Sa ei ole sisse loginud.

#1 10-12-2007 19:13:12

Tõnu Ling
Kasutaja
Asukoht: Kuressaare
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 172
Veebileht

Kommentaaridest Looduspildis

Püstitaks järgmise teema.
Olen märganud, et kui mõni pilt on väärt madalat hinnet, siis "tulistatakse" negatiivsed kommentaarid ära, hinnet ei panda ja kogu lugu.
Minu mõte on see, et iga inimene, kes loodust pildstab väärib ka tunnustust. Seega oleks alati hea öelda ka midagi positiivset. Seda leida muidugi pole lihtne, kuid see on mõtteviisi küsimus. Alati saab öelda midagi julgustavat.
Nii peaksime lugu teiste tunnetest ja meil kõigil oleks siin keskkonnas meeldivam olla.
Sai juhtumisi jälgitud telesaadet "Tantsud tähtedega" ja mulle meeldis see, et iga kohtunik leidis oma kommentaaris üles mõlemad pooled, nii hea kui halva.

Nii. Nüüd laske mind sõelapõhjaks. (Aga kui võimalik proovige ka midagi head öelda) smile
Parimat.

Eemal

 

#2 10-12-2007 19:20:52

Peeter Nahko
Vana Kasutaja
Asukoht: Saustinõmme
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 452
Veebileht

Re: Kommentaaridest Looduspildis

kas ainult head võib ka öelda ? väga positiivne, et siin tagasi oled ( teistele vanadele, kes viilivad, eeskujuks ) ja õiget juttu ajad smile

Eemal

 

#3 10-12-2007 19:29:35

Tõnu Ling
Kasutaja
Asukoht: Kuressaare
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 172
Veebileht

Re: Kommentaaridest Looduspildis

ainult hea on ju ainult positiivne smile
Näiteks Petsi uue kodulehe kohta saaks öelda, et väga kenad pildid! (See oli siis positiivne) Aga on seal üks pilt, kus on pealkirjaks "Lumine muul". Mina seal küll ühtegi lumist muula ei näe. (See oli siis negatiivne) Aga alati on võimalik, et see muul sinna tuleb.(Jälle positiivne).
Vabandust Pets, ei suutnud tagasi hoida. (Petsiga me oleme juba sellest rääkinud ja ta ei solvunud. smile

Eemal

 

#4 10-12-2007 19:34:27

Kaupo Kalda
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1574
Veebileht

Re: Kommentaaridest Looduspildis

Tõnu, eks see kommimine ole mitme tahuga. Kui ikka 3 aastat jutti lasta siis mingil hetkel ei jaksa enam sõnaliselt põhjalik olla.

Eemal

 

#5 10-12-2007 19:38:17

Tõnu Ling
Kasutaja
Asukoht: Kuressaare
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 172
Veebileht

Re: Kommentaaridest Looduspildis

kaups: siis ongi lihtsama vastupanu tee. Kas siiski on nii, et elu aeg oleme öelnud tänan ja palun ning siis ühel hetkel on kopp ees? Paar head sõna välja mõelda ei tohiks küll väsitada. Pigem tuleb see turgutavalt tagasi ja siis jaksad jälle.

Eemal

 

#6 10-12-2007 19:50:16

Alari Kivisaar
Foorumi Guru
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 777
Veebileht

Re: Kommentaaridest Looduspildis

Mina tahaks ka nüüd kohe midagi head öelda smile Tõnu, sinu aktiivne tegutsemine siin on tõeliselt värskendav.

Eemal

 

#7 10-12-2007 20:05:36

Tõnu Ling
Kasutaja
Asukoht: Kuressaare
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 172
Veebileht

Re: Kommentaaridest Looduspildis

Oh, hea sõna mõjub hästi, Alari.
Samas on kõik need ka kiiduväärt, kes siin on 3 aastat jutti kommenteerinud ja oma energiat ning aega kulutanud, Kaups kaasa arvatud smile

Eemal

 

#8 10-12-2007 20:27:55

m66k
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 239
Veebileht

Re: Kommentaaridest Looduspildis

Mina olen ikka püüdnud piltidel just positiivseid pooli välja tuua, tihti unustatakse need tõesti ütlemata. See-eest negatiivsetest kommentaaridest õpib jällegi hästi smile Kui keegi korra viltuse horisoni üle karmilt noomib, siis järgmiseks korraks on see juba tavaliselt meeles tongue

naturephotographers.net-s näiteks on kommentaarid alati väga sõbraliku tooniga, isegi kui vigadest räägitakse. Noh, me siin oma "põhjamaise külmusega" võibolla tõesti ei ole nii osavad pidevas kiitmises, aga ehk veel õpime smile

Eemal

 

#9 10-12-2007 20:32:59

Kaupo Kalda
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1574
Veebileht

Re: Kommentaaridest Looduspildis

vt alari viimane. :)

Kui nüüd mujale maailma vaadata, siis kõik see on rohkem või vähem "vau-nii-äge!" tasemel. Heaks näiteks on photo.net, kus igatsugu ärakäkitud HDR-saasta ja suvalist rohkem või vähem klisheed taevani kiidetakse, ära räige töötluseta proovigi. Eks on ka palju erandeid muidugi. Ses suhtes on looduspildi poliitika positiivne: asjast räägitakse periooditi, et käest ära ei läheks, tänu sellele on inimesed ärkvel ja kord (st asjalik hindsmine/kommenteerimine) enamvähem majas.

Eemal

 

#10 10-12-2007 20:53:04

tommy
Tigekull
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 748

Re: Kommentaaridest Looduspildis

>> Aga on seal üks pilt, kus on pealkirjaks "Lumine muul".
>> Mina seal küll ühtegi lumist muula ei näe.

aga pinguta, äkki muuli siiski näed ... muula ei peagi seal olema smile

k

Eemal

 

#11 10-12-2007 21:54:55

Tõnu Ling
Kasutaja
Asukoht: Kuressaare
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 172
Veebileht

Re: Kommentaaridest Looduspildis

tommy: see oli sarnane sõnade mäng nagu Jukuga, kes kirjutas kirjandis teemal "Minu kõige pikem reis", et mul on mõlemad reied ühepikkused smile

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB