Sa ei ole sisse loginud.

#1 30-09-2005 16:34:22

selena
Kasutaja
Asukoht: Põlva
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 151

kommentaaride lugemine

Vanasti saadeti ikka sellise sisuga telegramme: "PALJU OENNE SUENNIPAEEVAKS". Tänapäeval aitab igaüks end, kuidas oskab:) « Va"ga mo~nus valgus. Siin segab veidi see, et ylemine nupp...»

S.t. ma ei tea, kui klaviatuuril pole võimalik ka alt+129, alt+132, alt+147 täpitähti tekitada, siis olemasolevast tekstist ä-sid ja õ-sid importida küll (ctrl+c, ctrl+v). Kuigi see on ausalt öelda mõnevõrra tülikas...

Ma jätaksin ise vist eestikeelse klaviatuuri puudumise korral täpitahed lihtsalt a-deks ja o-deks... «Vaga monus valgus» smile


In sole solum solamen

Eemal

 

#2 30-09-2005 17:39:51

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: kommentaaride lugemine

selena: viitad mulle smile probleem selles, et kasutan mitut erinevat masinat lugemiseks / kirjutamiseks. See masin kust sellised täpitähed tulevad on Sun Fire 280R millel jookseb Solaris 10 ning mina pole veel üle oma SunRay kliendi suutnud leida meetodit kuidas Mozillale selgeks teha täpitähti ... Seega tõesti ei ole võimalik kuidagi selle masina taga olles täpitähti produtseerida ja olen sunnitud seda asendama:

õ = o~
ö = o"
ä = a"
ü = y

Ja mina olen avastanud, et täpitähtede asendamine tavaliste a, u ja o-ga annab vahest vägagi segaseid lauseid (kogemused selle masina taga mailide kirjutamisest smile


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB