Sa ei ole sisse loginud.

#1 19-06-2006 11:47:21

plarakas
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 27

parool

Millegi pärast ei saa parooli muuta. Ütlkeb et vana parool on vale.

marko kirjutas:

Kas allpool olev info lahendas probleemi?

Viimati muutnud MarkoH (22-11-2006 02:13:24)

Eemal

 

#2 23-07-2006 22:40:23

mercar
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 244

Re: parool

Mul see mure juba peaaegu pool aasta.
Esialgse parooliga ükskord enam sisse ei lasknud (parool oli sama mis galeriis, seega olen kindel et oli õige parool). Nüüd olen pidevalt lasknud endale uusi paroole saata. Sest kaks korda ühe ja samaga sisse ei saa.

Muide kui parooli vahetada üritan, on üks kirjaviga silma jäänud (kiinita parool).

Eemal

 

#3 18-11-2006 18:56:47

mercar
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 244

Re: parool

Kui eespoolseid postitusi vaadata, siis pole vaid minu mure.

OK kaovad aeg-ajalt küpsised. Siiski jäävad (mind) piinama mõned küsimused:
Miks aga 2 korda tellitud parooliga sisse ei saa?
Miks ei saa tellitud parooli vahetada?
Miks sageli tellitud parool peale aktiveerimist siiski ei tööta?

Need mured pole mitte vaid minu masinaga seotid. Sama asja kogen ka tuttavate pool ja arvuti klassides (jah olen katsetanud).

Eemal

 

#4 20-11-2006 16:38:11

mercar
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 244

Re: parool

Minul asi korras smile
Suur tänu Marko!

Eemal

 

#5 20-11-2006 23:59:07

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: parool

mina ise ei teinud midagi korda. mercaril oli point selles, et ta tellis foorumi kaudu parooli, mida ma kahjuks ei saa ära keelata ega paremaks teha. Ma polnud sellest asjast siiamaale ka selliselt aru saanud, et selles point on, ilmselt olen ise ka nats halvasti asja valgustanud.

Probleem mercaril: Looduspildi portaali sai sisse logida ja siin parooli vahetada, foorumist tellis eraldi parooli, mis ei töötanud.

Lahendus: foorumist parooli tellimine ei tööta (ega hakkagi ilmselt kunagi tööle). Looduspildi portaali (mitte foorumi) vahendusel tellitud (http://www.looduspilt.ee/index.php?page=uuspass) parooli peab igal juhul muutma. Selle tellitud parooliga kohe foorumisse sisse ei saa. Kui olete selle tellitud parooli looduspildi Minu konto -> Salasõna muutmine kaudu muutnud endale sobiva parooli vastu, hakkab see parool tööle ka foorumis, mitte ennem

Soovitaks sellist lahendust, kui probleem on sama mis mercaril.

1) logi looduspilti sisse (ära foorumi asju üldse puudu)
2) võta avalehelt "Minu konto" alt "Salasõna muutmine"
3) pane sinna looduspildi portaali kehtiv parool ja või korrata ka samaga, peaasi, et muutmine õnnestub.
4) mine foorumi lehele ja logi sisse selle parooliga, mille just panid
5) Töötab? Ei? Anna teada mis värk on.

PS! Eemldasin ka parooli tellimise lingi foorumist, kuna on täiesti ebavajalik ja see tekitab tõesti segadust.

Eemal

 

#6 21-11-2006 02:29:40

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: parool

vtl kirjutas:

ma nagu mäletaks, et algusaegadel olid portaali- ja foorumikasutajad lahus ja foorumisse tuli eraldi nimi ja parool registreerida.

Ei, pole kunagi sedasi old.

vtl kirjutas:

kas saan ma õigesti aru et:
* nüüd portaalikasutaja on automaatselt ka foorumikasutaja;

On koguaeg old, kui kasutaja regab, tehakse ka foorumi konto. Regamisel sünkroniseeritakse algselt kohe ka paroolid.

vtl kirjutas:

portaali kaudu parooli muutes/tellides muudetakse automaatselt ka foorumiparool;

Tellides mitte, aga tellitud parooli muudad ära, siis muudetakse automaatselt ka foorumi parool.

vtl kirjutas:

foorumi kaudu parooli tellides genereeritakse uus foorumiparool, selle muutmine foorumi kaudu ei tööta (mis oligi minu probleem). portaali parool jääb samaks;

Täpselt, ja see oli see asi, millest ma aru ei saanud, ennem kui mercar mulle saatis foorumist saadud kirja.

vtl kirjutas:

portaali kaudu parooli muutes/tellides sünkroniseeritakse portaali- ja foorumiparoolid uuesi omavahel ära.???

Tellides mitte, ainult ise muutes. St siis tellid parooli portaali kaudu, siis muudad ja on sünkroonis. Selle lähiajal fiksin selliselt ära, et kohe peale tellitud parooli saamist saab sellega ka foorumisse sisse (juhul kui mõni otsustab selle automaatselt genereeritud parool jätta ja mitte muuta)

vtl kirjutas:

nüüd jäi jällegi arusaamatuks - alguses sa ütled, et seda (foorumi kaudu parooli tellimist) ei saa kahjuks ära keelata, lõpuks ütled, et eemaldad parooli tellimise lingi foorumist (tähendab, ikkagi nagu saab ära keelata)???

Ei saa jah ära keelata, kui sul on nt otselink puhverdatud, saad edaspidigi foorumi kaudu parooli muuta tongue Eemaldasin kõik lingid, mis ette sattusid, st kasutaja ei tohiks seetõttu enam sellele funktsionaalsusele lihtsalt ligi pääseda.

vtl kirjutas:

mina vaatasin praegu (kell 23:20) järgi - foorumi paroolimuutmise link oli ikka vanal kohal koos oma kirjaveaga

ma arvan, et siis peaks värskendama oma brauseris olevat infot.

vtl kirjutas:

kas selle vea asukoht (ehk _foorumis_ olev leht) ei viidanud siis asjaolule, et foorumi kaudu parooli muudeti ja sinna see koer maetud oli...

Ei

vtl kirjutas:

VÕI ei ole sa tänapäevani seda kirjaviga näinud ja pidasid meid, hädalisi väheke lollikesteks?

Ei ole märganud, pole seda ka ise tõlkinud, aga keegi oleks võinud siiski mainida, et seda parooli läbi foorumi muudetakse ja selle lingi oleks sa võinud ka juba ammuilma pakkuda. Sellest õppetund - nõuda screenshotte.

Hea siiski, et tänu mercari vihjele asi lahenes, äitäh talle minu poolt.

PS! Paari päeva pärast eemaldan "müra" ja jätan alles selle postituse alla vajaliku info.

Eemal

 

#7 21-11-2006 12:28:14

jjanno
Uus kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 16

Re: parool

Tere

Tänud.  Olin ka ise foorumi kaudu parooli uuendanud ning ei saanud aru, miks ma portaali enam kuidagi sisse ei saa.  Nüüd uuendasin parooli portaali kaudu ning kõik taas korras.

jJanno

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB