Sa ei ole sisse loginud.

#26 17-06-2007 00:19:49

mari
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 206
Veebileht

Re: Looduspilt.ee on muutunud proffide mõttetuks leheks

mustikas kirjutas:

Mis draa eilsesse ülekeemisse puutub, siis läks ta katel ikka väga madalal temperatuuril keema. Polnd ju põhjust nagu ollagi.

Kust seda eilset ülekeemist näha ja lugeda saab? Nagu ei leia ...

Eemal

 

#27 17-06-2007 00:43:40

KarinR
Uus kasutaja
Asukoht: Harjumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 11

Re: Looduspilt.ee on muutunud proffide mõttetuks leheks

Ei leia jah... enam. See juhtus ühe draa pildi all, aga asi läks nii karmiks, et adminnifilter ei lasknud enam juttu läbi. smile

Eemal

 

#28 17-06-2007 15:09:22

Tonydata
Uus kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 5

Re: Looduspilt.ee on muutunud proffide mõttetuks leheks

Noh nagu näha on teema päris terav smile  nõustun siin mitmetega ,et ega tegelikult mõttetuid pilte pole mõtet ju üles panna, kuigi on siia ka suht kahtlaseid asju libisenud. Aga eesmärk pigem on see, et teadvustada Teile kõigile kui ebameeldiv on siiski paljusid komme lugeda - kriitika on alati teretulnud ja see on edasiviiv jõud kuid kahjuks on väga palju negatiivset mõttetut irinat.  Piltide juures leitakse hunnik vigu aga soovitusi kuidas paremini teha neid praktiliselt pole. Väga tüüpiline eestlalslik kadedus lööb välja "mina oskan aga teie olete lollid ja teile ma ei ütle kuidas paremini saab..."
Palju ei puudu ,et mõned kommentaarid sisaldaksid sõnu mida avalikult saaks ainult edastada "piip,piip".  Olge tolerantsemad aidake algajaid, õpetage mitte ärge irisege. Võibolla ma teen mõnda asja jälle teistest paremini aga ma ei ütle ,et teised on lollid selle pärast. Positiivsust smile  !!!!!

Eemal

 

#29 18-06-2007 12:07:08

kkristo
Kasutaja
Asukoht: Jüri
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 108
Veebileht

Re: Looduspilt.ee on muutunud proffide mõttetuks leheks

Pole küll lugenud ühe saidi  "keskmist elulugu" aga minu kogemus ongi nii, et esimene aasta käiekase ühes saidis contenti tegemas aktiivselt. Peale mida hakkab asi hääbumise märke näitama. Edasi suundutakse uutesse kohtadesse. Ja kui vanad ei taha lasta ja uued ei saa ... eks siis tuleb oodata kuniks vanasid ei ole ja uued aktivistid asjad üle võtavad. wink

Eemal

 

#30 19-06-2007 09:13:09

Juhan88
Kasutaja
Asukoht: Tallinn 56714409
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 174
Veebileht

Re: Looduspilt.ee on muutunud proffide mõttetuks leheks

Tonydata kirjutas:

Piltide juures leitakse hunnik vigu aga soovitusi kuidas paremini teha neid praktiliselt pole. Väga tüüpiline eestlalslik kadedus lööb välja "mina oskan aga teie olete lollid ja teile ma ei ütle kuidas paremini saab..."

Kui need vead esile tuuakse, siis iga mõtlev inimene suudab neid analüüsida ja saab ise aru, kuidas paremini saaks teha.


Fairytales of yesterday will grow but never die...

Eemal

 

#31 19-06-2007 12:16:56

Erik Mandre
Vana Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 738
Veebileht

Re: Looduspilt.ee on muutunud proffide mõttetuks leheks

Juhan88 kirjutas:

Tonydata kirjutas:

Piltide juures leitakse hunnik vigu aga soovitusi kuidas paremini teha neid praktiliselt pole. Väga tüüpiline eestlalslik kadedus lööb välja "mina oskan aga teie olete lollid ja teile ma ei ütle kuidas paremini saab..."

Kui need vead esile tuuakse, siis iga mõtlev inimene suudab neid analüüsida ja saab ise aru, kuidas paremini saaks teha.

Täpselt nii. Hullem on siis, kui kommitakse lihtsalt pinnapealselt ilma motiveerimata.

Eemal

 

#32 20-06-2007 00:48:00

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Looduspilt.ee on muutunud proffide mõttetuks leheks

Tea kas see teema või üldiselt, kuid mina vist polegi sellist kogust rahvast korraga looduspildis online näinud:

http://galerii.nicpb.ee/jura/online.png


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#33 20-06-2007 00:48:32

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Looduspilt.ee on muutunud proffide mõttetuks leheks

mnjah smile kõikvõimalikud smileyd jäid postitamata tongue


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#34 20-06-2007 01:21:39

Urmet Pilt
Kasutaja
Asukoht: Lähte
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 398
Veebileht

Re: Looduspilt.ee on muutunud proffide mõttetuks leheks

Huvilisi vast lihtsalt rohkem. Teemad muidugi ka huvitavad.
Mulle isiklikult tundub, et tööst ja loodusest vabal ajal ma elan siin smile


Vaata tänaseid pilte 12KUUD kodukal - http://12kuud.net

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB