Sa ei ole sisse loginud.

#26 27-09-2007 15:11:17

ii tsuku
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 118

Re: Ettepanek

Võikski looduspildi ingliskeelseks ka tõlkida ning hakata vahendustasuga müüma portaalis ülesriputatud pilte.

Eemal

 

#27 28-09-2007 05:21:29

jäljekütt
Kasutaja
Asukoht: Kui siis metsas
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 370

Re: Ettepanek

tommy kirjutas:

well, well ... kui mina olen eesti pool piiri, ja vares, keda pildistan, on läti pool, kas siis l2heks ka v2lismaa kategooriasse? wink

õ

Vat selle asja jaoks oleks vaja kategooriat: POLOVERNIK - et nagu on ja ei ole, oled sa tont või inimene, ei ole kala ega liha jms.

Kategooriad, nende arv - paljusus ja vähesus on PUHTALT portaali tegijate maitse asi. Nagu olen aru saanud siis omanikud - tegijad ajavad üsna konservatiivset - stiilipuhast jms. disaini ideed ja see kajastub ka kategooriates. Ei oleks midagi hullu kui kategooriaid oleks n. 6 tk. juures nagu siin mõned tõid erinevaid ideid.

Seda aga teostada on vist puht võimatu, kuna pildid ju on üles laetud AS IS - nii nagu on põhimõttel ja kes hakkaks lennuka idee pärast seda kõike ümber lappama jms. Seega siin vist ei ole midagi arutada ega soovitada, kaputt!


Elan maal, vahel tarin ka fotoka kaasa. Pildistan peamiselt elu-olu ning enda lõbuks ja pildiarhiivi mõttes.

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB