Sa ei ole sisse loginud.

#76 22-06-2006 00:33:12

Margus Kriisa
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 166
Veebileht

Re: Kui lähedale oled loomale saanud?

Tuleb teha reegel, et lähemalt kui 10 meetrit ühtegi looma ja linnu pilti teha ei tohi !!!

Eemal

 

#77 22-06-2006 14:45:04

Margus Kriisa
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 166
Veebileht

Re: Kui lähedale oled loomale saanud?

Siis lähemalt kui 5 meetrit big_smile

Eemal

 

#78 22-06-2006 22:20:38

janograf
Kasutaja
Asukoht: Uderna-Tartu-Põlva-metsas
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 367
Veebileht

Re: Kui lähedale oled loomale saanud?

Huvitav, mis siis makromehed peavad tegema?

Eemal

 

#79 22-06-2006 23:10:03

mari
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 206
Veebileht

Re: Kui lähedale oled loomale saanud?

janograf kirjutas:

Huvitav, mis siis makromehed peavad tegema?

Kaugus loomast antakse ette protsendina looma suurusest tongue

Eemal

 

#80 18-08-2006 16:46:45

habibi
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 76

Re: Kui lähedale oled loomale saanud?

Minu elukaaslasest jahimees või vastupidi... kutsub mind tihti kaasa. Kaks aastat tagasi käisime hirvepulle tsekkamas. Peale pikemat passimist/ootamist hakkasime juba minekule sättima (tema ees, mina järgi), kui kuulsime, et kuskil keegi liigub... See kolmeharulise krooniga pull "hiilis" meie poole, õigemini minu poole, sest olin lähemal. Minul süda kloppis, jalad värisesid ja vesi nirises kummikuservast sisse.
Peale pauku lugesin üle - 15 sammu (ps. mul on suht lühikesamm smile

Looma ilu ja suursugusust imetledes ja värinaid väristades ei tulnud fotokas tol korral meeldegi... pärast oli juba kahjuks hilja...

Eemal

 

#81 18-08-2006 16:53:08

habibi
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 76

Re: Kui lähedale oled loomale saanud?

Hiilimisest veel...
Märkasin kraavi servas rohu sees liikumist. Kuna olin rattaga, toetasin lihtsalt jala maha ja jäin ootama, kes seal tohmib. Märgapoiss ilmus nähtavale. Vaatas mulle otsa ja asutas kiirsammul minekule. Sõitsin tasakesi talle järele. Kurvi peal nägin teda okste all kõssutamas, pidurdasin............ õigemini tahtsin pidurdada, kuid suutsin jälle ära unustada, et uuel rattal jalgpidurit ei ole. Kukkudes jõudsin veel mõelda marutaudisüstile...
Jala sain maha mägrapoisist ohtlikult lähedale - nii kahe - kolme vaksa kaugusele. Tüüp susises hoolega, kuid siis sai aru, et seekord olen mina (mõtlen ennast)  rumalam ja läks torisedes mööda kraavi põhja oma teed.
Lahe meenutus igatahes.

Eemal

 

#82 19-08-2006 01:46:40

Jyrka
Foorumi Guru
Asukoht: München
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 956

Re: Kui lähedale oled loomale saanud?

oled kindel, et see ikka oli vesi, mis kummikust sisse nirises? :-P

Eemal

 

#83 21-08-2006 20:00:21

Jyrka
Foorumi Guru
Asukoht: München
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 956

Re: Kui lähedale oled loomale saanud?

Teemaalgatajale veel vastuseks: Mul on kogunisti paaril korral nii olnud, et olen loomale nii lähedale saanud, et loom on lausa minu sees olnud (st. osa loomast). Nii on juhtunud, et minu sees (maos) on olnud (kui metsloomadest rääkida) nt. p6der, aga ka metssiga, kobras, jänes, metskits jt. Isegi vaalale ja habehülgele olen ma nii lähedale saanud. Samuti on juhtunud niimoodi paljude kalade ja igasugu veidrate mereelukatega. Raske on seda tunnet kirjeldada. Lähemale vist enam loomale minna ei saa.

Lisaks olen kuulnud, et m6ned loodusemehed on jälle saanud loomale nii lähedale, et on ise looma sees olnud. Rohusööjate loomadega pole seda küll palju juhtunud. Kahjuks ei saa need mehed praegu rääkida.

Eemal

 

#84 06-11-2006 00:53:26

Mart Salumäe
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 96
Veebileht

Re: Kui lähedale oled loomale saanud?

Ega pildina pole eriti hea. Tehtud siis, kui pildistamine oli ainult mõni kuu huvitanud. Tehnika: Canon EOS 3, Tokina 17-35 @ ~25mm.
http://www.zone.ee/doublme/Linnud/slides/Oku.html

Eemal

 

#85 06-11-2006 16:13:10

Juhan88
Kasutaja
Asukoht: Tallinn 56714409
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 174
Veebileht

Re: Kui lähedale oled loomale saanud?

Pilti pole küll näidata...kuid naarits oli jõe ääres 3 meetri kaugusel...tuli korraks kännu peale...ja siis kadus...kaamera oli küll valmis aga nii kiire ma ka polnud...hmm


Fairytales of yesterday will grow but never die...

Eemal

 

#86 08-01-2007 01:59:57

jäljekütt
Kasutaja
Asukoht: Kui siis metsas
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 370

Re: Kui lähedale oled loomale saanud?

habibi kirjutas:

Hiilimisest veel...
Märkasin kraavi servas rohu sees liikumist. Kuna olin rattaga, toetasin lihtsalt jala maha ja jäin ootama, kes seal tohmib. Märgapoiss ilmus nähtavale. Vaatas mulle otsa ja asutas kiirsammul minekule.

Olen jahimeestelt viimastel aegadel kuulnud, et mägrad on haruldamaseks muutunud. On palju jahimehi (kes ei käi vaid harva metsas) ja pole veel ihusilmaga mäkra näinud. Isegi üks vana ja kogenud jahimees, kes ise elab metsa ääres, elupüline metsamees ütles et ei mäletagi milla viimayti nägi.

Ise olen paaril korral näinud.

Mulle mäger pakub huvi. Olen ka ise rumal olnud ja ei ole viitsinud varitsema minna. Mäkrade kohta olen uurinud ja lugenud palju huvitavat. Kuna nad on öised kakerdajad (olen vaid öösel näinud neid) siis pildistamine ma ei teagi, kuidas see välja näeb. Me talu metsas on mäkrade pesa - urg. Vahepeal on seda püüdnud hõivata rebased ja kährikud aga ka mäger on seal olnud. Vahel on ta kadunud. Peale jahimeestele keelu panemist metsas küttida pole nad tagasi veel tulnud, pean lumega minema jälgi vaatam. Mägrad võivad aastasadu ühes koobastikus elada. Leitud on vist isegi koopaid (Lähis-Idast) kus mägra koloonia on 3000 aasta vanune.

Kas ma juba rääkisin, et mu üks tuttav Hiiumaal sõitis aastaid - aastaid tagasi pool pimedas ja uduga jalgrattaga põdrale otsa! Naerge aga see on tõsi, see mees ei valetaks ka kui elu oleks ohus. Põrutas küljepealt sisse, mats oli pehme, tundis looma sooja keha isegi! Ega seda ise küll ei tahaks läbi elada, jubedalt ehmatab.


Elan maal, vahel tarin ka fotoka kaasa. Pildistan peamiselt elu-olu ning enda lõbuks ja pildiarhiivi mõttes.

Eemal

 

#87 08-01-2007 02:47:58

Toomas Ili
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1175
Veebileht

Re: Kui lähedale oled loomale saanud?

jäljekütt kirjutas:


Kas ma juba rääkisin...

kes siis seda lugu ei teaks. muidugi rääkisid. mitu korda isegi.

Eemal

 

#88 08-01-2007 02:58:19

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: Kui lähedale oled loomale saanud?

tom kirjutas:

jäljekütt kirjutas:


Kas ma juba rääkisin...

kes siis seda lugu ei teaks. muidugi rääkisid. mitu korda isegi.

Jäljekütt, ma ei ole seda lugu küll kuulnud! Räägi palun vähemalt kord veel. Me siin ka põhiliselt räägime asju, mida meie tuttavatega on juhtunud, sest enda eluke on niiiiiii igav ja värvitu.

Päris ausalt, see mu meelest on veidi üle piiri värk juba. Ok, praegu me teame, et vend on selline, aga kui mõni võõram inimene kunagi otsib miskit foorumist aasta pärast ja leiab sellise jura, siis...

Eemal

 

#89 08-01-2007 04:13:57

jäljekütt
Kasutaja
Asukoht: Kui siis metsas
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 370

Re: Kui lähedale oled loomale saanud?

draa kirjutas:

tom kirjutas:

jäljekütt kirjutas:


Kas ma juba rääkisin...

kes siis seda lugu ei teaks. muidugi rääkisid. mitu korda isegi.

Jäljekütt, ma ei ole seda lugu küll kuulnud! Räägi palun vähemalt kord veel.

ma sana aru et te galerii, foorum on selline super clean disainiga ja üsna kõrge graafilise maitsega ja no kunstiiniemste jms. värk.

Aga nüüd foorumis seda kondoomiga steriliseerima hakata oleks ju eluvõõras? Või ma eksin.

No juhtus ja on siis vaja nii hüsteeritseda. Oi üks maakas astus kogematta mullase kummikuga üliepuhtasse ja kõrgendatud vaid asjalikud postitused foorumisse.

Appikene


Elan maal, vahel tarin ka fotoka kaasa. Pildistan peamiselt elu-olu ning enda lõbuks ja pildiarhiivi mõttes.

Eemal

 

#90 08-01-2007 04:16:11

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: Kui lähedale oled loomale saanud?

jäljekütt kirjutas:

draa kirjutas:

tom kirjutas:



kes siis seda lugu ei teaks. muidugi rääkisid. mitu korda isegi.

Jäljekütt, ma ei ole seda lugu küll kuulnud! Räägi palun vähemalt kord veel.

ma sana aru et te galerii, foorum on selline super clean disainiga ja üsna kõrge graafilise maitsega ja no kunstiiniemste jms. värk.

Aga nüüd foorumis seda kondoomiga steriliseerima hakata oleks ju eluvõõras? Või ma eksin.

No juhtus ja on siis vaja nii hüsteeritseda. Oi üks maakas astus kogematta mullase kummikuga üliepuhtasse ja kõrgendatud vaid asjalikud postitused foorumisse.

Appikene

Jumala eest, sa said viimaks pointile pihta. Mulle tõesti ei meeldi mullased kummikud, mis on tuttavatelt laenatud.

Või said ikka või?

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB