Sa ei ole sisse loginud.

#26 12-08-2005 18:16:49

TartsAn
Uus kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 10

Re: idee jänkude ohjeldamiseks

Tehke ruumi, ma hüppaks ka paati smile

Eemal

 

#27 12-08-2005 18:47:07

Tungalpähkel
Kasutaja
Asukoht: Laulasmaa - Suure-Jaani
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 91
Veebileht

Re: idee jänkude ohjeldamiseks

Minu meelest NII hästi öeldud, et kordaks seda ühe korra veel:

JürgenÖövel kirjutas:

Ma küsin hoopis, kas on mõtet mõne üksiku inimese pärast kõikide teiste hindamisõigust kinni panna? Mida see annab?  Vanemad olijad teavad niigi kelle pandud hinded mingit väärtust omavad. Kas me mitte ei tähtsusta üle seda hinnet? Kas hinne 2 on halvem, kui halvustav kommentaar? Kas me võistleme edetabelikohtade pärast, või näitame-vaatame siin pilte?
Rohkem sallivust ja sõbralikkust!

Varsti läheb meil ilmselt laeva tarvis wink

Eemal

 

#28 12-08-2005 20:47:06

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: idee jänkude ohjeldamiseks

kepa, there is already an Estonian website that almost fits your description -- pilt.ee ;-P.

Regarding the competition I think at least in nature photography in Estonia, when looking at the results from last years competition, the  jury does exactly the opposite of what you suggest here -- they take into account the effort and how rare the situation/species.

Eemal

 

#29 13-08-2005 02:01:38

priidik
Uus kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 19

Re: idee jänkude ohjeldamiseks

Sõbrad, see jänkupoegade ohjamise paranoia on juba hüsteeriliseks muutumas, uusi ettepanekuid muudkui sajab. Huvitav, kui jänkupoegadel on "õhk lõplikult kinnikeeratud" kas siis laetakse torud uuesti ja tuld saavad vanasokud? Silmist kipub kaduma Looduspildi suunitlus - koondada nii algajaid, kui juba tuntud loodusfotograafe.

Rohkem tolerantsi!

Eemal

 

#30 16-08-2005 15:49:24

Sven Z.
Tigekull
Asukoht: Kõrveküla
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 1273
Veebileht

Re: idee jänkude ohjeldamiseks

Tere sõbrad!

Ma olen ka seda meelt, et pole mõtet mõne ullikese pärast tervet jänkuperet karistada. Jah, selliseid ärapööramise juhuseid tekib, pole miskit parata, see käib lehekülje arenguga kaasas. Tuleb need lihtsalt ära kannatada ja siis pärast bännida.

Eemal

 

#31 19-08-2005 02:57:05

mari
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 206
Veebileht

Re: idee jänkude ohjeldamiseks

Sven Z. kirjutas:


Ma olen ka seda meelt, et pole mõtet mõne ullikese pärast tervet jänkuperet karistada. Jah, selliseid ärapööramise juhuseid tekib, pole miskit parata

Täitsa nõus. Kusjuures need ärapööramise korrad, mis mulle meelde tulevad, olid täpselt vastupidised: mõni oli _kõik_ pildid järjest ette võtnud ja _kõigile_ viie pannud. IMHO teeb selline mõttetu viite ladumine saidile rohkem kahju kui üksikud ebaõiglased ühed-kahed. Sest 1 või 2 ebaõiglusest konkreetse pildi puhul on üldiselt pilti vaadates palju lihtsam aru saada kui viie ebaõiglusest (eriti autoril endal -  tegu ikkagi _oma_ pildiga, mida millegipärast teised pole vajalikul määral tunnustanud wink)

Samas hakkavad need "jänkuhinded" omandama tagantjärele teistsugust mõju kui neil on paneku momendil. Jänkupoeg omandab ju suht kähku uue ja kõrgema staatuse ning hinne, mis paneku momendil oli "jänkuhindena" kerge muigega võetav, ei ole seda aga enam hilisemale vaatajale (siis seisab jänkuhinde kõrval juba nt vanasokk). A seegi juba varemräägitud teema ...

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB