Sa ei ole sisse loginud.

#1 08-07-2009 01:15:19

Aizar
Uus kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 16

L(aenan): X-Rite Eye-One Display 2 kolorimeeter

Tervist,

Pakun võimalust laenutada X-Rite Eye-One Display 2 kolorimeetrit.

Lihtne ja kvaliteetne seade täpse värviprofiili loomiseks nii LCD kui ka CRT monitoridele. Ausalt öelda olin ma ise suht üllatunud tulemustest, pidasin oma monitori pilti päris heaks juba -- aga pärast õige profiili loomist tekkisid pooled värvid juurde smile Kuna aga isegi väga pedantsed isikud uuendavad profiili vast kord kuu jooksul, seisab see seade praegu jõude.

Profid pakuvad kalibreerimist teenusena hinnaga 400+ krooni per üks profiil ja neile tuleb monitor kohale vedida ja muidu palju jama sellega tongue Seega, kui on huvi ka enda monitori (või monitore..) ise kalibreerida ja katsetada, siis tasuks seda pakkumist edasi lugeda.

Tingimused on lihtsad:
1) Päevahind on 200 krooni. "Päev" on selline õhtust-õhtuni või hommikust-hommikuni 24h ajavahemik.
2) Üleandmine/vastuvõtmine toimub Tallinnas, saatma vähemalt esialgu kuhugi ei hakka.
3) Tagatisraha ei taha, küll aga tahan näha isikut tõendavat dokumenti ja üleandmis-vastuvõtmisaktidele allkirja.
4) Hinna sees on seade ise, selle lisad, juhend ja tarkvara CD-l. Testitud ja töötab korralikult WinXP Pro-s, kirjade järgi peaks töötama ka Mac OS X v10.1 and later peal.
5) Kuna mu töö ei võimalda päris 24/7 telefonile vastata, siis palun soovijatel kasutada vajadusel mobiili postkasti või saata e-kiri.

--
Aivar
5175105
aivar.avalo [ätt] gmail.com

P.S. Seda kolorimeetrit on testinud mitmed rohkem- või vähemtuntud tegelased, seega Google otsing abiks.
Näiteks: http://www.tftcentral.co.uk/reviews/eye … splay2.htm

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB