Sa ei ole sisse loginud.

#1 30-05-2005 17:57:57

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Looduspilt.ee kokkutulek???

Et olen juba tükk aega mõelnud, et looduspilt.ee inimesed võiks kunagi kuskil kokku saada ning midagi vereta jahi laadset korraldada. Kuna nüüd siin hiljuti läks suureks andmiseks paari pildi juures ning Sven viitas, et teadmata inimesi isiklikult:

Sven.Z kirjutas:

Ei taha ma öelda mis stiilis kommenteerida, kuidas satiiritseda ega ka muud. Ma tahan lihtsalt teiste juttu mõista teatud taustsüsteemil. Ning neid inimesi isikiklikult tundmata ei jää selleks just palju muid võimalusi kui kõrvutada jutt nende galeriipiltidega. Inzz ja Mario ärge saage valesti aru, minu jutt polnud teie solvamiseks, pigem mõtteaine pakkumiseks.

siis otsustasin oma pikalt ajusoppides jõlkunud idee välja käia. Ehk siis planeerida mingi kuukene või nii ette ning korraldada kuskil selline korralik kokkutulemine kus saab siis näod nimed kokku viia ning vajadusel siis kui ikka veel midagi südamel kripeldab ka näost näkku ära rääkida smile

Ideevalangud oodatud smile


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#2 30-05-2005 18:03:40

Sven Z.
Tigekull
Asukoht: Kõrveküla
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 1273
Veebileht

Re: Looduspilt.ee kokkutulek???

Selle idee käis mulle hiljuti okaskera välja. Ütlen siis siin sama, mis tallegi, et võiks jah midagi sellist korraldada. Ise pakuskin ajaks suve lõpu. Augusti teise poole näiteks. Praegu lihtsalt pole mahti, suvi veel liiga noor ja paljud asjad tahavad pildistamist. Siis hakkb aga suvi mööda saama ning on just õige aeg vaadata lõkkeõhtul suve jooksul tehtud pildikesi.

Eemal

 

#3 30-05-2005 20:56:25

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Looduspilt.ee kokkutulek???

Augusti lõpu poole võib ju teha piltide ülevaatamise, vahepeal aga võiks teha siis mõningaid pildistamisi ka koos smile Siis on mida sügisel üle vaadata smile


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#4 30-05-2005 21:00:04

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: Looduspilt.ee kokkutulek???

Suve lõpp on ka magus aeg, siis teised pildid ja pildistamised. Ma küll ei näe, et üks õhtu võiks suve sisesed pildistamised segi lüüa, kui ainult mõistlik koht oleks olemas. Ega meil mingeid eeskavasid ja tantsutruppe sinna vaja ei ole. .

Eemal

 

#5 30-05-2005 21:18:11

okaskera
Kasutaja
Asukoht: Tartumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 203
Veebileht

Re: Looduspilt.ee kokkutulek???

mina tegin Svenile tegelikult ettepaneku orgunnida üks kokkutulek umbes nagu suvepäevade stiilis, sest looma- linnu pildistamisest ei tule niikuinii sellise suurema kambaga miskit välja, variandid oleks siis makro või loodusvaated. ise mõtlesin, et koos naiste-laste ja muudsorti peredega ja näiteks nädalavahetus. eeskava asemel võiks siis olla mingitsorti "tööpood" algajamatele, kui keegi nõus õpetlike asju näitama jne. kui kellelgi huvi on, võiks pilte näidata  vms. endal suvi kahjuks kolekiire tööaeg, kuigi ühtteist võiks uurida ja kokkuleppida jne. ajaliselt sobiks mulle mingi aeg juulis või siis tõesti augusti teine pool.

jan

Eemal

 

#6 31-05-2005 00:37:54

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Looduspilt.ee kokkutulek???

Et siis kui toimub kokkutulek, siis asjas osalenud kannavad ette näidendi pealkirjaga "andmine". Osades: seni tundmatu autor, toruonu, inzz, sven, ah, draa. Täpsem stseeni kirjeldus andmise foorumis. big_smile


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#7 31-05-2005 20:30:57

kaska
Kasutaja
Asukoht: Bern - Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 158

Re: Looduspilt.ee kokkutulek???

kokkutulek on hea mõte.

endale meeldis okaskera variant veidi rohkem.

Samuti on vabamat aega augusti teises pooles ehk või siis kohe peale jaanipäeva.

Eemal

 

#8 31-05-2005 22:04:26

kaska
Kasutaja
Asukoht: Bern - Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 158

Re: Looduspilt.ee kokkutulek???

ee tähendab sellest perevärgist vaatasin ma nagu mööda, selles osas nõustun jällegi vtl iga.

Aga silmas pidasin just seda, et tullakse kokku ja siis kas pildistatakse või mitte selgub juba kohapeal, et ei ole mingit kindlat käsupeale metsas põdrapulli tagaajamist:)

samas kui kellegil kogenenumal tuleb ( võiks ju tulla) isu ka oma tarkust veidi teistega jagada siis see oleks ju kohe eriti teretulnud... v mis?

Eemal

 

#9 03-06-2005 18:41:06

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Looduspilt.ee kokkutulek???

eee ... kellelgi mingit kohta on välja pakkuda üldse? Nt oma talumaal mingit kohta, mõnda muud avalikku, ent piisavalt vaiksest ja huvitavat kohta? Samas peaks olema siiski ööbimise võimalus telgis/autos, kui mõni mees üleliiga õllekest pruugib ntx big_smile Esimene üldine kokkusaamine võiks ju kesta kasvõi nt ühe pika päeva nt kella 10-22 'ni vms. Grillime, teeme pilti (makrot, maastikku vms), ajame plära, vaatame üksteise pilte jne ning kained kerivad minema ja need kes purjakil, jäävad mälumängu mängima smile Ajaga on loomulikult alati tuuga, aga aega tuleb lihtsalt võtta ja hiljem avastad, et tegelikult ei jäänudki midagi vajalikku tegemata.

TIP! Kui ma viimati Emumäe kandis Kalevipoja jälgedes käisin, siis suure tee pealt torni poole sõites oli seal minuarust mingi telkimisplats? Keegi teab sellest kandist ja platsi kasutamise võimalustest midagi täpsemalt? Tundus huvitav kant.

Eemal

 

#10 03-06-2005 19:01:10

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Looduspilt.ee kokkutulek???

Asukoht voiks olla selline, et kui sinna soita hommikul kella 9-10 paiku, et siis voiks isegi ringi kakerdavaid loomi naha ning lahkudes 21-22 paiku sama lugu. Siis seda huvitavam ju, et kes mida kohale soites pildistas/nagi ning kes mida parast lahkudes. Asukoha suhtes ideed oodatud.


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#11 03-06-2005 19:30:46

okaskera
Kasutaja
Asukoht: Tartumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 203
Veebileht

Re: Looduspilt.ee kokkutulek???

tegelikult on vist juba mitu aastat suvel mingi fotoüritus soomaa rp külastuskeskuses toimunud. seal saadaval telkimisplats, mõned matkarajad, kui mõni huviline kell 3 hommikul näiteks rappa tahab minna auravat laugast pildistama, külastuskeskuses sees on mingi saal. alampedjal jällegi on tegemisel või juba valmis mingi looduse õppemajake vms (palupõhjal). sven peaks saama uurida, kuidas seal korraldamisega on, kui sven ei viitsi, siis ma tunnen kah mõnda inimest, kellega sellest rääkida.
andke aga tulla oma pakkumistega.  tegelikult võiks äkki ühe teema veel tekitada, et kes (kui palju) tulijad ja millal parim aeg peaks olema, siis saaks juba tõsisemalt mõtlema ja asja ajama hakata. orgunnimisega mina nõus natuke aitama.

Viimati muutnud okaskera (03-06-2005 19:31:29)

Eemal

 

#12 03-06-2005 20:20:56

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Looduspilt.ee kokkutulek???

aga siis äkitse Sven uurid asja? või kui ei ole mahti, siis annad okaskerale märku ja ta uurib ise?

Eemal

 

#13 03-06-2005 20:29:33

Sven Z.
Tigekull
Asukoht: Kõrveküla
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 1273
Veebileht

Re: Looduspilt.ee kokkutulek???

Uuel nädalal võin uurida küll.

Eemal

 

#14 03-06-2005 23:47:24

poolveeline
Kasutaja
Asukoht: Põlvamaa Karilatsi
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 238

Re: Looduspilt.ee kokkutulek???

Mina lihtsa inimesena kujutan seda üritust nii ette, et päeval ametlik osa ja õhtul väike saun ja naps, saunalava ikka see kõige parem inimeste vennastumise koht.

Eemal

 

#15 03-06-2005 23:50:41

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Looduspilt.ee kokkutulek???

Sven, uuri kas seal saun ka on big_smile

Eemal

 

#16 04-06-2005 00:19:20

poolveeline
Kasutaja
Asukoht: Põlvamaa Karilatsi
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 238

Re: Looduspilt.ee kokkutulek???

Palupõhjas on suitsu saun, kuid see ei kuulu kaitsealale, selle kasutamine saab olla ainult kokkuleppel omanikuga, kuukene tagasi polnud looduskool veel seest valmis, võimalik, et nüüd on.
Eks Sven ise uuri kui vaja aitan.

Eemal

 

#17 04-06-2005 00:25:55

Sven Z.
Tigekull
Asukoht: Kõrveküla
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 1273
Veebileht

Re: Looduspilt.ee kokkutulek???

Jah, siis kui emajõel paaditasime, oli looduskoolveel jah päris kaugel valmimisest. eks me Remekiga uurime kuidas nüüd lood on. Nagu selle kandi inimesed ka smile

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB