Sa ei ole sisse loginud.

#1 16-06-2005 18:23:29

Demostenes
Uus kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 3

Millist Kaamerat osta?

kuna olen selline kyllaltki algaja tegelane sellel alal siis äkki oskab keegi soovitada midagi??  sest seebikas on ennast minujaoks ammendanud, tahax midagi nätskemat, kuid ei tea mida ellistada mida mitte...  igasugune abi teretulnud


Klõps ja valmis???Ongi nii lihtne või???

Eemal

 

#2 16-06-2005 19:08:50

remo
Kasutaja
Asukoht: Lõuna-Eesti
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 152
Veebileht

Re: Millist Kaamerat osta?

no kui palju oled mõelnud selle jaoks välja käia?
ja mis pildihuvid on? linnud/loomad ja maastik?
ning mis praeguseks kaameraks on?

alles siis oskab keegi midagi soovitada.

Eemal

 

#3 16-06-2005 19:22:03

Demostenes
Uus kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 3

Re: Millist Kaamerat osta?

kui palju välja käia..nuh kui saax veidigi odavamalt siis norm..ellistan pildistada loodust ja loomi...linde mitte nii väga   hetkel on yavaline seebikas Canon PowerShot a70  sellele on  lisatud mõned filtrid aga kahjux sellega siiski head piltti ei tee .. ..peaksid siin ka varsti yleval olema saad ise sotti siis


Klõps ja valmis???Ongi nii lihtne või???

Eemal

 

#4 16-06-2005 19:49:57

remo
Kasutaja
Asukoht: Lõuna-Eesti
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 152
Veebileht

Re: Millist Kaamerat osta?

well, ka selle canoniga saab h2id pilte teha. asi on vaid n'ägemise ning talletamise oskuses.
linnu ja looma fototega l2heb kyll raskeks ... aga millest sa praeguse
kaamera juures puudust tunned? mis kandi pealt praegune fotokas end ammendanud on? mis lisav6imalus sa soovid? seleta need ära, siis oskab ka kaamerat soovitada ning fotoka ülempiir lisa kindlasti kah. ntx kui tunned, et ots v6iks pikem olla, siis Canoni pillidest on kiidetud Canon PowerShot S1 IS, 10x zoom. nyyd vist ka S2 olemas, millel pikem toru ja rohkem megapikseleid. Või mõni Olympus UZ 700+ seeria?

Eemal

 

#5 17-06-2005 01:05:13

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: Millist Kaamerat osta?

Ära, kui Sul vähegi huvi on, enam kompaktkaamerat osta. Peegli soovitan valida vastavalt oma rahakotille ja teadmistele, Canon või Eesti oludes veidi vähem ka Nikon ses vallas ilmselt lihtsaim, kui järelturgu vaadata (st võid mone obje ostuga puusse panna ja ei kaota palju).

Viimati muutnud draa (17-06-2005 11:48:05)

Eemal

 

#6 17-06-2005 03:06:25

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Millist Kaamerat osta?

Ja enda kogemusest ütlen, et ei tasu kindlasti minna seda teed, et kallis kere ja odav toru, pigem vastupidi.


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#7 01-07-2010 00:51:22

Aleksandr Polenok
Kasutaja
Asukoht: Järvamaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 42
Veebileht

Re: Millist Kaamerat osta?

Ei hakkanud uut teemat tegema, loodan, et siia teemasse see sobib. Kuna olen nüüd palju harjutanud oma Olympuse peegelkaameraga ja edasi jõudnud ka, mõtlesin välja vahetada see. Et äkki oskaks keegi soovitada mingisugust peegel kaamerat hinna klassis kuni 10000.- Nikon'i mõni mudel või Canon'i. Objektiiv ei oma hetkel erilist tähtsust, üldiselt võib olla reisi jaoks vms., või siis maastiku jaoks või siis macro obje kui sellises hinnaklassis midagi sellist saab. smile



Ette tänades! smile

Eemal

 

#8 01-07-2010 01:20:40

Sixty
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 247
Veebileht

Re: Millist Kaamerat osta?

10000.- saaks Canon 450D. Endal olemas ja täitsa rahul. Olemas kitikas(vahetan välja üsna pea) ja Canon 100mm macro(teine 10000.-) Valikuvõimalusi on erinevad ja võib ka vanasid teemasid sirvida.

Eemal

 

#9 01-07-2010 15:56:01

Karla
Kasutaja
Asukoht: Tallinn; kalamaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 366

Re: Millist Kaamerat osta?

Miks sa üldse Olympuse pealt ära tahad minna?
Mõnes mõttes oleks ju mõistlik siis osta uuem Olympus. Saad muud sudru-mudru edasi kasutada ( kui sul on).....pean silmas ehk mõnda objet, välku vms.

Eemal

 

#10 01-07-2010 18:51:36

Aleksandr Polenok
Kasutaja
Asukoht: Järvamaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 42
Veebileht

Re: Millist Kaamerat osta?

No selles suhtes, et mul polnud juurde objesi ostetud, tegin ühega ja ei tahtnud olympuse peale raha raisata. Nüüd aga tahan lihtsalt mõnda Nikonit või Canonit, aga ei oska valida D3000 on hetkel suht odav kuidi D5000 on natuke kallim ja vist natuke võimsam? D90'st ma ei räägi hetkel see ei sobi mulle raha tasku järgi. smile Aga Canon'ist ma ei tea midagi eriti. smile  Et, äkki keegi oskakski siin soovitada, ehk on veel paremat võimalust näiteks kui D5000, Canoni ja Nikoni seast. smile Kindlasti on siin rohkem kogenenumaid inimesi kui mina kes ehk oskaks soovitada. Ma ei tea, Canon Eos 450D ja Nikon D5000 mis neil vahet on, kui ma näiteks nende vahel valiks?

Eemal

 

#11 01-07-2010 19:39:47

Karla
Kasutaja
Asukoht: Tallinn; kalamaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 366

Re: Millist Kaamerat osta?

Nu vaata,,,,igaüks hakkab selle sinu jutu peale kiitma enda oma. Reeglina pildistab igaüks ikka ühe brändi kaameraga. Seega, see kes kiidab Canonit, sellel pole suurt aimu Nikonist ja vastupidi.
Selles osas ära looda, et saad siit foorumist mingit head nõu. Ausalt. Igaüks kiidab enda ja tymitab teist.
Nende kaamerate tehnilisi kirjeldusi on terve net täis. Uuri sealt,,,tee endale selgeks. Seejärel mine photopointi ja lase endale näidata neid mis lõpuks ise välja valisid. Proovi kuidas käes tundub, kas nupud on sinu käe jaoks õigete kohtade peal...jms. Tehniliselt võrdsete kaamerate korral tasub uskuda nimelt seda käetunnet.

Eemal

 

#12 01-07-2010 20:05:53

Watchtower
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 99

Re: Millist Kaamerat osta?

Milleks üldse kaamerat vahetada?
Kui sa ei too välja mõjuvaid põhjuseid kaamera/kere vahetamiseks siis on ilmne, et kiirustad selle otsusega.
Ühte võib aga kindlasti väita, et mis tahes kaamera sa ka ei ostaks, pildid tulevad sul välja täpselt samasugused, kui olympusega praegu teed! Sest pilti teed ju ikka sina ise mitte uus kaamera, sinu pilte vaadates on näha, et puudu pole sul mitte uuest kerest vaid koolitusest. Ja seda ma sulle soovitangi teha ja jääb enamus raha alles ning juba peale esimest põnevat koolitust imestad isegi oma uute piltide üle. Selle 10 tonni eest saad ainult samaväärse kaamera ilma objektiivita aga mitte mõlemat isegi keskmist asja. Ka oma arvuti monitor vajaks üle vaatamist, ehk isegi säästetud raha paigutad uude ja paremasse monitori, sest võib olla vale WB ja paljud alasärid on just tingitud väsinud monitorist. (kuigi alguse saavad need vead juba enne päästikule vajutamist) ehk siis veelkord - kogu julgust ja mine koolitusele ja näe-näe!, nagu tellitud: http://looduspilt.ee/foorum/viewtopic.p … 0962#50962 usun et tuleb kasuks, ja saad paljudele siin veel esitamata küsimustele vastused. Sinu viimase küsimusele saab ainult vastata nii, et neil kaameratel polegi vahet kuna nad teevad mõlemad pilti täpselt nii nagu sa ise oskad.
Igal juhul ära kiirusta!

Eemal

 

#13 01-07-2010 23:55:43

Sixty
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 247
Veebileht

Re: Millist Kaamerat osta?

Põhiline on see, et investeeri rohkem objesse kui keresse.

Eemal

 

#14 02-07-2010 14:15:43

monty11
Kasutaja
Asukoht: Nõmme
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 40

Re: Millist Kaamerat osta?

Photophocus.com-is oli äsja üks jutuke selle kohta: http://photofocus.com/2010/06/19/what-c … d-version/


Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Eemal

 

#15 23-07-2010 01:35:20

Aleksandr Polenok
Kasutaja
Asukoht: Järvamaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 42
Veebileht

Re: Millist Kaamerat osta?

Tänan kõiki, kes raatsisid vastata olite abiks ka, ostsin kaamera ära. Jäin siis Canoni peale. Natuke harjumatu käes veel aga sellega harjub ära ja olen täitsa rahul kaameraga. smile

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB