Sa ei ole sisse loginud.

#1 23-10-2005 14:21:11

janograf
Kasutaja
Asukoht: Uderna-Tartu-Põlva-metsas
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 367
Veebileht

Ei oska enam pilte ülesse panna

Ei tea kas on tegu sügisega või mis aga ma ei oska enam pilte Looduspilti ülesse panna. Olen saatnud mitmeid korralikke pilte mis on järjekindlalt tagasi saadetud. Need pildid pole küll mingid shedöövrid aga mingitki tagasisidet võiks ju saada ikkagi. Ma ei hakka siia ülesse panema selliseid pilte mis mittekuhugi ei kõlba.

Eemal

 

#2 23-10-2005 18:20:21

VeeHaa
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 49
Veebileht

Re: Ei oska enam pilte ülesse panna

Sinu piltide hulgas on mitmed minu lemmikpildid. Tänu sellele su nõutuse-avaldusele võtsin jälle kord su galerii lahti ja leidsin selles hallis ja vesis päevaski rohkesti positiivseid emotsioone! Sinu mõtteavaldusel on aga veel teinegi positiivne efekt: kui juba sina pildi tagasilükkamise teateid saad, siis polegi ehk väga hull, kui samalaadsed sõnumid minu postkasti jõuavad! See on siis küll selline isevärki lohutus mulle, kuid teinekord kulub marjaks ära... Aga muidu - eks ta ole veider küll, kui sulle selline standardtekst laekub, kus soovitatakse rohkem parimaid pilte vaadata - sinu oma pilte siis sealhulgas! Saan ju aru küll, et personaalset ja põhjendustega tagasilükkamiskirja on võimatu tigekullide töömahu juures tahta, aga võibolla aitaks veidi see, kui oleks 3-4 standartset äraütlemisteksti? Üks tekst, mida kasutatakse siis, kui tehniline kvaliteet ei ole siin vastuvõetav, teine, kui on eksitud reeglistiku suhtes (koduloomad, aialilled?), kolmas, kui üleüldine tase on allpool looduspilt.ee piltide taset jne. Seda väikest valikut tekste ei oleks ju liiga keeruline toota ja selline selektsioon annaks mingigi vihje, mis põhjustel pilt on sobimatuks loetud.

Eemal

 

#3 23-10-2005 21:46:13

mari
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 206
Veebileht

Re: Ei oska enam pilte ülesse panna

Ma sain täna esmakordselt kah tagasilükkamisteate, nüüd tean vähemasti, mismoodi see välja näeb smile. Eks ta veidi muigama paneb oma sõnastusega smile. No selge see, et see mu pakutud pilt rikuks looduspildi "kvaliteetse ja huvitava " keskkonna ära küll wink. Tegelt saan muidugi aru, miks see pilt tagasi lükati (ja üldse ei vaidlusta tagasilükkamist; tegelt nii arvasingi, et see üles ei lähe), aga et see mind ennast igatahes muigama paneb, siis panen ajutise lingi siia:  http://www.looduspilt.ee/pildid/127/94678e95645207c.jpg . Pealkirjaks oli mõeldud Lihavõttejänku. Natuke nalja halli sügispäeva smile.

Eemal

 

#4 23-10-2005 22:12:46

Inga Sõelsepp
Vana Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 408
Veebileht

Re: Ei oska enam pilte ülesse panna

Hea pilt, Mari! smile

Eemal

 

#5 23-10-2005 22:27:28

Toomas Sõelsepp
Uus kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 12
Veebileht

Re: Ei oska enam pilte ülesse panna

Tore lõbus pilt! Ainult horisont viltu smile  smile  smile  smile  smile

Eemal

 

#6 23-10-2005 22:30:31

mustikask
Külaline

Re: Ei oska enam pilte ülesse panna

Mul mõlgub juba tükk aega meeles üks ettepanek, et looduspildis võiks olla üks rubriik veel. Nimelt NALJAKAD PILDID. Ise olen ka paar korda saatnud selliseid pilte,mis vaataja muigama paneks, kui mitte päris naerma. Ja loomulikult on nood pildid alati tagasi lükatud. Asi selles, et reeglina ju niisugused hetkepildid eriti kvaliteetsed olla ei saa. Aga naljakad küll. Kas ei saaks sellist rubriiki? Pikk hall sügis ja pimedavõitu talv tulemas, saaks vahel naerda kah!

 

#7 23-10-2005 22:39:09

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Ei oska enam pilte ülesse panna

Mustikas: sellise teema saab alati teha foorumisse smile

Ja mis puudutab janari piltide tagasi lükkamist, siis olin ise ka vahepeal selle juba ära unustanud milline see mail välja näeb ning siis lükati mingi mu pilt tagasi big_smile Enam ei mäletagi mis see oli, kuid jah siis mõtlesin ka, et abiks oleks tegelikult teada, et miks ta tagasi läks.

Saan aru, et kui tuleb suurtes kogustes paska (kiriku sisevaated etc), siis selline tavapärane tekst on ka kõik mis see pilt väärt on, kuid vähe vanemate olijate pilte tagasi lükates võiks küll mõne vihje anda kuna vast enamus on siiski omandanud teadmised, et milline pilt läheb ja milline ei lähe looduspilti ja kui siis tagasi lükatakse tahaks küll teada, et mis antud pildil häiris.

Seda ei tohiks vist ka väga palju olla kus selliseid tagasilükkamisi on. Kas te muidu mehed näete ka kelle pilt on enne kui otsustate lükata/jätta?


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#8 23-10-2005 23:00:32

VeeHaa
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 49
Veebileht

Re: Ei oska enam pilte ülesse panna

Tere, Mari! Vean kihla, et just nii see jänku lihavõtete ajal lidubki - kuidas muidu ta nii paljusid üllatada jõuaks! Mõnus postkaart, nii laste kui suurte fantaasia ergutamiseks!

Eemal

 

#9 23-10-2005 23:23:01

Sven Z.
Tigekull
Asukoht: Kõrveküla
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 1273
Veebileht

Re: Ei oska enam pilte ülesse panna

Vähemalt mina mõtlesin nii, et vanematele tegijatele ei peaks üldse midagi kirjutama, sest neil on vast juba tekkinud teatud tunnetus. Usun, et tagasilükkamine ise ongi juba piisav tagasiside.

Samas just uute kasutajae kohapealt on Viiu ettepanek teha 3-4 standardteksti väga hea. Et inimene saaks aru milles asi. Kas siis särituses, teravuses, objektis või siis hoopis järeltöötluses.

Näeme küll kelle pilt on kui tahame vaadata. Seda aga ainult thumbi kõrvallahtis. Avades suure pildi enam mitte. Seega mina tavaliselt ei vaata kelle pilt on, klõpsan lihtsalt lahti suure pildi ja kas siis aktiveerin või lükkan tagasi. See tagab selle, et kõik saavad ühe puuga.

Eemal

 

#10 23-10-2005 23:27:44

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Ei oska enam pilte ülesse panna

ma just mõtlen seda, et kui oled saatnud oma 20 pilti ja pole ükski tagasi tulnud ja siis omaarust saadad samasse klassi kuuluva pildi ja see tagasi tuleb, siis tunneks küll huvi, et mis segas smile


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#11 24-10-2005 15:09:52

Jyrka
Foorumi Guru
Asukoht: München
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 956

Re: Ei oska enam pilte ülesse panna

Loodan küll, et saidi tegijad ei hakka kunagi võtma tõsiselt mingeid ettepanekuid, mis sarnaselt tekitaksid mingeid eriprivileege "vanadele olijatele". Lisaks kõigele on lehekülg ise  nii noor (rääkimata enamusest pildistajatest), et mingi "vana olija" jutt üleüldse on suisa patt.

Eemal

 

#12 24-10-2005 17:16:54

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Ei oska enam pilte ülesse panna

ainuke mõnes mõttes privileeg on meil auastmed ja seegi tuleb välja teenida, ajalise olemise tõttu midagi ei saavuta. admin on meil minuarust väga õiglane, kui vaadata tagasiläinud pilte. üldine soov oli rahval siis mõnda aega tagasi, et pigem vähem, ent latt olgu kõrgem kui varem, mida Sven ka pühalikult tõotas smile

Eemal

 

#13 26-10-2005 19:42:12

Taimo Jõõts
Kasutaja
Asukoht: Harjumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 126
Veebileht

Re: Ei oska enam pilte ülesse panna

MarkoH kirjutas:

...üldine soov oli rahval siis mõnda aega tagasi, et pigem vähem, ent latt olgu kõrgem kui varem, mida Sven ka pühalikult tõotas smile

Seda kõrget latti näeme juuresolevalt pildilt:
http://www.looduspilt.ee/index.php?page … mp;id=5499


Matkajutud ja loodusfotod -> http://www.taimo.eu //
Kelgukoerad -> http://www.nordicpassion.com

Eemal

 

#14 26-10-2005 20:14:00

Inga Sõelsepp
Vana Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 408
Veebileht

Re: Ei oska enam pilte ülesse panna

Eks see piltide hindamine ole üleüldse üks suur subjektiivne tegevus. Võib-olla tigekullid nägid selles pildis midagi, mida teised pole veel märganud smile

Eemal

 

#15 26-10-2005 21:15:28

mustikask
Külaline

Re: Ei oska enam pilte ülesse panna

Imbiga nõus. Samas tekitab sellise pildi galeriisse jõudmine kindlasti pahameelt neis, kelle vähemallt kvaliteetsemad pildid on tagasi lükatud. Sest kunstilise maitse osas ma enam vaidlema ei hakka. Ilmselgelt aru ei saa kunstist. Aga seesugust pilti nähes imestasin minagi.

 

#16 27-10-2005 03:34:09

mari
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 206
Veebileht

Re: Ei oska enam pilte ülesse panna

Viimasest OPist jäi kõrvu üks umbes selline repliik (täpset sõnastust ei mäleta, tsiteerin mõtet). Et eestlastele olevat väga iseloomulik oma taseme ja hea maitse näitamiseks norida suurepärase töö iga väiksemagi pisiasja ja detaili kallal. Täielikku jama seeditakse aga täieliku rahuga. Jäi meelde, kuna tahtmatult tekkisid paralleelid piltide hindamisega ... Seega IMHO väga teretulnud, kui ühtesid väärt pilt need ühed ka kätte saab.

Eemal

 

#17 15-11-2005 02:09:00

jaanalind
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 109

Re: Ei oska enam pilte ülesse panna

I hear you Taimo smile
Ja mis tunne see siis veel on kui su esimene lisatav pilt lükatakse tagasi kirjaga, mis soovitab sul enda pilte kriitlisema pilguga vaadata sad Nutuvõru kippus korraks enne jonni saabumist suu ümber küll smile

Eemal

 

#18 15-11-2005 14:00:20

Taimo Jõõts
Kasutaja
Asukoht: Harjumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 126
Veebileht

Re: Ei oska enam pilte ülesse panna

jaanalind kirjutas:

I hear you Taimo smile
Ja mis tunne see siis veel on kui su esimene lisatav pilt lükatakse tagasi kirjaga, mis soovitab sul enda pilte kriitlisema pilguga vaadata sad Nutuvõru kippus korraks enne jonni saabumist suu ümber küll smile

Tean seda tunnet suurepäraselt!
Aga seda suurem on võidurõõm, kui sa pärast varahommikust rabaskäiku saad laborist skännitud failid, kirud algul ennast, objektiivi ja laborit, leiad mitmekordsel vaatamisel siiski mõned head kaadrid ja neist kaks lõpuks looduspilt.ee-sse sobilikuks loetakse. Ütlen ausalt, et see päev oli minu jaoks ikka väga õnnelik kui minu esimesed (ja seni ainsad smile) pildid siia portaali üles pandi.


Matkajutud ja loodusfotod -> http://www.taimo.eu //
Kelgukoerad -> http://www.nordicpassion.com

Eemal

 

#19 02-12-2005 21:05:20

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Ei oska enam pilte ülesse panna

me ei saada html meili välja jah, ent paljud meilikliendid sh Thunderbird, muudavad selle lingi ise klikitavaks. Teine variant sellest kopi-pastest vabaneda on teadagi mis... tongue

Eemal

 

#20 02-12-2005 21:14:14

Kaupo Kalda
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1574
Veebileht

Re: Ei oska enam pilte ülesse panna

markoh, prints pidas silma kommentaare piltide all ja tal on tuline õigus: need võiks klikkuda automaatselt nagu foorumiski, ja muidugi _blank

Eemal

 

#21 02-12-2005 21:23:26

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Ei oska enam pilte ülesse panna

ajee, see on see, kui kiirelt läbi vuristad...see on õige jah ja see on tegevusplaanis sees ka.

Eemal

 

#22 02-12-2005 23:29:51

Kaupo Kalda
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1574
Veebileht

Re: Ei oska enam pilte ülesse panna

räägi, kas tegevusplaanil on ka ajagraafik küljes? :)

Eemal

 

#23 03-12-2005 00:21:42

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Ei oska enam pilte ülesse panna

ekee smile

tegelt ma olen nagu unt kriimsilm viimasel ajal tongue

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB