Sa ei ole sisse loginud.

#1 03-05-2011 15:44:33

Eggy
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 47
Veebileht

Foto õlakott

Tere,

Nimelt tekkis soov uue fotokoti järele. Hetkel on Kata seeriast üks pisike, mille all foto osa ja üleval niisama pudinate tasku. See on aga osutunud suhteliselt ebapraktiliseks just fototehnika kandmisel. Lisaks on natuke jama sealt kraami välja võtta. Seljakoti eeliseks oli mul just see, et palju saab rattaga ringi liigutud + läpaka tasku olemasolu (iseasi palju ma seda kasutanud olen).

Uueks suunaks plaanin valida just ürituste külastamisel õlakoti. Kraami peaks sisse mahtuma umbes nii:
5D
Canon 70-200L F4 (ei ole alati kaamera ees, seega peaks niisama ka kuhugi ilusti mahtuma)
Tamron 28-75 F2.8

Ja siis olenevalt oludest võiks veel 1-2välku (430ex), akulaadijad nii kaamerale kui välgule, mõni lisaobje näiteks pisike canoni fix 50 F1.8.

Üks moodus, mida peab kindlasti tegema, on külastama poodi ja uurima mis seal pakutakse, aga ehk keegi oskab juba midagi soovitada. Päris pisikest ei taha, st arenguruumi võiks ikka jääda.

-Egert

Eemal

 

#2 28-05-2011 14:01:43

canon55
Uus kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 5

Re: Foto õlakott

KATA Navigator:
http://www.kata-bags.com/kata.asp?Version=Photo
Märkida seal valik "DSLR Content " ja näed, milline kraam millise koti sisse mahub.

Eemal

 

#3 28-05-2011 17:38:59

Casualty
Kasutaja
Asukoht: Ida-Virumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 65

Re: Foto õlakott

Õlakott on vast sobilik vaid siis kui on vähe varustust, a la kere ja 1-2 objektiivi. Rohkema kraami kandmiseks läheb õlakott minu maitse jaoks igatahes natuke ebamugavaks. Sama kiiresti kui õlakotist saab asjad kätte ka sling tüüpi kottidest või ka sellistest seljakottidest kus ava ka küljepeal nagu lowepro fastback seeria või tamraci paar kotti. Kuid kui on kindel soob õlakott muretseda siis ega neil olulist midagi vahet ei tohiks olla. Mida laiem ja pehmem õlarihm seda mugavam, vihmakate võiks ka olla ja muidugi peaks kott kvaliteetne olema. Lowepro, Tamrac, Kata ja näiteks NG peaks olema suht kindel valik. Kui soovi võin oma lowepro Nova 5 maha müüa, kvaliteetne suur kott mis peaks mahutama kõik su kraami üpris mugavalt ja ruumi jääb ülegi.

Eemal

 

#4 30-05-2011 14:33:33

Tiit.
Uus kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 5
Veebileht

Re: Foto õlakott

Ma ei tea kui nõudlik sa oled, aga mina ostsin paar aastat tagasi     http://images.priceme.co.nz/Images/Reta … 9876_m.jpg sellise nikoni koti 30dollari eest. 70-200 2,8 kaamera koos 10-22 ja paar välku mahuvad ilusti sisse ära.Olen rohkemgi asju korraga sisse toppinud, isegi väike läpakas mahtus ära. Kiire ja mugav kasutada ja vihma kannatab ka päris hästi.

Viimati muutnud Tiit. (30-05-2011 14:41:49)

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB