Sa ei ole sisse loginud.

#1 24-08-2010 15:47:23

terepeeter
Uus kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 14
Veebileht

fotoajakiri POSITIIV

Võib-olla mõni ei tea, et ajakirjas positiiv teises numbris on loodusfotograafia huvilisele põnevat lugemist. Mõtlesin, et annan teada.
http://www.positiiv.ee/index.php?page=2&

Eemal

 

#2 24-08-2010 16:17:23

non-existent
Kasutaja
Asukoht: Võrumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 45
Veebileht

Re: fotoajakiri POSITIIV

Sai ka eile see endale soetatud. Meeletuid emotsioone ei tekitanud. Remo metsise jutu vahele tulid kaku ja saarma pildid, et kadus järg ära ühesõnaga. Seda sama juttu olin varem ka kuskilt lugenud- metsiste pildistamisest. Paber, millile pildid trükitud olid, oli veidi liiga läikiv, pidi kuidagi nurga alt vaatama (võimalik, et mingi imelik valgus mul ka smile)
Aga edu ja jaksu kindlasti edasisel tööl. Polegi nagu midagi muud kodumaist lugeda ju.

Eemal

 

#3 24-08-2010 19:26:48

Seiraja
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 295

Re: fotoajakiri POSITIIV

Üldiselt taolisi fotoajakirju ei osta, kuna seal edastatakse minu praeguse arusaamise võimest väljuvat (kõrg)kunsti ning vist ei ole vastuvõtmiseks veel valmis. Antud Positiivi number oli aga mõistetav ja looduspiltide osas ka minutaolisele algajale-harrastajale visuaalselt põnev. Eks tekstid kipuvad korduma, kuna iseenesest ei ole looduspildi saavutamise meetodid liiga varieeruvad. Küll aga on iga saamise lugu unikaalne.

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB