Sa ei ole sisse loginud.

#1 12-11-2005 00:14:10

Alari Kivisaar
Foorumi Guru
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 777
Veebileht

Netipoed

Võib-olla on see teema siin foorumis kuskil juba läbi käinud aga ei leidnud. Ehk siis kas keegi viitsib visata mõnede ``ägetate`` netipoodide aadressid siia. Euroopa omi ma mõtlen. Ja fotopoode ma mõtlen:)

Eemal

 

#2 18-11-2005 20:35:40

Metsavend
Kasutaja
Asukoht: Harjumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 115

Re: Netipoed

Nuh, keegi ei taha vastata? smile

Ehk ons asi selles, et suurt hinnavahet meil teiste Euroopa poodidega ei ole. Kui sa just ise kohapeal ei käi ja siis miskile soodsale kohale ei satu, siis tänu transale saad sealt "ägedast" poest tellides meie poodidele sarnase hinnaga. Küsid hoopis meilt alet ka ja ...

Võrrelda võid näitex mõni aeg tagasi kära tekitanud www.nomatica.com 'iga Arvati, et tuleb hea ja soodne ostukoht meilegi, kuid eks vaata ja võrdle ise.

Seda nodi, mis minul vaja on läinud, ma sealt oluliselt odavamalt pole leidnud igatahes.

Eemal

 

#3 01-12-2005 01:03:20

nhelko
Kasutaja
Asukoht: Tartu-Pärnu-Otepää
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 33

Re: Netipoed

Natuke teistlaadi küsimus mul - plaan tellida amazon.com-st sigma objektiiv (sõber toob usa-st ise ära), seal selline huvitav lühend kasutusel. Et antud obje sobib Canon SLR kaameratele - saan aru lühendist, et on mõeldud ühe läätsega kaameraid, kuid küsiks kinnitust ikkagi ka siinse rahva käest. Endal EOS300 ja plaan sinna pikemat toru soetada.


Carpe diem

Eemal

 

#4 01-12-2005 02:21:05

aavo13
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 303
Veebileht

Re: Netipoed

Pool siinset rahvast võivad öelda, et toogu sõber toru ära. Teine pool aga võib öelda,et ärgu toogu, sest su kirjast ei selgu ju, mis toru on. Sigmal ju palju torusi Canonile. Ja mis see ühe läätsega kaamera peaks olema?

Eemal

 

#5 01-12-2005 02:47:22

nhelko
Kasutaja
Asukoht: Tartu-Pärnu-Otepää
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 33

Re: Netipoed

Pole veel välja valinud milline toru tuleb - küsimus selles, et kui toru juurde on kirjutatud et sobib SLR Canonile - siis siis kas ta minu Canon EOS 300le sobib?

Ehk siis see lühend SLR (mis lahti kirjutatauna peaks tähendama, et ühe läätsega kaamera) ajab segadusse.


Carpe diem

Eemal

 

#6 01-12-2005 02:50:33

mercar
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 244

Re: Netipoed

The 35mm single lens reflex (SLR) is most folks' idea of a serious camera. SLR means that the same lens is used for viewing and taking pictures. A mirror in the body directs the light from the lens up into a prism for viewing, then flips up out of the way just before an exposure is made. These are extremely versatile instruments in the right hands and can take beautiful pictures if used with care.
Ehk siis peegelkaamera...

Eemal

 

#7 01-12-2005 03:01:37

nhelko
Kasutaja
Asukoht: Tartu-Pärnu-Otepää
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 33

Re: Netipoed

Olgu, aitäh... seal osadele kaameratele kirjutatud et sobib Canon EOS-le ja osadele oli kirjutatud, et sobib Canon SLR-le - see ajaski segadusse. Paistab, et vahelduse mõttes oli siis kirjapilt lihtsalt varieeruv.


Carpe diem

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB