Sa ei ole sisse loginud.

#1 31-01-2010 19:16:49

non-existent
Kasutaja
Asukoht: Võrumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 45
Veebileht

Küsitlus

Teen siis uurimustööd loodusfotograafia vallast ja oleks vaja TEIE abi. Oleks tore, kui saaksite siia samasse vastata alljärgnevatele küsimustele:
1. Kui vanalt alustasid looduse pildistamisega?
2. Kui palju kulutate nädalas aega oma hobile?(h umbes)
3. Fotovarustuse maksumus?(hind umbes ja ei taha teada, kes kellest varustuse poolest rikkam on ehk see pole küsimuse mõte)
4. Mida meeldib kõige enam pildistada?( makro, maastikud, linnud, loomad, muu loodus, taimed, inimene ja loodus, keskkond)
Äitäh!

Eemal

 

#2 31-01-2010 20:22:56

Raving Polarbear
Kasutaja
Asukoht: Kotku talu Järvamaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 50
Veebileht

Re: Küsitlus

http://www.eformular.com

See paneb rahvast ehk julgemalt osalema ka, sest näiteks puhtalt 3. küsimuse pärast jätan ma vastamata praegu.

Anonüümsus!

Eemal

 

#3 31-01-2010 21:41:12

non-existent
Kasutaja
Asukoht: Võrumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 45
Veebileht

Re: Küsitlus

jah, võib-olla tõesti paljudele vastukarva see, aga ma ei tea... mina küll ei häbene kui palju mul varustus maksab vms. Aga iga inimese oma asi. Vaatan, ehk annab see küsitlus eformulari ülesse panna.

Eemal

 

#4 31-01-2010 23:15:37

Jyrka
Foorumi Guru
Asukoht: München
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 956

Re: Küsitlus

Alustaks ehk sellestki, mis su nimi on, kelle või mille jaoks seda tööd tehakse, mis on selle eesmärk ja kus kasutatakse või avaldatakse.

Eemal

 

#5 31-01-2010 23:58:00

non-existent
Kasutaja
Asukoht: Võrumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 45
Veebileht

Re: Küsitlus

Tööd teen selleks, mis ikka uurimustöö eesmärk: ise midagi enamat teada saada ja ka võib-olla teistele töö läbi selgitada. Uurimustöö avaldatakse arvatavasti uurimustööde konverentsil ning edasine sõltub töö kvaliteedist. Parimad saavad vabariiki edasi.

Eemal

 

#6 01-02-2010 01:05:07

mustikas
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 138

Re: Küsitlus

Seda vastust ma küll ammendavaks ei peaks. Õieti polegi siin vastust.
Kui tahetakse saada konkreetseid vastuseid üpris konkreetsetele küsimustele, siis peaks uurimuse enese kohta ikka selgus majas olema. Küsijal olnuks soliidne sellest alustada.

Eemal

 

#7 01-02-2010 09:30:13

non-existent
Kasutaja
Asukoht: Võrumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 45
Veebileht

Re: Küsitlus

Kas pole sellepärast vastust, et ma ei öelnud oma nime või mis? Üleüldse selline irisemine ja vingumine teiste kallal on siin foorumis üsna tavapärane. Saan aru tõesti, et oleksin võinud kohe algul siia nii kirjutada, et mida uurin jne. Aga kirjutasin selliselt, et kui mina oleksin sellist küsitlust näinud, siis oleksin vastanud.

Eemal

 

#8 01-02-2010 09:41:51

Karl Adami
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 328
Veebileht

Re: Küsitlus

Siin foorumis säärast irisemist ja vingumist ei ole nii palju kui mujal. Ikka püütakse parandada ja täpsustada, kuid see tuleks lihtsalt välja kannatada ja tegelikult on see ka hea. Sa oleksid võinud tõepoolest alguses üleüldse tutvustada ennast ning seda uurimustööd täpsemalt. Ma oleks nõus isegi aitama, kui sa selgitaks mida sa selle uurimustööga tahaksid tõestada?

Eemal

 

#9 01-02-2010 10:24:50

Priit Pallum
Kasutaja
Asukoht: Harjumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 161

Re: Küsitlus

non-existent kirjutas:

Kas pole sellepärast vastust, et ma ei öelnud oma nime või mis? Üleüldse selline irisemine ja vingumine teiste kallal on siin foorumis üsna tavapärane. Saan aru tõesti, et oleksin võinud kohe algul siia nii kirjutada, et mida uurin jne. Aga kirjutasin selliselt, et kui mina oleksin sellist küsitlust näinud, siis oleksin vastanud.

Ära hakka seda foorumit ja siin mõtteid avaldavaid inimesi süüdistama vingumises ja irisemises. Kõigepealt vaata peeglisse, et mis sellise vastukaja tekitas. Miks sa arvad, et kogu selle foorumi rahvas peab "tormi jooksma" selleks, et saaks sinu küsimustele vastata? Ja kui ei vastata ning uuritakse küsija tausta ja küsitluse mõtet, oled sa kõigi peale veel solvunud...

Eemal

 

#10 01-02-2010 11:06:42

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: Küsitlus

See teema on lukus, kuna 3. küsimus ei ole adekvaatne avalikus foorumis küsimiseks. Samuti ei ole adekvaatne, et küsitakse abi ja siis, kui keegi huvi tunneb, et kes oled ja miks seda vaja on, siis käib jutt inisemisest ja vingumisest.

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB