Sa ei ole sisse loginud.

#1 03-11-2007 21:33:22

Valmar Voolaid
Foorumi Guru
Asukoht: Saaremaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 753
Veebileht

Milline DVD kirjutaja oleks kõige parem :P

Endal hakkaba arvutis vaikselt DVD kirjutaja otsi andma, nii et oleks vaja uus osta, mis ikka peaks vastu kauem kui aasta big_smile
Leidsin sellise huvitava asja http://www.mikromaailm.ee/mikro?ln=est& … ;vcode=LAC
sealt nimekirjast teine siis tongue
Et kas on ka hea asi? Hinda arvestades peaks olema big_smile

Eemal

 

#2 03-11-2007 22:03:32

OnuEnn
Alaline elanik
Asukoht: Hiiumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1132

Re: Milline DVD kirjutaja oleks kõige parem :P

see peaks olema väline seade. sa tahad ikka sisemist?
kui sisemist otsid, hoidu samsungist. kui mul dvd kirjutaja plaadi sees tükkideks viskas, ostsin samsungi, see ei hakkanud kohe ostes kirjutama. viisin tagasi ja võtsin sama raha eest asemele nec-i.

Eemal

 

#3 03-11-2007 23:08:10

busse
Kasutaja
Asukoht: Muraste
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 233
Veebileht

Re: Milline DVD kirjutaja oleks kõige parem :P

nec kindel kvaliteet. samsa rohkem igamehe arvuti ruumitäide wink

Eemal

 

#4 04-11-2007 01:04:39

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Milline DVD kirjutaja oleks kõige parem :P

võin kinnitada ühe fakti - erinevad brändid kasutavad erinevate tootjate sisusid ja ühesugune saast kõik, sh ka NEC, mis mul peale aastast ülivähest kasutamist sussid püsti viskas ja teine NEC peale ca pooltteist aastat kodus otsad andis. Ostsin viimati Samsungi, selle firma asjad on miskipärast alati üsna hästi vastu pidanud. Kuna sina aga tahad välist seadet, siis mul on hästi pidanud LiteOn väline kirjutaja, eriti ajafaktorit arvestades.

Eemal

 

#5 04-11-2007 01:13:38

busse
Kasutaja
Asukoht: Muraste
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 233
Veebileht

Re: Milline DVD kirjutaja oleks kõige parem :P

eks nende pöletitega ole nii ka, et kuidas joppab. üks neci dvd kirjutaja on aastaid pöletanud ja siiani pole näidanud väsimuse märke, samas jah. samsungid lihtsalt surevad suhtkoht kiirelt. samamoodi msi. üldiselt on tootjad jah enamvähem samaväärsed, kuid ka samsungiga vöib teinekord jopata.

plextorid on siiani oma meeletu hinna juures väga harva nagu elu näidab halba mainet endale kujundanud.

Eemal

 

#6 04-11-2007 01:31:45

Valmar Voolaid
Foorumi Guru
Asukoht: Saaremaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 753
Veebileht

Re: Milline DVD kirjutaja oleks kõige parem :P

ei tegelt ei oma üldse tähtsust kas asi on väline või sisemine, tegelt sisemine oleks muidugi parem siis ei võta laual ruumi ära jälle tongue
plextoriga olen kunagi tööjuures kirjutanud ja no minuarust üle kahe plaadi keeras alati asja metsa ära tongue
Praegune kirjutaja mis masinas on see writemaster, ma ei teagi kelle sisu neil on vahest on ka olnud vist samsungi oma aga see on omadega ikka täitsa läbi, plaate kirjutab aga pärast ei suuda neid enam lugeda ja tundub et igapäevaga läheb asi aina hullemaks, täna näiteks ei suutnud ta enam isegi originaal dvd-d lugeda. ei teagi kas kuuaega tagasi kirjutatud plaadid enam töötavadki normaalselt, see kirjutaja igatahes ei saa hakkama:D

Eemal

 

#7 04-11-2007 01:39:52

janograf
Kasutaja
Asukoht: Uderna-Tartu-Põlva-metsas
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 367
Veebileht

Re: Milline DVD kirjutaja oleks kõige parem :P

OnuEnn kirjutas:

kui mul dvd kirjutaja plaadi sees tükkideks viskas, ostsin samsungi, see ei hakkanud kohe ostes kirjutama. viisin tagasi ja võtsin sama raha eest asemele nec-i.

Veidi küll teemast mööda aga kui juba jutuks tuli siis ostsin ka endale aasta alguses dvd kirjutaja (LiteOn) kuid kahjuks dvd ma sellega kirjutada ei saa, kas asi on seadistuses või milleski muus. CD saab kirjutada aga dvd mitte. Äkki keegi oskab anda nõu või midagi.

Eemal

 

#8 04-11-2007 10:43:30

natrix
Uus kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 20

Re: Milline DVD kirjutaja oleks kõige parem :P

Mul ka NEC-i DVD-kirjutaja juba mitu aastat. Küljes on ka LiteOn-i küll CD-kirjutaja, aga kui neid kaht võrrelda, siis LiteOn teeb ikka päris kõva lärmi. Soovitan samuti NEC-i

Eemal

 

#9 04-11-2007 11:03:25

OnuEnn
Alaline elanik
Asukoht: Hiiumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1132

Re: Milline DVD kirjutaja oleks kõige parem :P

liteon oli see mille sees plaat tükkideks lendas. jäi tööle aga vibra tuli sisse ja loobusin kasutamisest. samsung ei saanud esimese cd kirjutamisega hakkama, dvd kirjutamist ei hakanud proovimagi.
janograf, see et cd-d kirjutab aga dvd-d mitte võib olla tarkvaraline või ka riistvaraline probleem. otsi keegi asjatundja ja näita talle arvutit.

Eemal

 

#10 04-11-2007 12:25:16

busse
Kasutaja
Asukoht: Muraste
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 233
Veebileht

Re: Milline DVD kirjutaja oleks kõige parem :P

üldiselt kui plaat sisse sodiks lendab on tark tegu garantii puhul viia vahetusse. never ei tea, mis paigast ära lööb ja hiljem taas plaate löhkuma hakkab.

kui ei eksi, siis samsung on kusjuures köige müüdavam default dvd kirjutaja uutes. hitachi sisu vist oli samsas viimati, kui arvuti tootmine/müük/remondi firmas töötasin kevadel.

kui kirjutaja ei tunta ära dvd'na, vöib olla asi esimesena softis vöi siis firmware on vale. viimane äärmus on, et lihtsalt cd kirjutajale dvd kirjutaja kleepsud peale pandud. ka seda on tulnud ette tongue

Eemal

 

#11 04-11-2007 12:58:50

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: Milline DVD kirjutaja oleks kõige parem :P

LiteOn on firma kelle kohta on tavapärane arvamus olnud Lighs off mitte on tongue Üldiselt jah on mõtekas konkreetne mudel välja vaadata ja siis googeldada mis sisuga tegemist on, ise kasutan ka NEC-i ning väga rahul, pigem vaata, et ta ka kõike kirjutaks, ehk siis nii + kui - ja läheks ka double (dual) layer plaadid käiku smile


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#12 04-11-2007 14:22:24

OnuEnn
Alaline elanik
Asukoht: Hiiumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1132

Re: Milline DVD kirjutaja oleks kõige parem :P

see minu nec identifitseerib ennast ka mingi keerulisema nimega.
+ - ja dl on kõik need kolm olnud. liteoni garantii oli möödas, nii et sellega ma võimlema ei hakanud.

Eemal

 

#13 04-11-2007 16:08:42

siig
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 34

Re: Milline DVD kirjutaja oleks kõige parem :P

Valmar, kas proovisid kirjutajal silma puhastada puhastusplaadiga? Teinekord on sellest olnud kasu. Minu kirjutajal oli silm ükskord nii must et ei tundnud isegi puhastusplaati ära. Aga nüüd on jälle korras.

Eemal

 

#14 04-11-2007 16:13:37

Valmar Voolaid
Foorumi Guru
Asukoht: Saaremaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 753
Veebileht

Re: Milline DVD kirjutaja oleks kõige parem :P

kui puhastusplaat tõesti lahendaks praeguse olukorra siis peab seda sahtlite põhjast otsima hakkama big_smile, selline tobe küsimus veel, et ega DVD kirjutajatele ei ole eraldi puhastusplaate tongue?

Eemal

 

#15 04-11-2007 16:15:08

OnuEnn
Alaline elanik
Asukoht: Hiiumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1132

Re: Milline DVD kirjutaja oleks kõige parem :P

müüakse samu plaate mis cd puhastamiseks teistsuguse ümbrisega.

Eemal

 

#16 04-11-2007 16:18:48

Valmar Voolaid
Foorumi Guru
Asukoht: Saaremaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 753
Veebileht

Re: Milline DVD kirjutaja oleks kõige parem :P

ärge pange viimast küsimust tähele big_smile leidsin plaadi üles ja sain targemaks big_smile

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB