitkaardindusest ei ööd ega mütsi. ole palun edaspidi hea - ära sel, ega ka mõnel teisel teemal siin sõna võta enam. tänud.

Ma ei tea mis on sinu kogemus välismaalt ostmisel aga see nn. laul, et "Ei saanud Ühispanga U-kaardiga nüüd siis SEB virtuaalkaardiga hakkama" ei pea paika. Mul on tulnud praktikas ette vaid paar olukorda kus tekkis tõrkeid, mis on % ikka väga väike.

Samuti meenub ühe tuttava probleem, kes ostis kidraehituseks spets juppe ühendriikidest nö. "siseriiklikust poest" (ei ole rahvusvahelise turu jaoks) kus e-makseterminal ei tunnistanud seda SEB virtuaalkaarti ja kõik. Oli siis sunnitud  võtma päriskrediit kaardi, kuna ei -poe ja panga helpdesk ka ei aidanud. Jah on kindlasti E-poed ehk e-kaubamajad, mis kasutavad nö. SÄÄSTU e-MAKSETERMINALE kes siis vahendavad krediitkaardi makset ( tarkvarale sisse ostetav teenus) kus tõesti ei pruugi Ida-Eurooa kaartide ja asjadega hakkama saada aga neid on vähemuses. E-poe tarvara veebis ju otse pangast raha kätte ei saa ikka läbi teenusepakkuja, juts see teenusepakkuja ongi siin SEE KALA, et ei tunnista seda SEb kaarti.

Kui palju ma olen kokku puutunud krediitkaartide ehk E-äris maskevõimalustega seda tean ma vist ikka ise esmalt aga tänud arvamast või diagnoosi panemast smile njah. Aga seda on ette tulnud pean silmas kui on küsitud kuidas me saame müüa asju, et välismaalased saaksid osta krediitkaardiga, mida selleks vaja on ja mis tasulise teenusepakkujaga peame liituma. Vat siis ma ole neile rääkima mida neil vaja on ja mis teenust sisse ostma peavad jms. aga no teie jutu järgi siis ma müüsin neile hoopis juusturiivide uut põlvkonda vms. smile  Jah ma ei ole selle ala igapäeva tegija aga kokku olen puutunud asjade küll ja veidi vist ikka jagan aga no kui sul on see igapäevatööks siis ma tõesti annan alla, tõstan käed üles, panen suu kinni ja olen üks suur kõrv! Viimast oodatakse vahel perfektsionistide kohviõhtul smile

Aga mull ei mahu pähe kuidas saavad osad öelda, et sa ei saa SEB virtuaalkaardiga (ei räägi deebet ehk siis lihtsalt magnetkaardist) hakkama kuna seda ei aktsepteeri veebipoed ja kaubamajad. No ma ei tea kas ma olen seni planeet Marsilt siis kaupu ostnud ja ikka oma SEB virtuaalkaardiga maksnud, mis on üsna turvaline maksevahend!

Aga nõustun ühe aforismiga, et tarkus jõuab alles siis sinuni, kui sa avastad ja märkad, et sa ei tea veel mitte kui midagi.


Elan maal, vahel tarin ka fotoka kaasa. Pildistan peamiselt elu-olu ning enda lõbuks ja pildiarhiivi mõttes.

Eemal

 

#71 22-03-2008 15:02:49

busse
Kasutaja
Asukoht: Muraste
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 233
Veebileht

Re: ostmine netist?

kuidas usast muidu tellimisega on. b&H tegin proovikat nö, et palju post+toru sealt ostes maksaks.

http://www.bhphotovideo.com/c/product/1 … focus.html
559.95+59.50 post

otse eestisse tuleks ca 6.8k. siin peaks maksma juurde ca 18% km+eu toll+tolli vormistus.

kas sellise toru otse usast eestisse tellimine oleks siis pm mötekas veel või tasuks hetkel kasutada dollari madalat kurssi ära siiski ja lasta kellegile usasse saata, et too saadaks siia?

või keegi tellimas usast kaupa?

Eemal

 

#72 22-03-2008 18:24:52

Kaspar Raamat
Kasutaja
Asukoht: Saku
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 112

Re: ostmine netist?

busse kirjutas:

kuidas usast muidu tellimisega on. b&H tegin proovikat nö, et palju post+toru sealt ostes maksaks.

http://www.bhphotovideo.com/c/product/1 … focus.html
559.95+59.50 post

otse eestisse tuleks ca 6.8k. siin peaks maksma juurde ca 18% km+eu toll+tolli vormistus.

kas sellise toru otse usast eestisse tellimine oleks siis pm mötekas veel või tasuks hetkel kasutada dollari madalat kurssi ära siiski ja lasta kellegile usasse saata, et too saadaks siia?

või keegi tellimas usast kaupa?

Kui mitte see nädal mis nüüd tuleb, siis järgmine kindlasti plaanis tellida.


NikonD80 user

Eemal

 

#73 22-03-2008 20:16:03

aadi218
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 26

Re: ostmine netist?

Tellisin ka hiljuti B&H SEB virtuaalkaardiga. Tahavad panga kinnitust. Viidab nagu ühe päeva ära. Kaup tuli viie päevaga Eestsse, siin läks kolm päeva aega. Juurde maksin  18+6,7+vormistustasu. Üldine võit oli 20% võrreldes siinse hinnaga.

Eemal

 

#74 22-03-2008 21:16:54

Toomas Ili
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1175
Veebileht

Re: ostmine netist?

kellel verified paypal account olemas, saab ka sellega BH-st osta. krediitkaardi piltide saatmise vaev jääb ära.

Eemal

 

#75 22-03-2008 22:54:19

busse
Kasutaja
Asukoht: Muraste
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 233
Veebileht

Re: ostmine netist?

ei saa mina aru...
kui netikulleris arvutan, siis ka 70-200mm L IS tuleb ca 19k kätte koju. mis hinnast see hinnavöit hakkab tekkima usa vs euroopast ostul?

eu km paneb ikka nii mönegi odavama toru ostu möttele kriipsu peale hmm

kas köik tellinud ametlikult kauba eestisse ja maksnud 18+6.7+tollivormistust või mõnd teist viisi ka kasutanud ja seega tekitanud hinnavahe ja sellega ka kauba tellimise mõtte või ei?

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB