Sa ei ole sisse loginud.

#26 15-07-2009 20:21:38

OnuEnn
Alaline elanik
Asukoht: Hiiumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1132

Re: habemega teema-fotokoolitus.

"Eks selle kohta öeldakse, kes oskab see teeb, kes ei oska see õpetab, kes õpetada ka ei oska kritiseerib....smile"

kellele ja mille kohta see tarkusetera käis?




"Palju see summa siis tuleks? Mul ka järgmisest nädalast puhkus ees, lükkaks oma pakkumise baaskoolituse andmiseks ka ritta."

see polnud sul kõige õnnestunum nali.

Eemal

 

#27 15-07-2009 20:57:58

mairo22
Bännitud
Asukoht: Harju
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 82
Veebileht

Re: habemega teema-fotokoolitus.

Kui siin juba pakkumiseks läks siis kuulaks isegi mingi õhtu ühe kogenuma näpunäiteid.  Võtke seda kui rahulolu teise õpetamise eest, mitte kui rahateenimise võimalusena. Miks ma seda tasulisena või siis tavalise tasuga ei soovi võtta?

Esiteks, pigem investeerin raamatutesse kui jäävasse väärtusesse. Olen elus sadu tunde (töö- ja erialaseid) koolitusi läbi käinud ja kõigile teada tõde on, et 30% jutust jääb lõpuks meelde.
Teiseks, kui koolitus sisaldab ka kvaliteetset materjali ja ma tõesti tunnen peale koolituse lõppu, et olen saanud teadmisi, mida ma ka kasutada võiksin, on teine tera.

Kolmandaks, fotograafia on üks mu mitmest ja küllaltki kulukast hobist. Seega pean kuidagi kulud kontrolli all hoidma ja samal ajal ka võimaluse korral end täiendama.

Kes end puudutatuna tundis, et üks mees nüüd tasuta midagi soovib, siis palun seda ülalolevat juttu mitte tähele panna. Kui huvitatuid pole, ega ma kurda ka. Olen täpselt sama rahul omale aegajalt mõne asjaliku raamat soetades. Interaktiivselt suheldes on aga alati võimalus leida üks sama huvialaga hea tuttav.

Eemal

 

#28 15-07-2009 21:03:04

OnuEnn
Alaline elanik
Asukoht: Hiiumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1132

Re: habemega teema-fotokoolitus.

käi kohtades, kus liigub tegijaid. lihtne võimalus selleks on varsti efk-l http://efk.fak.ee/
võidad uusi sõpru ja omandad uusi teadmisi.

Eemal

 

#29 15-07-2009 21:51:12

siilur
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 224
Veebileht

Re: habemega teema-fotokoolitus.

OnuEnn kirjutas:

"Eks selle kohta öeldakse, kes oskab see teeb, kes ei oska see õpetab, kes õpetada ka ei oska kritiseerib....smile"

kellele ja mille kohta see tarkusetera käis?

Tuli selline vanasõna meelde teemat lugedes, ei olnud kellegi pihta suunatud, rohkem huumoriks.

Eemal

 

#30 15-07-2009 21:54:36

Tarvo Tiivits
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 192
Veebileht

Re: habemega teema-fotokoolitus.

siilur kirjutas:

OnuEnn kirjutas:

"Eks selle kohta öeldakse, kes oskab see teeb, kes ei oska see õpetab, kes õpetada ka ei oska kritiseerib....smile"

kellele ja mille kohta see tarkusetera käis?

Tuli selline vanasõna meelde teemat lugedes, ei olnud kellegi pihta suunatud, rohkem huumoriks.

Aga väikese liialdusega suht tõene vanasõna ja võib käia ükskõik mis ala kohta.

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB