Sa ei ole sisse loginud.

#151 25-05-2010 11:59:05

Toomas Ili
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1175
Veebileht

Re: Uutele kasutajatele teadmiseks

Jah, neil kümnel vanemal ja kogenenumal sellil ei ole tõesti muud midagi teha, kui päevas kümneid pilte läbi vaadata ja nende kohta veel midagi asjalikku ka kirja panna..

sven k - näita alustuseks seda tagasilükatud pilti ka.

Eemal

 

#152 25-05-2010 12:49:58

Marko Kivimäe
Vana Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 523
Veebileht

Re: Uutele kasutajatele teadmiseks

Toomas Ili kirjutas:

Jah, neil kümnel vanemal ja kogenenumal sellil ei ole tõesti muud midagi teha, kui päevas kümneid pilte läbi vaadata ja nende kohta veel midagi asjalikku ka kirja panna..

Kui eelnevalt häälestada sellele, et "niikuinii ei lähe läbi", "kust me küll need inimesed leiame" ja "kes see ikka viitsib algajate pilte vaadata" siis on kindel, et idee on määratud läbikukkumisele. Mõistlikum oleks häälestada end tulemusele ning leida võimalusi, KUIDAS selleni jõuda, mitte otsida vabandusi, miks mingit asja teha ei saa. Sest alati on maa külmanud, kärss kärnas, jänkupojad lollid ja kogenud kasutajad hõivatud.

Eemal

 

#153 25-05-2010 15:56:59

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: Uutele kasutajatele teadmiseks

Jaak Põder kirjutas:

Juba eelmine kord mairo22 saaga ajal oli meil adminnidega jutuks, et foorumis Looduspildi kõige karmimat kriitikat ja kõige radikaalsemaid muudatusettepanekuid teevad vennad, kes Looduspilti oma esimese/teise pildi laadisid ja see/need tagasi lükati. Neil pole aimugi ei Looduspildi reeglitest ega siinsetest vaikimisi kokkulepetest, sest nad ei ole viitsinud/jõudnud/tahtnud nendega tutvuda.

Kuna tundub, et selline kritiseerimine on jätkuv trend, siis alates tänasest hakkab kehtima foorumis selline adminnide poolt heakskiidu saanud reegel: foorumis tehtav Looduspildi kui saidi kriitika ja muudatusettepanekud on aktsepteeritavad alates auastmest 'vanasokk'. Erandina loetakse 'vanasokuks' ka foorumis tihti nähtavaid inimesi, kel Looduspildis pilte ei ole. 'Jänkupoeg'-adel saidi kriitika  ja muudatusettepanekute õigust foorumis ei ole, kui on midagi öelda, saab seda teha meeskond ät looduspilt punkt ee. Selle reegli vastu eksinud saavad ette hoiatamata bänni, sest nagu aeg on näidanud, ei vii selliste teemade avalikud arutelud mitte kusagile.

Sven k, selline postitus oli ca 10-15 postitust sinu esimesest postitusest eespool. Võta seda hoiatusena.

Eemal

 

#154 25-05-2010 19:23:25

sven k
Uus kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 8

Re: Uutele kasutajatele teadmiseks

Lp Härra Jaak Põder. Reeglite tundmises, mis on siin kõigile esitletud( http://www.looduspilt.ee/?page=reeglid ), võin ma tänase seisuga sinuga võistelda, kui sa seda soovid.

Sinu kirjeldatud vaikimisi kokkulepetest ei ole mul, ega tõenäolielt ka teistel uutel kasutajatel mingit aimu. Mis on need vaikimisi kokkulepped? ja kus saab nendega tutvuda?

Palun võta seda postitust isiklikult(st suunatud kui otsustajale), ja võta seda ku infopäringut vaikimisi kokkulepete kohta millega mul ei ole õnnestunud end kurssi viia siin avalikustatud info põhjal.

Ootan asjalikku ja informatiivset vastust.

Ja et oleks siililegi selge, olen teatavaks võtnud Hr Põdra poolt eelmises postituses kehtestatud reeglid ning minu postitus ei sisalda kriitikat saidi kohta ega muudatusettepanekuid.

Eemal

 

#155 25-05-2010 19:49:12

lepamaja
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 47
Veebileht

Re: Uutele kasutajatele teadmiseks

Kui ootad asjalikku ja informatiivset vastust, siis on korduvalt eelpool soovitatud tagasilükatud pilt siia postitada. Niimoodi huupi pakkudes oodatud infot ei tulegi.


Jan wink
Pildigalerii: https://lepakapildid.ee

Eemal

 

#156 25-05-2010 20:24:41

Arno Peksar
Kasutaja
Asukoht: Läänemaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 204

Re: Uutele kasutajatele teadmiseks

Huvitav Sven, kas Su eesmärgiks on jagelda või hoopis pildistamisega tegelda?
Teiseks tahaks teada, kas tagasilükatud pildi pealkirjaga "Varajane hommikutund" võtad omaks? Su kaudsed toodangu iseloomustused (pask; suure formaadiga jäi väga mõnus "maaila ääre peal fiiling" vm) viitavad mingil määral maastikuvaatele.

Eemal

 

#157 25-05-2010 21:40:10

siilur
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 224
Veebileht

Re: Uutele kasutajatele teadmiseks

sven k kirjutas:

......Sinu kirjeldatud vaikimisi kokkulepetest ei ole mul, ega tõenäolielt ka teistel uutel kasutajatel mingit aimu. Mis on need vaikimisi kokkulepped? ja kus saab nendega tutvuda?
......

Vaikimisi kokkulepetega saab tuttvuda, kui viibida piisavalt kaua siin saidil. Piisavalt on suhteline aeg ja sõltub isikust.

Eemal

 

#158 25-05-2010 21:40:37

sven k
Uus kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 8

Re: Uutele kasutajatele teadmiseks

Jan, Arno ja Teised, asi ei ole üheski konkreetses lubatud või keelatud pildis, vaid süsteemis. Tahaks selgust saada.

Arno, kuigi eneseväljendus sõna pask läbi võib mõne jaoks liialt robuste tunduda, siis sellegipoolest iseloomustab see hästi Sven Z suhtumist kontekstis, mida ma väga täpselt kirjeldasin. Või oskab keegi seletada, miks tembeldab Sven Z tagasilükatud pildi autorid loodusfotost mitte-huvituvateks inimesteks.


Muidugi ei ole mu eesmärgiks jageleda, aga kuna mul tekkis ridamisi küsimusi siis üritasin siit vastuse saada, kahjuks on see tekitanud rohkem ebakõlasid ja korratust kui kasu. Ainuke tulemus, et sõnavabadus keelati ära ja võim on veel rohkem tsentraliseeritud:D

Kui see kellegile südamerahu pakub, siis "Varajane hommikutund" ei ole minu oma.

Ja et oleks siililegi selge, olen teatavaks võtnud Hr Põdra poolt värskelt kehtestatud reeglid ning minu postitus ei sisalda kriitikat saidi kohta ega muudatusettepanekuid.

Eemal

 

#159 25-05-2010 22:04:11

Arno Peksar
Kasutaja
Asukoht: Läänemaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 204

Re: Uutele kasutajatele teadmiseks

Njah ikka revolutsioonilises meeleolus.
Kuna millegipärast eeldan, et tagasilükatud pilt on maastikukategoorias, siis pakkusin ühe neist välja. Südamerahu see mul ei võta ega anna, kui väljapakutu on kellegi teise oma. Kui pole riiklik saladus, siis võiksid pealkirja mainida. Linki pildile ei kiirusta ju pakkuma.
Muideks mõne jaoks olla siia pildi üles saamine prestii˛i küsimus. Tee nüüd iga uue saidiliikme eesmärk kohvipaksu pealt selgeks. Eriti kui see esimese pildi tagasilükkamise järel pikalt sõna võtma hakkab.

Eemal

 

#160 25-05-2010 22:37:13

lepamaja
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 47
Veebileht

Re: Uutele kasutajatele teadmiseks

Kloun on surnud! Elagu kloun! Järgmise korrani wink


Jan wink
Pildigalerii: https://lepakapildid.ee

Eemal

 

#161 26-05-2010 10:11:54

Martin Mägi
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 262
Veebileht

Re: Uutele kasutajatele teadmiseks

Alguses tundus, et ma kohe PEAN siia pildi üles saama. Eriti just selle pärast, et Remo rebastele ja Sveni sigadele viis panna :D

Nüüd tundub, et looduspilt on teisejärguline, oluline on värske õhk, linnulaul, elamus jms.

Küll need prioriteedid paika lähevad.

Eemal

 

#162 26-05-2010 11:59:02

Andres Tamm
Kasutaja
Asukoht: Valga
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 371
Veebileht

Re: Uutele kasutajatele teadmiseks

"Pean pildi Looduspilt.ee-sse üles saama muidu suren " big_smile

Eemal

 

#163 13-07-2010 15:40:56

SulevS
Uus kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1

Re: Uutele kasutajatele teadmiseks

Tere

mu 2 esimest pilti saadeti samuti tagasi, ausalt öeldes olen selle otsusega  rahul. Ega pildid ei olnudki tagantjärel mõeldes sellised  mida teistele  näidata oleks olnud suur soov. Erilist sisu ega tegu-nägu  ei olnud neis. Kaamera saadud ca 2 nädalat tagasi ja objektiiv samal päeval millal need  pildid klõpsisin.

Vastuse kribasin aga selle pärast, et otsides foorumist põhjusi ( e.maili ei taibanud vaadata esmalt) miks mu pilte ei avalikustata ning sattusin selle teema peale... 7 lehekülge  pikka ja lohisevat juttu. Miks ei saada aru, et kui pilt on tagasi lükatud siis ei ole ta nii hea nagu võiks olla. Ma saan sellest väga hästi aru ja ei nurise:) Eks järgmised pildid teen paremad ja juba "mõttega".

Eemal

 

#164 04-10-2010 03:11:29

Aix
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 36

Re: Uutele kasutajatele teadmiseks

olen üritanud mõned korrad mõne pildi panna. asi selles, et ei ole üles läinud. Ei ole  galeriis, ei ole uutes piltides, ei ole  ka autentimise ootel piltides, samuti ei ole ka teadet, et tagasi lükatud mingil põhjusel. Ei saa nagu  hästi aru milles viga. ega nad nii kehvad ka ei ole, et isegi teadet ei ole mõtet saata, justnagu tühja kohta lähels, või ei läheks kuhugi

Eemal

 

#165 04-10-2010 18:02:10

r3nx
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 72
Veebileht

Re: Uutele kasutajatele teadmiseks

E-maili aadress on ikka õige? Või pildi suurus (<600pix pikem külg & <150kB maht)

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB