Sa ei ole sisse loginud.

#26 18-08-2007 10:24:32

Juhan88
Kasutaja
Asukoht: Tallinn 56714409
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 174
Veebileht

Re: Piltide tellimine K-arvutisalongist

Kartulisalongis lasin kunagi A4-jasid teha. Tehti igasugu ebamäärastes mõõtmetes pilte...kõike muud kui A4. Sellest ka piisas, rohkem pole sellistele pärdikutele pilte viinud...
Photopointist olen tellinud mingi 5-6 korda...kõikidel kordadel A4 fotod...ja igakord olen lisanud, et igasugu korrigeerimist ei soovi. Siiani 5+ tulemused.


Fairytales of yesterday will grow but never die...

Eemal

 

#27 18-08-2007 20:18:23

jäljekütt
Kasutaja
Asukoht: Kui siis metsas
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 370

Re: Piltide tellimine K-arvutisalongist

Olen k-st tellinud ja vaid paaril korral masina maik ja mingi toon sees olnud.
Lähedastele ja tuttavatele portse tellida (mitusada korraga) on väga FINE - OK!
Aga mis labor siis käsitsi kriutib pilte või seab värviprofiili. Selle lõbu eest tuleb ka maksta ja kui oma valituid pilte välja lasta siis pole küll mõtekas K-st seda kvaliteeti oodata. Samas olen ma oma 15x20 stega sealt ülirahul - ausalt ilma värviprofiilideta pildid kohati kristllselged ja väga super.
Aga kohati paneb muigama see K-saluuni või nagu pilgates tögatakse kartulisalve hala eriti hinnavaatluses jm. veidi lapsik.


Elan maal, vahel tarin ka fotoka kaasa. Pildistan peamiselt elu-olu ning enda lõbuks ja pildiarhiivi mõttes.

Eemal

 

#28 18-08-2007 21:13:18

Arvo Ermos
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 136

Re: Piltide tellimine K-arvutisalongist

Sa jäljekütt jälle tagasi??? Sellist jura nagu sina siin kirjutad on ikka üpris raske isegi hea fantaasiaga inimesel välja mõelda.

Eemal

 

#29 19-08-2007 02:17:52

jäljekütt
Kasutaja
Asukoht: Kui siis metsas
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 370

Re: Piltide tellimine K-arvutisalongist

et nagu põhimõtteliselt veider kuna tellin vahel k-st pilte smile tunned ennast nüüd paremini

ärapanemiskeskkond smile täielik


Elan maal, vahel tarin ka fotoka kaasa. Pildistan peamiselt elu-olu ning enda lõbuks ja pildiarhiivi mõttes.

Eemal

 

#30 19-08-2007 03:46:02

Juhan88
Kasutaja
Asukoht: Tallinn 56714409
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 174
Veebileht

Re: Piltide tellimine K-arvutisalongist

jäljekütt, HV on siiski it-foorum ja kartulisalong müüb igasugu arvutitega seotud stuffi...on loogiline, et it-foorumi meestel on sellise kohaga kõige rohkem kogemusi...ja kahjuks on suurem enamus neist kogemustest negatiivsed...


Fairytales of yesterday will grow but never die...

Eemal

 

#31 20-08-2007 01:16:38

jäljekütt
Kasutaja
Asukoht: Kui siis metsas
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 370

Re: Piltide tellimine K-arvutisalongist

Juhan88 kirjutas:

jäljekütt, HV on siiski it-foorum ja kartulisalong müüb igasugu arvutitega seotud stuffi...on loogiline, et it-foorumi meestel on sellise kohaga kõige rohkem kogemusi...ja kahjuks on suurem enamus neist kogemustest negatiivsed...

Sama siin, riistvara olen ka sealt ise vigast saanud ja ühe komplektiga oli nö. kurvad kogemused. Tean seal fotolaboris ühte töötajat ja no jah, eks seal üks konveieri liin on, nö. masstootmine. Kui arvestada siin käivate inimeste silma ja nõudlust fotpole, siis nojah eks see k-foto on ikkagi massidele.

Aga jällegi kui mul on valida, kas maksan oma suvklõpsude eest 2000 või 1000 siis ma ei tea, ma valin selle soodsama.

Teemaväliselt, miks ma k-saluunist olen pilte aeg ajalt suure portsuna tellinud. Ma olen järjekindlat selle pooldaja soovitan kõigile oma tuttavatele, kes digile teevad, et regulaarselt (ise teen paari kuuse intervalliga) osad digipildid paberile lasta, muidu kuhjub ja kogneb ja lööd üleüldse käega. Aga hoida pilte vaid kõvakettal ja mingil DVD-l on ka kuidagi väga habras meetod, ikka paberil peaks ka midagi olema. Ja seda juba nende jaoks ,kes külla tulevad ja keda ei tõmba mingi monitori ees piltide vaatamine. Videokahurit või siis projektorit pole veel ostnud, et näidata nagu slaide külalistele.

Päikest - ma ei kannaks saluuni maha, küll aga pole mõtte sealt otsida kvaliteetpilte või valitud kaadreid oma portfolio albumisse.


Elan maal, vahel tarin ka fotoka kaasa. Pildistan peamiselt elu-olu ning enda lõbuks ja pildiarhiivi mõttes.

Eemal

 

#32 26-08-2007 00:09:17

taree
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 31

Re: Piltide tellimine K-arvutisalongist

tellisin kümmekond valgete ääristega A4 pilti, pildid tulid sellised nagu monitoril olid. aga teenindus ei kannata kopikatki kriitikat. töödevalmimisaeg tuleb koefitsendiga 2 korrutada. ainuüksi "valmis, teel kättesaamispunkti" kestis ca 4 päeva. ma ei tea kuskohas neid vorbitakse, et neil tallinnasse jõudmine nii kaua aega võtab.

Eemal

 

#33 26-08-2007 01:50:58

siilur
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 224
Veebileht

Re: Piltide tellimine K-arvutisalongist

Ostsin Säästumarketist makarone, makaronid olid sellised nagu Selverist saadud, aga teenindus ei kannata kopikatki kriitikat. Pidin makaronid ise kastist välja kraapima ja pooltundi pärast sabas seisma.

Eemal

 

#34 27-08-2007 20:51:36

jäljekütt
Kasutaja
Asukoht: Kui siis metsas
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 370

Re: Piltide tellimine K-arvutisalongist

Käin ka säästukas ja ei häbene seal käimist vastupidiselt mõne mu tuttavale, kes põhimõtteliselt väldib selliseid kohti. Ei julge ju mõned isegi kaltsukasse (second hand) sisse astuda, mu maine jms. tõmblemised. Ma ise ostan sealt aeg ajalt lastele hilpe, ei häbene. Milleks osta uut asja mis täna on ja homme ahju visatakse. Aga kord kargas kaltsukasse sisse mingi rikkuri mutt - riietest ja olekust oli näha, Käis nina püsti, mõõtis sind pilguga üle ja nagu ütleks oma ilmega, milline pööbel sobrab siin kaltsude sees, vuih jms. Aga kõndi ja kõndis ringi ja siis märkas mingit asja ja enne vaatas paremale ja vasakule ja siis võttis selle kleidi või misihganes kätte ja uudistas seda.

Loodan et selle foorumi rahvas ei lähe k-saluuni enne vaatab paremale ja vasakule ja siis astun noh, tead küll mõni näeb. Kui väiklne ja nõme!

Sama on ka muu äri - toodete jms. tarbimisega. Mu maine, imidz, mu isiklik imago kannatb ju, mõtle ostsin K-arvutisalongist kaupa või lasin filme ilmutada. Kraaaassssssss!

Säästukasse meinnes peab vahel jah vaibanoa kaasa võtma, kuna tervet kasti asju ju osta ei taha. Kuigi mida harvem sa poodi satud seda kasulikum sulle, elu on enam kui tarbimine. Naabermaades on sellest ammu aru saadud, mida harvem sa sinna saad lõppkokkuvõttes rohkem säästad. Küll on hea et siin maal pole SELVERIT maja kõrval wink

Jõudu külamehed või noh enamus vist linnamehed ...


Elan maal, vahel tarin ka fotoka kaasa. Pildistan peamiselt elu-olu ning enda lõbuks ja pildiarhiivi mõttes.

Eemal

 

#35 27-08-2007 20:55:44

jäljekütt
Kasutaja
Asukoht: Kui siis metsas
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 370

Re: Piltide tellimine K-arvutisalongist

Tallinnas Ülemistes on kenasti välja kukkunud ,et PhotoPoint ja K-arvutisalong on kõrvuti sissepääsudega. Kord minnes sinna oma piltidele järgi ja astudes uksest välja passisid mind kui eelajaloolist olendit läbi klaaseina Photopoint töötajad (kellel on igaaaav!). Ma astusin K-saluunist välja ja tirisin mõned pildid välja ja vaatasin korra, ja siis nad seal passisid prapanni silmadega, etskae lilli vms.

Oli plaan minna osta sealt üks fotojubin ja põhimõtteliselt jätsin neid sinna igavusse tõmbela ja läskin ostsin selle asja Ebayst kusagilt Euroopast ja vist 3 korda odavamalt kui siit "ratsa rikastume" wabariigist. Happy end!

Vat niipalju siis tõmblemistest wink


Elan maal, vahel tarin ka fotoka kaasa. Pildistan peamiselt elu-olu ning enda lõbuks ja pildiarhiivi mõttes.

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB